Tin Tin Tur

FETHİYE – GÖCEK – EKİNCİK - MARMARİS - FETHİYE 1 HAFTA

Anasayfa » Mavi Yolculuk » FETHİYE – GÖCEK – EKİNCİK - MARMARİS - FETHİYE 1 HAFTA
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHİYE – GÖCEK – EKİNCİK - MARMARİS - FETHİYE 1 HAFTA

"Mavi Yolculuk" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

   

 

 Tur Tarihleri

 Tur Çıkış Limanı

 Tur Varış Limanı

Cumartesi

Fethiye

Fethiye

1. Gün: Fethiye Saat 15.00 Fethiye Marinadaki ofisimizde buluşma ve 15.30 civarı tüm misafirlerimizle birlikte teknemize geçilir. Tüm misafirlerimizin teknemizde yerlerini almasının ardından öncelikle tekne ve deniz yaşamıyla ilgili kısa bilgilendirme ve sonrasında da kabin yerleşimi için kura çekilir. Akşam yemeğine kadar ister teknemizde dinlenebilir isterseniz ise şehir merkezinde alışveriş yapıp, gezebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanındadır.

2.Gün: Göcek Koyları Sabah kahvaltısından sonra teknemiz demir alır ve ilk mola yerimiz için Yassıcalar’a doğru hareket eder. Yassıcalar Göcek Koylarının simgesi ve adeta göz bebeğidir. Bu doğa harikası adalar arasında yüzme molası ve öğle yemeğini yedikten sonra geceleme için Ağlimanı koyuna demirlenir.

3.Gün: Ekincik - Dalyan Gün doğarken demir alan teknemiz Ekincik Koyu’na ulaşır. Arzu eden yolcularımız ufak nehir tekneleriyle Dalyan Kaunos turuna katılabilirler. Nehir sularında yol alırken dağlara oyulmuş kaya mezarlarını izleme şansını bulabilir, günün sonunda doğru Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nda yüzebilir ve çamur banyosu yapabilirsiniz. ( Tur ekstradır. Tur bedeli kişi sayısıyla orantılı olarak 35 € - 40 € arasındadır. ) Akşam yemeği ve geceleme Ekinciktedir.

4.Gün: Turunç - Marmaris Kahvaltı sonrası demir alan teknemiz öğle yemeği ve yüzme molası için Turunç Koyu ve sonrasında da Cennet adasında 5 çayının vermesinin ardından akşam yemeği ve geceleme yapmak için Marmaris Limanına yanaşır. Dileyen misafirlerimiz Marmaris çarşısını gezebilir ve dünyaca ünlü barlar caddesinde zaman geçirebilirler.

5. Gün: Semizce - Tersane Kahvaltı sonrasında teknemiz limandan hareket eder ve öğle yemeği ve yüzme molası için Semizce ye doğru yola koyulur.  Semizceden demir alan teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Tersane adasına ulaşır. Bizanslılar zamanında tersane olarak kullanılan bu ada doğal bir liman görevi görmektedir.

6. Gün: Göcek Koyları Sabah kahvaltısı sonrasında demir alan teknemiz öğle yemeği için Sarsala Koyuna doğru seyre başlar yüzme molasını burada verdikten sonra 5 çayı için Manastır Koyuna ardından da akşam yemeği ve gecelemek için Bedri Rahmi koyuna ulaşılır. Bu koy tanınmış bir sanatçı olan ve koyda büyük bir kayanın üzerine çizdiği balık resmi günümüzde de görülebilen Bedri Rahmi Eyüpoğlu nun adını almıştır. Ayrıca antik çağa ait kral mezarları da bu koyda görebilmeniz mümkündür.

7. Gün: Göcek Koyları Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz yüzme molası ve öğle yemeği için Domuz Adasına doğru hareket eder. Turumuzun tamamlanmasına doğru son mola yeri olarak da bilinen Kızıl adada 5 çayı ikramının ardından teknemiz Fethiye Limanına yanaşır. Akşam yemeği ve geceleme buradadır.

8. Gün: Fethiye Güzel anılarla tamamlanan turun ve teknede yapılan son kahvaltının ardından saat 09.00 da tekne personeline ve diğer konuklara veda vakti.  

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Teknede tam pansiyon konaklama (sabah, öğle, akşam yemekleri ve 5 çayı servisi )Teknede kullanma suyu, mazot,  güverte ekipmanları, liman bağlama ve çıkış masrafları, yat sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:Tekne barından alınan tüm alkollü ve alkolsüz içecekler.İsteğe bağlı olarak yapılan kara turları. Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

DönemPansiyon 2 kişilik kamarada kişi başı 2 kişilik kamarada tek kişi 1. Çocuk2. Çocuk 
 Mayıs-Ekim Tam pansiyon  

 0-3 Ücretsiz 

4-10 % 50

 Sorunuz
 Haziran-Eylül Tam pansiyon  

 0-3 Ücretsiz

 4-10 % 50

 Sorunuz
 Temmuz-Ağustos Tam pansiyon  

 0-3 Ücretsiz 

4-10 % 50

 Sorunuz

Tür : Gezi Tarih : 7.05.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]