Tin Tin Tur

Yılbaşı Amsterdam Turu, Pegasus ile, 29 Aralık Hareket

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Amsterdam Turu, Pegasus ile, 29 Aralık Hareket
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Amsterdam Turu, Pegasus ile, 29 Aralık Hareket

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Amsterdam Turu farlı otel seçenekleri ve hava yolu şirketleri ile belirli tarihlerde düzenlenmektedir. Yılbaşı Amsterdam Tur Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile 3 gece 4 gün olmak üzere 29 Aralık hareketlidir. Yurtdışı tur seçenekleri arasında bulunan Amsterdam turlarına katılmak ve kampanyalardan yararlanmak için acele etmenizde yarar var. İyi seneler…

 

 

YILBASI AMSTERDAM TURU, PEGASUS HAVAYOLLARI TARIFELI SEFERI İLE

İSTANBUL HAREKET

3 GECE 4 GÜN

HAREKET TARİHİ:

29 ARALIK

   

1.GÜN İSTANBUL – AMSTERDAM

Sabiha Gökçen Dış Hatlar gidiş terminali Tin Tin tur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 08.00’da  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 671 sefer sayılı uçuşu ile 10.20’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13.00’ de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turu bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan yarım günlük Volendam  Kasabası ve Marken turuna katılabilirler (45 Euro). Eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve liman, küçük bir ada olan Marken’i ziyaretimiz sırasında dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

                                            

3.GÜN  AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan tam gün Grand Holland turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuz esnasında Den Haag, maket şehir Madurodam, Rotterdam, Schevningen, ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Mutlu Yıllar… Geceleme otelinizde.

 

4.GÜN  AMSTERDAM-ISTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC 672 sefer sayılı uçuşu ile 13.55’ de İstanbul’a uçuş. Saat 18.10’da varış ve turumuzun sonu.

   ÜCRETE DAHİL SERVİSLER 

*   PEGASUS  HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL (SAW) –AMSTERDAM – İSTANBUL(SAW) PARKURUNDA UÇAK BİLETİ

*   HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)

*   SEÇİLEN KATEGORI OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

*   ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ

*   AMSTERDAM  PANORAMİK ŞEHİR TURU

*   REHBERLİK HİZMETLERİ

*   ZORUNLU SIGORTA

       

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER 

*   VİZE ÜCRETİ  (110 € )

*   YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*   SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*   TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

*   VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*   ALTERNATİF TURLAR

*   KİŞİSEL HARCAMALAR

*   REHBER VE ŞOFOR TIPLERI

  

Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin Tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin Tur pasaport hamili ile vize talebi yapılan ilgili konsolosluk arasında hiçbir sekilde konsolosluk aracı görevini ifa etmez.Konsolosluğun vize vermemesi durumunda Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir.

  

60 gün ve öncesi yapılan rezervasyonlarda oda başı 200 Euro,

59 gün – 45 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 150 Euro

44 gün – 30 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 100 Euro

29 gün – 15 gün arası yapılan rezervasyonlarda oda başı 50 Euro İndirim yapılacaktır.

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 İÇ HAT BAĞLANTI : + 110 EURO               ANKARA – İZMİR – KAYSERİ – ADANA - GAZİANTEP – TRABZON -     ANTALYA – BODRUM

 İÇ HAT BAĞLANTI : + 130 EURO  KIBRIS 

 

 

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3*IBIS SCHIPHOL HOTEL VB.(Merkeze 15 km.)449 €120 €449 €150 €399 €
4*PARK PLAZA AMSTERDAM AIRPORT VB.(Merkeze 10 km.)499 €150 €499 €150 €449 €
3*TULIP INN CITY CENTER VB.(Şehir Merkezi)549 €160 €549 €150 €499 €
4*MINT HOTEL AMSTERDAM VB.(Şehir Merkezi)599 €160 €599 €150 €549 €
5*NH GRAND HOTEL KRASNAPOLSKY VB.(Şehir Merkezi)649 €200 €649 €150 €599 €
 

Tür : Gezi Tarih : 7.10.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]