Tin Tin Tur

Yılbaşı Dubai, Türk Havayolları İle, 28 Aralık Hareket

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Dubai, Türk Havayolları İle, 28 Aralık Hareket
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Dubai, Türk Havayolları İle, 28 Aralık Hareket

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Dubai turları farklı tur programları ve havayolları ile değişik tarihlerde yapılmaktadır. Yılbaşı Dubai tur Türk havayolları tarifeli sefer ile Ferrari World Eğlence Parkı dahil olmak üzere akşam yemekli Abu Dhabi turu dahil olmak üzere yapılmaktadır. Dubai turu 28 aralık hareketli 4 gece olarak düzenlenecektir. İyi seneler...

 

YILBAŞI DUBAI
Türk Havayolları Tarifeli Seferleri ile
Ferrari World Eğlence Parkı dahil!!
Akşam Yemekli ABU DHABİ Turu Dahil!!
Hareket Tarihleri
28 ARALIK 2012
4 Gece


DUBAI TUR PROGRAMI
1. Gün    (28 ARALIK) ISTANBUL – DUBAI  (Uçakta)
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminali Tin Tin tur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 17.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 760 sayılı tarifeli seferi ile 20.00’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 02.35’de Dubai’ye varış. Otele transfer. Geceleme otelinizde.

2.Gün     (29 ARALIK) ISTANBUL – DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından panoramik Dubai şehir turumuz için hareket. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz alternatif  olarak düzenlenecek olan “Dubai İkonları” turuna katılabilirler. Bu turumuzda “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Atlantis The Palm Hotel’de akşam yemeği için Palmiye Adasına hareket edeceğiz. Akşam Yemeği sonrası Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.
“Dubai İkonları” turu: 80€

3.Gün   (30 ARALIK) DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab otelinde öğle yemeği turuna katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan, Çöl Safari turuna katılabilirler. Bu turumuzda önce 4X4 jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jeeplerimiz sizleri tekrar otellerinize bırakıyor. 
Burj Al Arab otelinde öğle yemeği turu:125€
Çöl Safari turu: 65 €

4.Gün      (31 ARALIK) DUBAI
Sabah kahvaltısının ardından deniz & kum & güneşin tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Yılbaşı Gala Yemeğine katılabilirler. Mutlu Yıllar… Geceleme otelinizde.
Yılbaşı Gala Yemeği:150€

5/6.Gün   (01/02 OCAK) DUBAI - ABU DHABI – ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından 12.00’da odaların boşaltılması. Alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Saat 14.00’da Abu Dhabi ye transfer i,çin otelden hareket. Varışı takiben Yas Adasında bulunan Ferrari World Eğlence Parkı’na gidiş. Dünyanın en büyük kapalı alan eğlence parkı ünvanına sahip olan Ferrai World de eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilir, adrenalin ve eğlenceyi bir arada keşfedebilirsiniz. Park gezisinin ardından panoramik Abu Dhabi turu. Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır.  Turun ardından akşam yemeği için ve sonrasında  Geç saatlerde Abu Dhabi Havalimanı’na transfer. Türk hava Yolları’nın TK 869 sefer sayılı uçuşu ile saat 03:30’da Istanbul’a hareket. Saat 06.35’te Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.


ÜCRETE DAHİL SERVİSLER
*   TÜRK  HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(IST)-DUBAI –İSTANBUL(IST)  PARKURUNDA EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ
*   HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
*   ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
*   ALANDA KARŞILAMA VE ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ
*   PANAROMIK DUBAI SEHIR TURU
*   SEÇİLECEK KATEGORIDE OTELLERDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMALAR
*   AKŞAM YEMEKLİ PANORAMİK ABU DHABİ ŞEHİR TURU
*   FERRARİ WORLD EĞLENCE PARKI GİRİŞİ.
*   TURKCE REHBERLIK HIZMETLERI

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
*   ZORUNLU VİZE ÜCRETİ VE SERVİS BEDELİ (85€) (YEŞİL PASAPORT SAHİBİ MİSAFİRLERİMİZ İÇİN VİZE UYGULAMASI YOKTUR)
*   SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).
*   HER TÜRLÜ KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL ALTERNATİFLARI
*   YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ (15 TL)
*   REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ
*   ALTERNATİF TURLAR


NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin Tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin Tur pasaport hamili ile vize talebi yapılan ilgili konsolosluk arasında hiçbir sekilde konsolosluk aracı görevini ifa etmez.Konsolosluğun vize vermemesi durumunda Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir

Ayrıca bu turumuz için hazırlanmış olan “Süper Erken Rezervasyon” Kampanyamızın koşulları aşağıdaki gibidir.

Tur hareket tarihinden;
60 gün ve öncesi yapılan rezervasyonlarda oda başı 200 Euro,
59 gün – 45 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 150 Euro
44 gün – 30 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 100 Euro
29 gün – 15 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 50 Euro İndirim yapılacaktır.

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!
**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının KAYIT ANINDA tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.
** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.
Erken Rezervasyon Kampanya dönemlerinde uyguladığımız odabaşı 200 Euro / 150 Euro / 100 Euro / 50 Euro İndirim tutarları, 06 Ekim 2011 Perşembe günü itibari ile Tek kişilik (Single) odalarda kişi başı yani  % 50  olarak uygulanacaktır (100 Euro / 75 Euro / 50 Euro / 25 Euro).

05/10/2011 Tarihinden önce alınmış rezervasyonlarda herhangi bir değişiklik yoktur, yeni alınacak rezervasyonlar için geçerlidir.Tür : Gezi Tarih : 7.10.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]