Tin Tin Tur

Şeker Bayramı Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca Turu, 2016 Şeker Bayramı Maşukiye Turu

Anasayfa » Ramazan Bayramı Günübirlik 2016 » Şeker Bayramı Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca Turu, 2016 Şeker Bayramı Maşukiye Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Şeker Bayramı Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca Turu, 2016 Şeker Bayramı Maşukiye Turu

"Ramazan Bayramı Günübirlik 2016" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Şeker

F : 3048 - masukiye_tur.JPG F : 3802 - sapancagolukenari.jpg 

Maşukiye Turu, Maşukiye Turları, Sapanca Turları, Sapanca Gezisi, Sapanca, Maşukiye Tours, Maşukiye Tour, Şeker Bayramı 2016 Turları, Şeker Bayramı 2016 günübirlik Maşukiye-Sapanca-Kartepe Turu, 2016 Maşukiye Turu

 

              HARİKALAR SAHİLİ - MAŞUKİYE-SAPANCA TURU

 SABAH AÇIK BÜFE KAHVALTI

KİREMİTTE ALABALIK MENÜ

MİLLİ PARK GİRİŞLERİ DAHİL

 

MAŞUKİYE'YE GİTMİŞKEN KİREMİTTE ALABALIK YENİR....

 

 

  

 Günübirlik Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca Turu

 

 

TUR VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış

8 Temmuz Cuma 2016

Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca Turu

1.5 saat

22:00-23:00

 

 

Tur Programı

Belirtilen yerlerde buluşarak, ilk olarak İzmit-Derince’de bulunan Harikalar Sahili’ne geçiyoruz. Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan park 2006 yılında en iyi proje ödülüne layık görülmüştü. “Harikalar Sahili” adı verilen parkta Nasreddin Hoca, Keloğlan, Gargamel, Beyaz Atlı Prens, Dinozor Dinogibi masal ve çizgi film kahramanlarını orjinal boyutlarıyla görüp Nuhun Gemisi’nde açık büfe kahvaltımızı alıyoruz. Burada alacağımız kahvaltıdan sonra Sapanca'ya geçiyoruz.  Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zamandan sonra, doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için bulunmaz bir yere, Maşukiye'ye gidiyoruz. Öğle yemeğini Maşukiye'nin meşhur Kiremitte Alabalık & Köfte  Menü almak üzere tesisimize geçiyoruz.  Meşhur kiremitte alabalığımızı afiyetle yedikten sonra vadide kısa yürüyüşler yapabilirsiniz. Son olarak burada alışveriş molası verip   İstanbul'a hareket ediyoruz. Hava, yol ve trafik durumuna göre 21:00-22:00 gibi İstanbul'da oluyoruz.

Kalkış Yerleri

İncirli Alfemo Mağazası Önü (Eski Boyner Mağazası)  07:00
Mecidiyeköy INGBANK Önü  07:15
Kadıköy evlendirme dairesi Önü  07:30
Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  08:00
Kartal Köprüsü (E-5)  08:15

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda 
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. (günübirlik)  Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu  önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

  

 Bursa Cumalıkızık Turu Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri
Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

Nakit Ödeme Fiyatı

130 TL

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah açık büfe kahvaltı * Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği (Kiremitte Alabalık veya Köfte Menü) * Ekstra harcamalar 
* Lüks araçlarla ulaşım
* Araçta ikram ve servis
Milli Park Giriş Ücretleri

 

 

Taşıma Araçlarımız

 

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.


Tür : Gezi Tarih : 01.06.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]