Tin Tin Tur

Yılbaşı Disneyland Turu, Air France İle, 29 Aralık Hareket

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Disneyland Turu, Air France İle, 29 Aralık Hareket
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Disneyland Turu, Air France İle, 29 Aralık Hareket

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Disneyland Turu Air France Havayolları ile 3 gece 4 gün olarak planlanmış organizasyonumuz 29 aralık hareketlidir. Yılbaşı Disneyland turunda  Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisini  gezebilir, doya doa eğlenebilirsiniz.  Bu turda Disneyland Prak Girişleri tarafımızca alınmaktadır.  İyi seneler...

 

 

YILBASI DISNEYLAND, DISNEYLAND PARK GIRISLERI DAHIL
DISNEYLAND(3)
3 GECE 4 GÜN
AIR FRANCE HAVAYOLLARI ILE
HAREKET TARİHİ
29 ARALIK 2011


TUR PROGRAMI
1. Gün ISTANBUL – PARİS-DISNEYLAND
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj, bilet işlemlerinin ardından Air France Havayollarının AF 1591 sefer sayılı uçuşu ile 15.15 de Paris’e hareket. Yerel saat ile 18.00 da varış. Özel otobüslerimizle otele transfer. Odaların alınmasının ardından dinlenebilmeniz için serbest zaman.  Geceleme otelinizde.

2. Gün DISNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından eğlence ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.


3. Gün PARİS-DISNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından eğlence ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4. Gün DISNEYLAND-PARİS – ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve alışveriş imkanı.Ardından Paris havalimanına transfer. Air France Havayollarının AF 1590 sefer sayılı uçağı ile 10.05 da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 14.25 de Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu

Disneyland Park Aktiviteleri:

Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezinizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarıs pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eglenecek ve Disney karakterleriyle gün boyunca çok keyifli anlar yasayabilirsiniz. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saati değişir.

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*   AIR FRANCE HAVAYOLLARI TARIFELI SEFERI İLE İSTANBUL(IST) - PARIS – İSTANBUL(IST) ARASI UÇUŞLAR
*   ALAN / OTEL / ALAN TRANSFERLERİ
*   SEÇİLECEK   OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI  KONAKLAMA
*   TRANSFERLER ESNASINDA REHBERLİK HİZMETLERİ
*   HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
*   ZORUNLU SİGORTA
*   YEREL VERGILER
*   DISNEYLAND VE STUDIOS PARKLARA LIMITSIZ GIRIS BILETI


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*   VİZE ÜCRETİ  (110 € )
*   YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )
*   SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)
*   ALTERNATİF TURLAR
*   KİŞİSEL HARCAMALAR VE OTEL ALTERNATİFLARI
*   MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
*   REHBER VE ŞOFÖR TİPLERİ

 

NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     


-DBL Odada 2 yetişkin yada 1 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir.
-TRP Odada 3 yetişkin konaklayamaz sadece 2 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir.
-QDR (Dört Kişilik Oda) Odada sadece 2 yetişkin 2 çocuk konaklayabilir.
-12 yaşından gün almış çocuklar yetişkin kabul edilir.

-3 günlük LIMITSIZ kartlarla Disneyland ve Studios Park olmak üzere her 2 parktaki tüm aktiviteler ücretsizdir,hiçbir makineye ilave ücret ödenmez.

 

OTELLER

İki Kişilik Odada Kişi BaşıÜç Kişilik Odada Kişi Başı Üçüncü KişiDört Kişilik Odada Kişi BaşıTek KişilikOda Farkı
4*MAGIC CIRCUS HOTEL VB.599 €539 €-499 €100 €
    

 


Tür : Gezi Tarih : 7.10.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]