Tin Tin Tur

Yılbaşı Budapeşte Viyana Prag Turu, Budapeşte Tur, Viyana Tur, Viyana Turları

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Budapeşte Viyana Prag Turu, Budapeşte Tur, Viyana Tur, Viyana Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Budapeşte Viyana Prag Turu, Budapeşte Tur, Viyana Tur, Viyana Turları

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Budapeşte Viyana Prag  Turu'na gideceklerin kampanyalardan yararlanmaları için önceden rezervasyon yapmalarında yarar var.  Yılbaşı Budapeşte Viyana Prag Turu  Türk  Hava Yolları ile 26 Aralık hareketlidir. Yılbaşı yurtdışı turları profesyonel rehberlerle birlikte uzman kadromuzla siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırlanmıştır. İyi seneler...

TÜRK HAVAYOLLARI İLE
ORTA AVRUPA YILBAŞI TURU
BUDAPEŞTE(2) &VİYANA(2) & PRAG(3)
HAREKET TARİHLERİ:
26 ARALIK 2011- 2 OCAK 2012


1. GÜN    ISTANBUL- BUDAPEŞTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tin Tin Tur kontuarında buluşma. TK uçuşu ile Budapeşte`ye hareket 11:40’ta  varış. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam arzu eden misafirler için organize edilecek alternatif Çigan Gecesine katılma imkanı . Geceleme otelimizde.
Yemekli, içkili Çigan gecesi :45 €

2. GÜN   BUDAPESTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif organize edilecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. (  Öğle yemekli ) Geceleme otelimizde.
Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisi: 60€

3. GÜN    BUDAPESTE-VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz alternatif düzenlenecek olan Bratislava Turuna ( Slovakya )  katılabilirler. Varışın ardından panoramik olarak düzenlenecek Viyana şehir turu için hareket. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak yapılacak Grinzing Meyhaneleri turlarına katılabilirler.  Geceleme otelimizde.
Bratislava Turu ( yemeksiz) : 30€
Grinzing Meyhaneleri turu: 50€

4. GÜN    VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yarım günlük alternatif Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri turuna katılabilirler.( Viyana Ormanları Turu ) Geceleme otelimizde.
Yarım günlük Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri turu:50 €

5. GÜN    VIYANA-PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turunda,  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Vlatava Nehrinde tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Vilitava nehir turu: 40  €

6. GÜN    PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, isteyenler için alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz alternatif tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. İsteyen misafirlerimiz gece alternatif olarak düzenlenecek Çek folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turu: 60 €
Çek gecesi turu: 65 €

7. GÜN    PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, isteyenler için alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz alternatif organize edilecek Dresden Turuna ( Almanya ) ,( YEMEKSIZ )  turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Dresden Turu ( YEMEKSIZ )  :65 €

8. GÜN    PRAG –ISTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. İsteyenler için alışveriş ve dinlenme imkanı. Ardından havalimanına transfer, pasaport ve bilet işlemlerinin ardından TK uçuşu ile 18:30’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*   TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL-BUDAPESTE / PRAG-İSTANBUL ARASI UÇUŞLAR
*   ALAN/OTEL/ALAN VE PRAG/VİYANA/BUDAPEŞTE TRANSFERLERİ
*   3 VE 4 YILDIZLI OTELLERDE  7 GECE 8 GÜN ODA KAHVALTI  KONAKLAMA
*   PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE YARIM GÜNLÜK PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
*   TECRÜBELİ REHBERLİK HİZMETLERİ
*   HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
*   ZORUNLU SİGORTA


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*   VİZE ÜCRETİ  (110 € )
*   YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )
*   SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)
*   ALTERNATİF TURLAR
*   KİŞİSEL HARCAMALAR


NOTLAR : Tin Tin  Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde ekstra turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler ekstra turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.    

 

  

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda Farkı Üçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* - 4* Oteller549 €230 €549 €150 €539 €
 Tür : Gezi Tarih : 30.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]