Tin Tin Tur

Yılbaşı Roma Floransa Venedik Turu, Roma Tur, Roma Turu, Roma Turları

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Roma Floransa Venedik Turu, Roma Tur, Roma Turu, Roma Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Roma Floransa Venedik Turu, Roma Tur, Roma Turu, Roma Turları

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Roma Floransa venedik Turu Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile 25 Aralık hareketlidir. Yılbaşı Roma Floransa Venedik Turları olarak planlanan destinasyonumuz  7 gece yapılacaktır. Yurtdışı turlarına erken kayıt yaparak indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İyi seneler...


 

 

YILBAŞI ROMA FLORANSA VENEDİK TURU
ROMA (3) & FLORANSA (2) & VENEDİK (2)
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile
25 Aralık 2011 Hareket…7 Gece


25 Aralık   İSTANBUL – ROMA
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin Tur kontuarı önünde saat 10.00 da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 609 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05 de Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.40 de varışımızın ardından şehir turu. Şehir turu esnasında  Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

26 Aralık   ROMA 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya’nın egzotik&romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde.

27 Aralık   ROMA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Outlet – Göller Bölgesi (Castel Gandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz Dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın en ünlü outlett bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

28 Aralık   ROMA – FLORANSA
Sabah kahvaltısından sonrası Floransa’ya transfer (Montecatini). Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak Siena turu (35 Euro). Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, Unesco’nun Dünya tarih mirasi içerisinde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda Toscana’nin en büyük meydanı olan Campo Meydani, en güzel gotik kiliselesi görüldükten sonra Floransa’ya hareket. Floransa şehir turumuzda Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Otelinize transfer (Montecatini) ve geceleme otelinizde.

29 Aralık   FLORANSA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa turuna katılabilirler (35 Euro). Pisa Kulesi, Mucizeler Meydani, Katedral, Vaftizhane olarak görülecek yerler arasındadır, tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

30 Aralık   FLORANSA – VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak Verona- Garda turu (65 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman ve sonrasında Venedik’e hareket. Akşam saatlerinde otele varış ve yerleşme, geceleme otelinizde.

31 Aralık   VENEDİK ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN ! )
Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Yılbaşı Gala Yemeğine katılabilirler katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelinizde.

01 Ocak   VENEDİK – BERGAMO – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından öğlen saatlerinde odaların boşaltılması ve Bergamo havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 706 sefer sayılı uçuşu ile 14.20 de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 18.05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

OTELLER
ROMA     4* CAPITAL INN vb. / 3* BLANC ET NOIR vb.
FLORANSA     3* CRYSTAL HOTEL vb. / 4* DELTA FLORANCE vb.
VENEDIK         4* NOVENTA HOTEL vb. – / 3* BHR TREVISO vb.


***Venedik’te  (Lido di Jesolo, Mestre, Di Piave veya Padova), Floransa’da (Montecatini) bölgelerinde kalınmaktadır.

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ :

*   Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) – Roma / Bergamo – İstanbul (Saw) gidiş dönüş uçak bileti
*   Programda belirtilen otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklamalar, 
*   Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
*   Yarım günlük Roma, Floransa ve Venedik panoramik şehir turları
*   Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

* Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
* İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)
*   Venedik VAPURETTO Ücreti  (15 Euro) – Tur esnasında rehbere ödenir.
* Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
*   Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

Tin Tin Tur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

 

OTELLER2 ve 3 KişilikOda / Kişi başıTek KişilikOda Farkı3 – 12 YaşÇocuk0 – 2 YaşÇocuk
3* & 4* Oteller599 Euro200 Euro549 Euro150 Euro
  Tür : Gezi Tarih : 29.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]