Tin Tin Tur

Marmaris Turları, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon

Anasayfa » Her Gün Kalkışlı Turlar » Marmaris Turları, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon
share on facebook  tweet  share on google  print  

Marmaris Turları, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon

"Her Gün Kalkışlı Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Marmaris


 

Marmaris Turları, 2016 Marmaris Turu, Marmaris Tur, 2016 Marmaris Tatil Turları, Marmaris Tatil, Her Gün Kalkışlı Marmaris Turları, Her Gün Kalkışlı Marmaris Turu, Marmaris Turlar, 2016 Marmaris Gezileri

 

 

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN KATILIMLI!!!

HER GÜN KALKIŞLI MARMARİS TURU

5 GECE KONAKLAMA 4 ÜCRETSİZ TUR

YARIM PANSİYON KONAKLAMA!!!

8,9,10...  VEYA 1,2,3... GÜNLÜK  FİYATLARIMIZI DA LÜTFEN SORUNUZ!!!

 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Konsept

Ulaşım

Her Gün  Kalkışlı

Marmaris Ve Çevresi

Yarım Pansiyon

Ulaşımsız

 

Tur Programı

 

1. GÜN: SERBEST ZAMAN- MARMARİS

Türkiye'nin her yerinden katılımlı misafirlerimizin otele yerleşmesi. Misafirlerimizin yol yorgunluğunu atmaları için bugün serbest zaman veriyoruz.  Gün boyu otelin aktivitelerinden faydalanabilir, Marmaris Sahili’nde yürüyüş yapabilir akşamda eğlencenin tadına doyamayacağımız Barlar Sokağı’na gidebilirsiniz.

KONAKLAMA 1: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

2. GÜN: MARMARİS TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 10.00’da Marmaris Tekne turu için  otelden araçla alarak sizi tekneye götürüyoruz. Toplam altı yerin gezileceği tekne turumuzda ilk durağımız Balık Çifliği, daha sonra akvaryum izlemeyi sevenlerin tercih ettiği Fosforlu Mağara’yı geziyoruz. Denizin temizliğine şahit olacağınız mağaradan sonra üçüncü gezi noktamız Kumlubük. Muhteşem gün doğuşuna şahit olan Kumlubük, tertemiz denizi, eşsiz doğası ve iki kilometrelik Kumlubük Plajı'nı görüp yüzme molası verdikten sonra öğle yemeğini burada alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra geçim kaynağının defne, adaçayı, bal, narenciye, üzüm ve  bu gibi ürünlerin yetiştiği Turunç’a hareket ediyoruz. Burayı  da gördükten sonra Amos’a geçiyoruz. Yeşil ve mavinin tüm tonları bir yıl boyunca görülen Amos’u görüp, dönüş yolu üzerinde bulunan Yeşil Deniz’de son yüzme molasını verdikten sonra, İçmeler Plajı üzerinden Marmaris’e dönüyoruz.

KONAKLAMA 2: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

3. GÜN: ATLANTİS SU PARKI TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası modern su kayaklarının bulunduğu Atlantis Su Park'a gidiyoruz. Gün boyu ailenin tüm fertleri için 7'den 70'e eğlenme fırsatı bulacağınız tesiste space bowl, wıld rıver, black hole, kamıkaze, rainbow ve super slade başta olmak üzere bir çok kaydırak var. Güvenilir bir tesiste eğlencenin tadını çıkarabilmeniz için her şey düşünülmüş.  Aqua Dream Water Park'ta kafetarya dışında soyunma kabinleri, sıcak ve soğuk su bulunan özel kabin duş yerleri, kıymetli özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz güvenli kasalar bulunmaktadır. Tur sonunda sizi tekrar otelimize bırakıyoruz.

