Tin Tin Tur

10 Kasım 2014 Anıtkabir Turu, Anıtkabir Turları, Ankara Turları, Ankara Turu

Anasayfa » 10 Kasım 2014 Turları » 10 Kasım 2014 Anıtkabir Turu, Anıtkabir Turları, Ankara Turları, Ankara Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

10 Kasım 2014 Anıtkabir Turu, Anıtkabir Turları, Ankara Turları, Ankara Turu

"10 Kasım 2014 Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
10

           

10 Kasım Turları, Ankara Turları, 10 Kasım Anıtkabir Turu, Anıtkabir Turları, Günübirlik Ankara Turu, Ankara Tur, Anıtkabir Turu, Tur Ankara, Ankara Turu

 

10 Kasım Anıtkabir, Ankara Turu, 9 Kasım gecesi hareketlidir. Anıtkabir Turu, 10 Kasım akşamı İstanbul dönüşlüdür.

 

KONAKLAMALI ANKARA-ANITKABİR-BEYPAZARI-İNÖZÜ TURU İÇİN TIKLAYIN 

 

 

ATAMIZI SAYGIYLA ANIYORUZ....

 

 

SABAH AÇIK BÜFE KAHVALTI

 ÖĞLE YEMEĞİ


 

 

 

24 SAAT REZERVASYON!!!  

 0212 244 22 00 - 0532 478 79 24

 

 

TUR VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

 

10 Kasım 2014 Pazartesi


Ankara ve Çevresi

5-6 saat

23:00-24:00

 

Tur Programı

Gece  belirtilen yerlerde  saat 24:00’da buluşarak  Ankara'ya hareket ediyoruz. Sabah erken saatlerde  aldığımız kahvaltı sonrası, şehrin simgesi olan Ankara Kalesi ile başlıyoruz başkentimizi gezmeye.  Anadolu arkeolojik eselerinin paleolitik çağdan başlayarak günümüze kadar kronolojik olarak sergilendiği müze dünyanın sayılı müzeleri arasında yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ni geziyoruz. (Müze Kartı olmayan misafirlerimiz buradan alabilirler) Daha sonra Eski Meclis’e (1. Meclis Binası)  geçiyoruz. Ulus semtinde bulunan ve Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak kullanılan I.Meclis Binası ve I. Meclis Binasına 100 metre uzaklıkta bulunan II.Meclis Binasını( Cumhuriyet Müzesi) ziyaret ediyoruz.  Daha sonra öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz. Yemekten sonra, Türk Kurtuluş Savaşı'nın ve inkılaplarının önderi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara Anıttepe'de (eski adıyla Rasattepe) bulunan anıt mezarı olan Anıtkabir'i gidiyoruz. Daha sonra, Atatürk'ün 5 Mayıs 1925 yılında, Ankara'da modern bir çiftlik kurulması için verdiği talimat ile kurduğu Atatürk Orman Çiftliği’ne geçiyoruz. Atatürk Orman Çiftliği ve Türk Ulusu’nun Ata’sına sevgi ve saygısının kanıtı olarak Selanik’teki Atatürk Evi’nin aynı plan ve ölçüler içerisinde bir örneği, Ankara Ticaret Odası’nın girişimi ile Çarmıklı kardeşler tarafından yaptırılan Atatürk Evi’ni geziyoruz. Daha sonra Ankara'nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin 'lik alanıyla Avrupa'nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarı’nı gezip İstanbul’a hareket ediyoruz.  

NOT: Özel dönemlerde tur programında değişiklik yapılabilinir. Bilginize.

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, gece belirtilen yerlerde alınarak başlar. Ertesi gün akşam dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Kalkış Yerleri
 İncirli Boyner Mağazası Önü24:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı24:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü24:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)01:00

 

 

 

 

Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri

 

 

 

Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

Nakit Ödeme Fiyatı

 140 TL

 

 

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah açık büfe kahvaltı* Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği * Ekstra harcamalar 
* Lüks araçlarla ulaşım* Akşam yemekleri
* Profesyonel rehberlik hizmeti* Müze ve ören yerleri girişleri 
* Araçta ikram ve servis

 


 

 

NOT: Müze giriş ücretleri Anadolu Medeniyetler Müzesi yetişkinler için 15 TL, Kurtuluş Savaşı Müzesi (1. Meclis Binası 1 TL, Etnografya Müzesi 3 TL. Öğrenciler ücretsizdir.  Müze Kartı olanlara müze girişleri ücretsizdir. Müze Kartı bedeli 30 TL olup tüm Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ait müzelerde 1 yıl boyunca geçerlidir. Bilginize…

 

 
Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.

 


Tür : Gezi Tarih : 9.10.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]