Tin Tin Tur

Yılbaşı Dubrovnik Turu, Dubrovnik Tur, Dubrovnik Turları

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Dubrovnik Turu, Dubrovnik Tur, Dubrovnik Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Dubrovnik Turu, Dubrovnik Tur, Dubrovnik Turları

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Dubrovnik Turu'na kayıt yapacak misafirlerimizin kampanyalardan yararlanmaları için önceden kayıt yaptırmalarında yarar var. Yılbaşı Dubrovnik Turu yılbaşı gala yemeği ve eğlencesi dahil olarak, Corendon Havayolları özel seferi ile 29 Aralık hareketli 3 gece olarak yapılmaktadır. Yılbaşı yurtdışı turları profesyonel rehberler eşliğinde uzman kadromuzla siz değerli misafirlerimiz için özenle hazırlanmıştır. İyi seneler...

 

    İLK 20 KİŞİYE % 50 İNDİRİM

 YILBAŞI DUBROVNİK  499 EURO YERİNE 249 EURO

 

 

 

 

YILBAŞI DUBROVNİK TURU

V İ Z E S İ Z

Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi dahil !

Corendon Havayolları Özel Seferi ile …

29 Aralık Hareket … 3 Gece

  

29 Aralık    İSTANBUL - DUBROVNİK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin Tur kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Corendon Havayollarının özel uçuşu ile saat 07.00’da Dubrovnik’e hareket. Yerel saat ile 09.00’te varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle şehir turu için hareket. Turumuz öncelikle serbest alınacak sabah kahvaltısının ile başlıyor. Ardından otobüsümüzle panoramik şehir turu. Şehir turumuzda eski şehir meydanında otobüslerden inerek yürüyüş turu ile UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını geziyoruz. Bu turumuz esnasında, kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Tur sonrası otele transfer. Dinlenmeniz için serbest zaman. Akşam yemeği* ve geceleme otelimizde.

  

30 Aralık    DUBROVNİK

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra tam günlük Mostar turuna katılabilirler (50 Euro). Tam günlük yapılacak bu turumuzda yaklaşık 3 saatlik (200 km) bir yolculukla Mostar’a varıyoruz. ‘’Köprüler Şehri’’ 16. yy. Ile 19. yy.’ları arasında Hersek’in ticaret, yatırım ve askeri üssü olan Mostar’da Eski Köprü’nün tam göbeğinde konumlandığı eski şehir merkezi, çarşı, camiler, Türk Evi Müzesi, hamamlar görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Poçitel görüldükten sonra Dubrovnik’e geri dönülecektir. Yol üzerinde Blagaj’da bulunan doğal kaynak merkezini, ve 15. yy.’da yapılmış olan Derviş Tekkesi ve Osmanlı Köyü Poçitel görülecektir.Tur bitimi ile birlikte otelinize transfer. Akşam yemeği* ve geceleme otelimizde.

  

31 Aralık    DUBROVNİK ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN ! )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan tam günlük  Karadağ turuna katılabilirler (60 Euro). Dünya’nın Kosova ile birlikte en genç iki devletinden biri olan Karadağ’a geçtikten sonra Avrupa Jet Sosyetesinin uğrak yeri olan Kotor Körfezinin nefes kesen manzarası eşliğinde kısa bir yolculuğun ardından, ilk durağımız, muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile ünlü tatil merkezi Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad’i (eski şehir merkezi) gezeceğiz. Daha sonra, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılan muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden göreceğiz. Karadağ’da son durağımız önemli tarih ve doğa cenneti durumunda bulunan Kotor. Burada Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) turumuzu yürüyerek yapıyoruz. Tur sonrası Dubrovnik’e transfer. Dubrovnik’e varış ve Gala yemeği saatine kadar serbest zaman. Daha sonra sizler için özel olarak organize edilmiş Yılbaşı Gala Yemeği için hareket. Yeni yılı Hırvat ve Türk müzikleri eşliğinde keyifli bir ortamda karşılıyoruz. Gala yemeği ve eğlence sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

  

01 Ocak   DUBROVNİK – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Corendon Havayollarının özel uçuşu ile 16.00’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 19.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  

* Yukarıdaki programda belirtilen akşam yemekleri sadece yarım pansiyon konaklama olan otellerde geçerlidir.

 

NOT : Gala Yemeği ve Eğlencesi, lokal restoranda yapılacaktır !

 

  

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

*  Corendon Havayolları özel seferi ile İstanbul / Dubrovnik / İstanbul uçak bileti,

*  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

*  Alan / Otel / Alan transferleri,

*  Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece yarım pansiyon yada oda+kahvaltı konaklama,

*  Panoramik Dubrovnik şehir tanıtım turu,

*  Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi,

*  Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

*  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),

*  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

*  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar, 

*  Müze ve ören yerleri girişleri,

*  İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (10 Euro).

 

Tin Tin Tur, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  

OTELLER

2 ve 3 KişilikOda / Kişi başıTek KişilikOda Farkı03 -12  YaşÇocuk0 – 2 YaşÇocuk
2* Adriatic Hotel vb.( Yarım Pansiyon )www.dubrovnikhotels.travel 499 Euro120 Euro449 Euro150 Euro
2* Sumratin Hotel vb.( Yarım Pansiyon )www.hotels-sumratin.com 549 Euro150 Euro499 Euro150 Euro
 3* Komodor Hotel vb. ( Yarım Pansiyon )www.dubrovnikhotels.travel  599 Euro180 Euro549 Euro150 Euro
4* Grand Park Hotel vb.( Yarım Pansiyon )www.grandhotel-park.hr 649 Euro210 Euro599 Euro150 Euro
5* Dubrovnik Palace vb.( Oda-Kahvaltı )www.dubrovnikpalace.hr 699 Euro240 Euro649 Euro150 Euro
            5* Radisson Blu Dubrovnik vb.( Oda-Kahvaltı )www.radissonblu.com/resort-dubrovnik  799 Euro270 Euro749 Euro150 Euro
  

 


Tür : Gezi Tarih : 29.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]