KONAKLAMA 3: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

4. GÜN: JEEP SAFARİ TURU
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 09.30-10.00 arasında rehberiniz sizi otelinizden alarak Jeep Safari turumuzun başlangıç yeri olan buluşma noktasına kadar transferinizi gerçekleştiriyor.Burada tur rehberimiz güzergahımızı ve gezeceğimiz yerlerin bilgisini verdikten sonra Çağatay Yolda Programının da tur programı olarak kendisine seçtiği ve misafir ettiğimiz fantastik turumuz olan Jeep safari turumuza başlıyoruz.
Değirmen yanı denilen Datça güzergahı üzerinde bulunan toprak yolda ağaçların arasından geçerek ilerliyoruz ve ilk molamızı değirmen yanında vererek ağaçların altında çaylarımızı yudumluyoruz. Daha sonra Orhaniye – Kızkumu yolunu takip ederek Kızkumu Plajı’nda yüzme molamızı veriyor ve denizin içine yaklaşık 700 mt. ince bir şerit şeklinde yol oluşturan kızkumunda yürüyoruz. Deniz molamızın ardından Turgut Köyündeki restaurantımızda öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra Turgut’ta ormanlık bir arazinin içinde bulunan Turgut şelalesini ziyaret ediyor ve buz gibi suların keyfini sürüyoruz. Şelale gezimizin ardından Bayır Köyü’ne geçiyor ve 2000 yıllık olduğu söylenen dilek ağacını ziyaret ediyor ve bu civarın meşhur ve tamamı ile doğal olan ballarından tadarak yolumuza devam ediyoruz. Osmaniye güzergahı üzerinden eğlenceli jeep safarimizin son durağı olan İçmeler yakınlarındaki tepelerde durarak fotoğraf molası veriyor ve İçmeler üzerinden otelimize dönüyoruz.

KONAKLAMA 4: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

  

 5. GÜN:  HİSARÖNÜ TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonra Hisarönü tekne turu için Orhaniye-Kızkumu’na hareket ediyoruz. Yaklaşık yarım saat sonra teknedeyiz.  Bütün yılın yorgunluğunu atacağınız tekne turu bölgenin en güzel aktivitelerinden. Orhaniye - Kızkumu Koyu’nda, kıyıdan denize doğru kırmızı çakıllı bir yol göreceksiniz. Bu görüntü doğanın nimetlerinin ne denli ihtişamlı olduğuna bir kez daha inandıracak sizi. Bir efsaneye göre bu koyda yalnız yaşayan bir genç kız varmış, adaya gelen korsanlardan korkan bu genç kız karşı koya geçmek istemiş fakat karadan ulaşım kıza vakit kaybettireceği için denizden gitmek istemiş. Eteklerine doldurduğu kumları denize dökerek karşıya geçmek istemiş, fakat karşıya geçmeden eteğindeki kumlar bitmiş ve bunun için bu koya “Kızkumu” adı verilmiş. Bu kızıl çakılların üzerinde yürümekten son derece büyük keyif alacaksınız ve bu yürüyüşün ardından iskelede bağlı olan şirketimize ait tekne ile  Hisarönü Körfezi’ne doğru turumuza başlıyoruz.İlk durağımız Çubucak Koyu burada yüzme molası ardından  Hisarönü Körfezi ile Bencik Koyu arasında bulunan Dişlice Adası’na gidiyor ve bir molada bu muhteşem adada veriyoruz. Bu molamızın ardından Bencik Koyu'na geçiyor ve teknemizde öğle yemeği için ızgarada sizin için hazırlanan menüye ait Mc donal’s mutfağı gibi açık ve pırıl pırıl mutfağımızda yemeklerimiz hazırlanırken Bencik Koyu’nda bir yüzme molası daha veriyoruz. Öğle yemeğimizi yedikten ve yüzme molamızın ardından Kamelya Adası’na geçiyor ve tarihi yüzyıllara dayanan ve  içinde hala bir kilise barındıran adamızı ziyaret ediyor ve hemen kilisenin kapısında bulunan dilek ağacının etrafında üç tur atarak ve dileğimizi de tutarak Kamelya Adası’ndan ayrılıyoruz. Sırada Selimiye bulunmakta, buradaki suyun derinliğine baktığınızda sanki 1 mt. sanacaksınız ama yanılıyor olacaksınız çünkü deniz adeta cam gibi net bir görüntü verdiğinden dolayı derinliği anlamanız mümkün değil. Bu molada da pırıl pırıl parlayan Hisarönü Körfezi’nin eşsiz manzarası ile baş başasınız. Selimiye’deki yüzme molamızın ardından dönüş yolumuzdaki muhteşem manzaralar için fotoğraf makinenizi yanınıza almanızı tavsiye ediyoruz. Son yüzme molamızı dönüş yolundaki, eşsiz bir çok koylar bulunan Hisarönü Körfezi’ndeki  Tavşan Koyu’nda mola vererek Kızkumu’na dönüyoruz. Kızkumu Plajı’nda sizi bekleyen Tin Tin  Tur otobüsleri ile Marmaris’e dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bu tur sizin defalarca kez Marmaris’e gelmenize sebep olacak, kısacası sizi Marmaris bağımlısı  yapacağından emin olabilirsiniz.

