Tin Tin Tur

Yılbaşı Paris, Pegasus ile, 29 Aralık Hareket

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Paris, Pegasus ile, 29 Aralık Hareket
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Paris, Pegasus ile, 29 Aralık Hareket

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

 Yılbaşını Paris'te geçirmek isteyenler için özenle hazırlanmış turumuza Pegasus Havayolları ile 3 gece 4 gün olarak yapılacaktır. Yılbaşı Paris Turuna katılacak misafirlerimiz isterlerse alternatif tur olarak organize edeceğimiz Disneyland turuna katılabilirler. 

 

YILBASI PARİS, PEGASUS HAVAYOLLARI ILE
3 GECE 4 GÜN
HAREKET TARİHİ
29 ARALIK 2011

 

PARİS TUR PROGRAMI
1. Gün ISTANBUL – PARİS
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00 da buluşma. Bagaj, bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 401 sefer sayılı uçuşu ile 10.35 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 13.10 da varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Odaların alınmasının ardından dinlenebilmeniz için serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek Paris by night ve Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde

2. Gün PARİS
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak organize edilecek Eiffel Kulesi, Seine Nehri gezisi, Notre Dame Katedrali ve Ressamlar Tepesi turuna veya yine alternatif olarak organize edilecek Versailles Sarayı turuna katılabilirler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler. Tur bitiminde Paris otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
*** Mutlu Yıllar Dileriz ***

4. Gün PARİS-ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Ardından havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 402 sefer sayılı uçağı ile 14.05 da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 18.25 de Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

Alternatif Geziler :

Sevgili Misafirlerimiz, Paris’teki vaktinizi en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için hazırladığımız alternatif gezi programını aşağıda bilginize sunuyoruz. Bu turlar Paris’e gelip de muhakkak görülmesi gereken yerleri içermektedir…


*   Eiffel Kulesi, Seine Nehri turu, Notre Dame Katedrali, Sacré Coeur ve Ressamlar Tepesi:

Paris şehrinin en önemli turistik mekanlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz: Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle karsınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karsımızda bulacağız... Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden keşfetmeye ne dersiniz ?
Sekiz yüz yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamlı gotik mimarisini gördükten sonra Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz esliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz...
Yetiskin: 90 Euro

*   Paris by night ve Lido Show:
60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya esliğinde izlemeden önce Paris’in şiirlere ve şarkılara konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini gezeceğiz ; Eiffel kulesinin , Opera binasının , Concorde ve Vendome meydanının ısık oyunları doyumsuz bir gecenin sadece başlangıcı olacak…
Paris by Night: 25 Euro /    Lido Show: 120 Euro

*   Disneyland Park:
Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarıs pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eglenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz.
Yetiskin: 100 Euro / Çocuk: 85 Euro

*   Versailles Sarayı:
Filmlere konu olmuş, görkemli Fransız kraliyet yaşantısına asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles sarayı gezimizde, giyotinle öldürülmüş kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal olarak korunmuş yatak odalarının ve sarayın yeni restore edilmiş birçok yeni salonunun yanı sıra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme sansına sahip olacağız.
Yetiskin: 75 Euro


ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*   PEGASUS HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL(SAW) - PARIS – İSTANBUL(SAW) ARASI UÇUŞLAR
*   ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ
*   SEÇİLECEK KATEGORİ  OTELLERDE  3 GECE 4 GÜN ODA KAHVALTI  KONAKLAMA
*   PANORAMİK PARİS ŞEHİR TURU
*   TECRÜBELİ REHBERLİK HİZMETLERİ
*   HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
*   ZORUNLU SİGORTA

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*   VİZE ÜCRETİ  (110 € )
*   YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )
*   SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)
*   TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır
*   ALTERNATİF TURLAR
*   KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL ALTERNATİFLARI
*   MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
*   REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ

 

NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     


60 gün ve öncesi yapılan rezervasyonlarda oda başı 200 Euro,
59 gün – 45 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 150 Euro
44 gün – 30 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 100 Euro
29 gün – 15 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 50 Euro İndirim yapılacaktır.

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.
** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

  

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda Farkı Üçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3*CORONA RODIER VB.(Şehir Merkezi)749 €210 €749 €150 €699 €
3*SUP.MERCURE MONTMARTRE VB.(Şehir Merkezi)849 €250 €849 €150 €799 €
4*CASTIGLIONE HOTEL VB.(Şehir Merkezi)949 €310 €949 €150 €899 €
4*RADISSON BLU AMBASSADOR VB.(Şehir Merkezi)1049 €360 €1049 €150 €999 €
 


 


Tür : Gezi Tarih : 7.10.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]