Tin Tin Tur

Yılbaşı St. Petersburg Moskova Turu, Rusya Tur, Rusya Turu

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı St. Petersburg Moskova Turu, Rusya Tur, Rusya Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı St. Petersburg Moskova Turu, Rusya Tur, Rusya Turu

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı St. Petersburg Moskova Turu Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile 28 Aralık hareketlidir. Yılbaşı St. Petersburg Moskova Turları olarak planlanan gezimiz 4 gece yapılmaktadır. Yurtdışı turlarına erken kayıt yaparak indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İyi seneler...

 

     İLK 20 KİŞİYE % 50 İNDİRİM

 YILBAŞI PARİS TURU 749 EURO YERİNE 375 EURO

 

 

YILBAŞI St. PETERSBURG MOSKOVA TURU
St.PETERSBURG (3) & MOSKOVA (1)
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
28 Aralık 2011 Hareket… 4 Gece

28 Aralık   İSTANBUL – ST.PETERSBURG
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin Tur Kontuarı önünde saat 11:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 401 seferi ile saat 13.25’te hareket. Yerel saat ile 18.50’da St.Petersburg’a  varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile otele transfer, odaların alınmasının ardından serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz aksam ekstra St. Petersburg Restaurant’daki Rus gecesi turuna katılabilirler (60 Euro). Geceleme otelinizde.


29 Aralık   ST.PETERSBURG
Sabah kahvaltısının ardından panoramik şehir turu. Tur esnasında; Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı görülecek yerler arasıdadır.  Şehir turu sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Hermitage Müzesi Turu (45 Euro). Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabına girmiştir. Tur sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kokteylli Kanal turuna katılabilirler (35 Euro). Kuzeyin Venediği olarak adlandırılan St Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Toplamda 330 adet köprü, kanal, ve adacıklar bulunmaktadır. Tekne turu esnasında Neva nehri ve kanallar üzerindeki 18 yy’a ait büyüleyici mimari yapıları görme fırsatı bulacaksınız.  Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.


30 Aralık   ST.PETERSBURG
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Peterhoff parkı & Pavlovsk Saray turu (60 Euro). St.Petersburg’tan yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk sonrası Pavlosk kasabasında bulunan Pavlosk Sarayı’na geliyoruz. Çarlık Ailesinin muhteşem yaşantısının izlerini taşıyan bu saray gezimizden sonra, Peterhoff Parkı’na geçiyoruz. Bu parkta altın kaplı fiskiyeler eşliğinde kısa bir yürüyüş sonrası, Fin körfezine geliyoruz. Burada St.Petersburg manzarası için fotoğraf molası. Tur sonunda otobüslerimiz ile otelimize dönüyoruz. Otele varış ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.


31 Aralık   ST.PETERSBURG – MOSKOVA
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve hızlı tren ile Moskova’ya hareket. Moskova’ya varışımızı takiben yapılacak şehir turumuz esnasında Tverskaya caddesi, Moskova nehri, Poklonnoya Tepesi, Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otele transfer. Odaların alınması ve ardından serbest zaman. Aksam dileyen misafirlerimiz Yılbası Galası turuna katılabilirler (100 Euro). Geceleme otelinizde. *** Mutlu Yıllar Dileriz.***

01 Ocak    MOSKOVA – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan Moskova Metrosu, Arbat caddesi ve Nazim Hikmet Mezarligi  turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuz hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosunu gezmek ile başlıyor. Hergün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro 1931 yılında inşa edilmeye başlanmış olup, günümüze kadar uzanmıştır. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra Kremlin Turuna katılabilirler (45 Euro). 12. yy’da yaptırılan Moskova’nın yanısıra Rusya’nın simgesi haline gelen Kremlin gezimiz esnasında 2 ayrı katedrali de gezeceğiz. Tur sonrası havalimanına transfer. Türk Havayolları TK 416 sefer sayılı uçuş ile saat 19.40’da Istanbul’a uçuş. Türkiye yerel saati ile saat 20.55’ta varış ve turumuzun sonu.


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
*   Türk Havayolları ile İstanbul– St.Petersburg / Moskova – İstanbul ekonomik sınıf uçuşları,
*   Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
*   St.Petersburg-Moskova arası hızlı tren ile ulaşım
*   Havaalanı otel havaalanı transferleri,
*   4* otellerde St.Petersburg’da 3 gece, Moskova’da 1 gece kahvaltı dahil konaklama,
*   Moskova ve St.Petersburg panoramik şehir turları, *   Fly Express profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYANLAR                                 
*   Ekstra turlar ve kişisel harcamalar 
*   Yurtdışı çıkış harcı bedeli 
*   Seyahat sigortası (15 Euro)

Tin Tin Tur, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 

  

OTELLER

2 ve 3 KişilikOda / Kişi başıTek KişilikOda Farkı3 – 12 YaşÇocuk0 – 2 YaşÇocuk
4* Park Inn Pribaltskaya vb. ( St.Petersburg )&4* Radisson Blu Slavyanskaya vb. ( Moskova ) 699 Euro200 Euro649 Euro 150 Euro 
 


Kaynak : St. Petersburg Turu, Moskova Turu, Moskova Turları
Tür : Gezi Tarih : 29.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]