Tin Tin Tur

Yılbaşı Benelux Paris Turları, Paris Tur, Benelux Turları

Anasayfa » YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI » Yılbaşı Benelux Paris Turları, Paris Tur, Benelux Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Benelux Paris Turları, Paris Tur, Benelux Turları

"YILBAŞI YURTDIŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Yılbaşı Paris Turu Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile 25 Aralık hareketlidir. Yılbaşı Paris Tur olarak planlanan gezimiz  7 gece yapılacaktır. Yurtdışı turuna önceden kayıt yaparak  kampanyalardan yararlanın. İyi seneler...

 

Yılbaşı
BENELUX & PARIS
BRÜKSEL (1) -  PARİS (3) - LÜKSEMBURG (1) - (KÖLN) -  AMSTERDAM (2)
Pegasus Havayolları ile
25 Aralık 2011 Hareket … 7 Gece

 

25 Aralık ISTANBUL – AMSTERDAM - BRUKSEL
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 08:00’de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 671 sefer sayılı uçuşu ile 10:20’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 13:00’te varış ve Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

26 Aralık  BRÜKSEL – PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (30 euro). Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.

27 Aralık PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show (120 Euro).  Geceleme otelinizde.

28 Aralık PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Disneyland turuna katılabilirler (85 Euro). Geceleme otelinizde.

29 Aralık PARİS – LÜKSEMBURG
Sabah kahvaltının ardından Lüksemburg’a hareket. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

30 Aralık LÜKSEMBURG – KÖLN – AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdam’a hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.

31 Aralık AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu (45 euro) veya tam gün Grand Holland turuna (75 Euro) katılma imkanı. Serbest zaman ve geceleme otelinizde. Mutlu Yıllar…

01 Ocak  AMSTERDAM –  ISTANBUL
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Ardından uçuş saatine bağlı olarak Amsterdam Havalimanına transfer ve Pegasus Havayollarının PC 672 sefer sayılı uçağı ile 13:55’de İstanbul’a uçuş ve 18:10’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. İç hat bağlantısı alan misafirlerimiz uçuşlarına müsait olan saatlerde devam edeceklerdir. Turumuzun sonu.

 


 Brüksel   4* Mercure vb.
 Paris   3* Apogia vb. 
 Lüksemburg  4* Novotel vb.
 Amsterdam  4* Park Plaza Amsterdam vb.


**** Extra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri taktirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 03-12 Yaş Çocuklara extra turlarda % 50 indirim uygulanacaktır.
  
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
*  Havalimanı vergileri
*  Pegasus Havayolları ile İstanbul- Amsterdam-İstanbul parkurunda uçak bileti
*  3* ve 4*  otellerde oda kahvaltı konaklamalar
*  Alan/otel/alan transferleri
*  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
*  Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln’de panoramik şehir turları
*  Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ :
*  Vize ücreti, servis bedeli ( 120 EURO )
*  Zorunlu sigorta ücreti (10 EURO)
*  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
*  Yurt dışı çıkış harcı bedeli
*  Müze ve ören yerleri girişleri
*  Rehber ve şoför tipleri


 
Tin Tin Tur, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

OTELLER2 ve 3 KişilikOda / Kişi başıTek KişilikOda Farkı03 – 12 YaşÇocuk0 –2 YaşÇocuk
 3* & 4*Oteller 549 Euro220 Euro499 Euro150 Euro
 
Kaynak : Paris Turu, Paris Turları, Benelux Paris Turu
Tür : Gezi Tarih : 29.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]