Tin Tin Tur

Yılbaşı Belçika Bruges, Türk Havayolları İle

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Belçika Bruges, Türk Havayolları İle
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Belçika Bruges, Türk Havayolları İle

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

 Yılbaşı Belçika Bruges Turu Türk Hava Yolları ile 3 Gece 4 Gün olarak 29 Aralık hareketli olarak yapılmaktadır. Turda isterseniz rehberinizin organize edeceği ekstra turlara çıkabilirsiniz. Yılbaşı Belçika Bruges turunda kanallar üzerinde tekne turuna çıkabilir, yerel ürünler alışverişine çıkabilirsiniz. İyi seneler....

 

YILBASI BELÇİKA, TÜRK HAVAYOLLARI ILE
BRUGES
3 GECE 4 GÜN
HAREKET TARİHİ
29 ARALIK 2011


TUR PROGRAMI
1. Gün ISTANBUL – BRUKSEL-BRUGES
İstanbul Atatürk Havaalanı'nda saat 16:00'da buluşma,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile 18:55'te Brüksel'e hareket.Yerel saatle 21:30'da varışta Türk rehberiniz tarafından karşılanma ve Bruges'e transfer (90 km) ve 5 * lı Kempinski Dukes' Palace Hotel'e yerleşme.

2. Gün BRUGES
Bruges'de serbest günler...Şehri yaya olarak keşfedebilir, kanallar üzerinde tekne turu yapabilir ve dantel, çikolata gibi yerel ürünler alışverişi yapabilirsiniz.Arzu ederseniz rehberinizin organize edeceği extra turlara katılabilirsiniz.

3. Gün BRUGES
Bruges'de serbest günler...Şehri yaya olarak keşfedebilir, kanallar üzerinde tekne turu yapabilir ve dantel, çikolata gibi yerel ürünler alışverişi yapabilirsiniz.Arzu ederseniz rehberinizin organize edeceği extra turlara katılabilirsiniz.

4. Gün BRUGES-BRUKSEL-ISTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman.14:00'te otelden hareket ve Brüksel havaalanı'na (90 km)
transfer. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile 17:40'ta
İstanbul'a hareket.

EXTRA TURLAR
BRUGES ŞEHİR TURU VE TEKNE GEZİSİ (YARIM GÜN) : 45 EURO
ANVERS, OSTENDE VE KUZEY DENİZİ KASABALARI TURU (TAM GÜN) : 150 EURO
YILBAŞI EĞLENCESİ (YEMEKLİ) : 155 EURO
BRÜKSEL ŞEHİR TURU (YARIM GÜN) : 50 EURO

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*   TURK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(IST) - BRUKSEL – İSTANBUL(IST) ARASI UÇUŞLAR
*   ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ
*   5*KEMPINSKI HOTEL’DE  3 GECE 4 GÜN ODA KAHVALTI (ACIK BUFE) KONAKLAMA
*   TECRÜBELİ REHBERLİK HİZMETLERİ
*   HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
*   BRUKSEL-BRUGES-BRUKSEL HAVALIMANI TRANSFERLERI
*   ZORUNLU SİGORTA


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*   VİZE ÜCRETİ  (110 € )
*   YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )
*   SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)
*   ALTERNATİF TURLAR
*   KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL ALTERNATİFLARI
*   MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
*   REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ


NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.   

 

 
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda Farkı Üçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
5*KEMPINSKI HOTEL DUKES’PALACE VB.599 €300 €-499 €499 €
 

  


Tür : Gezi Tarih : 7.10.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]