 

KONAKLAMA 5: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

6. GÜN:  SERBEST ZAMAN-OTELDEN ÇIKIŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 12:00’de otelden çıkışımız gerçekleşiyor. Bir başka gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

 

NOT: DİĞER MARMARİS OTEL SEÇENEKLERİMİZİ GÖREBİLİR, TESİSLERİMİZİN DURUMUNA GÖRE FİYAT FARKI EKLEYEBİLİR YA DA DÜŞÜREBİLİRİZ. BİLGİNİZE.


HAVA, YOL, KATILACAĞINIZ GÜNE  VE YOĞUNLUĞA GÖRE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILIR. BİLGİNİZE.


NOT: Otele Giriş Saati: 14:00- Otelden Çıkış Saati: 11:00'dir.

Yanınıza Almanız Gerekenler

Su geçirmez ayakkabı, havlu, yüzme kıyafeti, fotoğraf makinesi, güneş kremi, İçecekler için nakit para.

Serbest Günde Yapılacak Aktiviteler

Dalyan tekne turu, ATV safari, At safari turu...

Konaklama Tesisleri Hakkında

*** 3 YILDIZLI OTELLER

F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg

 

 

 

 DAHİL OLAN HİZMETLER   DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 * 5 Gece Yarım Pansiyon  Konaklama * Ana Ulaşım
 * Turlarda Öğle yemeği * Atlantis Su Park'ta öğle yemeği
 * Profesyonel Rehberlik Hizmeti * Turlarda Alınan İçecekler
 * 4 ÜCRETSİZ TUR *  Kişisel harcamalar
 * Atlantis Su Parkı Turu
 * Hisarönü Tekne Turu
 * Marmaris Tekne Turu
 * Jeep safari Turu  
 * Turlarda öğle yemeği  

 

 

 

Tur Ücreti Ve Ödeme Seçenekleri

Dönem

2,3 ve 4 Kişilik

Oda Kişi Başı

Tek Kişilik Oda 0-5 Yaş
6-12 Yaş Çocuk
Haziran-Ekim

1.180 TL

1.780 TL

   Ücretsiz      780 TL

Şeker Bayramı Haftası

(3-11 Temmuz 2016)

1.580 TL

2.100 TL

   Ücretsiz      1.180 TL
Temmuz-Ağustos-Eylül

1.380 TL

1.880 TL

Ücretsiz

     1.380 TL

Kurban Bayramı Haftası

(11-19 Eylül 2016)

1.580 TL

2.100 TL

Ücretsiz

     1.180 TL

 

 

 

2016 ERKEN REZERVASYON TUR FİYATI ÜYELERE YÜZDE 50 İNDİRİM

Dönem

2,3 ve 4 Kişilik

Oda Kişi Başı

Tek Kişilik Oda   0-5 Yaş

6-12 Yaş Çocuk

Haziran-Ekim

590 TL

890 TL

Ücretsiz

     390 TL

Şeker Bayramı Haftası

(3-11 Temmuz 2016)

790 TL

1.050 TL

Ücretsiz

      590 TL
Temmuz-Ağustos- Eylül

690 TL

1.980 TL

     Ücretsiz        490 TL 

Kurban Bayramı Haftası

(11-19 Eylül 2016)

790 TL

1.050 TL

Ücretsiz

       590 TL

 

 

NOT: YUKARIDA BELİRTİLEN FİYATLAR STANDART ODA FİYATLARIDIR. BAHÇELİ VE DENİZ ODA FİYATLARI İÇİN LÜTFEN TİN TİN TUR'U 0212 244 22 00 ARAYIN. BİLGİNİZE.

Kaynak : Marmaris Otel, Marmaris Turları, Marmaris
Tür : Gezi Tarih : 20.02.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]