Tin Tin Tur

Yılbaşı Çek Cumhuriyeti Prag Turu, Prag Tur, Prag Turları, Prag Turu

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Çek Cumhuriyeti Prag Turu, Prag Tur, Prag Turları, Prag Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Çek Cumhuriyeti Prag Turu, Prag Tur, Prag Turları, Prag Turu

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Çek Cumhuriyeti  Prag Turu Türk  Havayolları ile 29 Aralık hareketli programımız düzenlenmiş son haliyle aşağıdadır. Yılbaşı yurtdışı turları içinde en çok yapılan turumuzda kampanyaya dahil olmak için acele edin. Yurtdışında iyi bir tatil geçirmek isteyenlere  diğer alternatifler Tin Tin Tur'da. Hoşçakalın....

 

 

YILBAŞINDA ÇEK CUMHURİYETİ & PRAG
TÜRK HAVAYOLLARI İLE
3 Gece 4 Gün
29 ARALIK 2011 ÇIKIŞLI


1. Gün: İSTANBUL - PRAG
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Tin Tin Tur kontuarı önünde saat 13:00 te siz değerli konuklarımızla buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk hava Yolları seferi ile 15:45 te Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından varış ve panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Arzu eden misafirlerimiz için alternatif olarak organize edilecek akşam yemekli ve içkili Ortaçağ gecesine katılabilirler ( 60€ ).Geceleme otelde.


2. Gün: PRAG
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından sehir turu için otelden hareket. Şehir turumuz sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır, çğle yemeği için arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilecek açık büfe Yemekli vlatava Tekne Turuna katılma imkanı (45 €) Geceleme otelinizde.


3. Gün: PRAG
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirler için alternatif olarak düzenlenen tam günlük öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler.(60 €) Rüya kent Prag’a yaklaşık 2 saat mesafedeki bu eşsiz güzellikteki bölge Avrupa’nın en ünlü Termal bölgelerinin başında gelir, kentte sıcaklıkları 30-70 derece arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır, Atatürk’ün kaldığı evide  görebileceğiniz tur sırasında porselen alışverişi de yapabilirler. Tur sonrası otelimize geri dönüş.  Geceleme otelinizde.( MUTLU YILLAR )


4.Gün: PRAG - İSTANBUL
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları seferi ile İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a varış ve bir sonraki turumuzda buluşuncaya dek turumuzun sonu.

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER
•   TÜRK HAVAYOLLARI TARIFELI SEFERI İLE İSTANBUL- PRAG-İSTANBUL ARASI UÇUŞLAR,
•   ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ,
•   3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
•   PRAG PANORAMİK ŞEHİR TURU,
•   TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ,
•   HAVALİMANI VERGİLERİ,
•   ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER
•   VİZE ÜCRETİ (110€)
•   YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI  (15 TL)
•   SEYAHAT, SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €),
•   PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER,
•   ŞAHSİ HARCAMALAR,
•   MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ,
•   ALTERNATİF TURLAR,


NOTLAR : Tin Tin Tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket Tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden Tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin Tur, gerekli gördüğü durumlarda, Tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım Turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif Turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da Turlar yapılmaz. Alternatif Turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif Turlara yansıtılır Bu gezi ya da Turların yapılamamasından Tin Tin Tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir

*** Çocuk indirimleri aile ile aynı odada kalmak koşulu ile geçerlidir ***
Bu Turumuz için hazırlanmış olan “Çok Özel” Erken Rezervasyon Kampanyamız şu şekildedir.
Sınırlı sayıda!! odabaşı 50 Euro İndirim yapılacaktır.
Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!
**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için kayıt anında tüm ödemenin alınması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.
** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı Turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır

 

 

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda Farkı Üçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* Olsanka Hotel vb.http://www.albionhotel.cz/en/ 549 €150 €549 €150 €499 €
 4* Albion Hotel vb.http://www.albionhotel.cz/en/ 499 €120 €499 €150 €489 €
5* Hilton Hotel vb.http://www.albionhotel.cz/en/ 599 €200 €599 €150 €549 €
 Tür : Gezi Tarih : 30.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]