Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Roma Turu, Roma Turları, Roma Tur

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Roma Turu, Roma Turları, Roma Tur
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Roma Turu, Roma Turları, Roma Tur

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

 Bayramda Roma Turu, Roma Tur, Roma Turları, İtalya Tur, İtalya Turları

 

 

 

5 KASIM ROMA

3 Gece 4 Gün

ROMA GİDİŞ/ROMA DÖNÜŞ

KURBAN BAYRAMI

05 KASIM HAREKET Hareket…3 Gece

 

KURBAN BAYRAMI

ROMA

Freebird Havayolları Özel Seferi ile

05 Kasım 2011 Hareket… 3 Gece

 

 

 

TUR PROGRAMI

 

05 Kasım   İSTANBUL – ROMA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin  tur Kontuarı önünde sabah saatlerinde buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Freebird Havayollarının uçuşu ile Roma’ya hareket. Varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Roma şehir turu. Turumuz esnasında; Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

  

06 Kasım   ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya’nın egzotik&romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

07 Kasım   ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak Floransa (80 Euro) turuna katılabilirler. Turumuz esnasında, Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

 

08 Kasım    ROMA  – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Roma Havalimanına transfer. Check–in ve bagaj işlemlerinin ardından Freebird Havayollarının uçuşu ile saat İstanbul’a hareket. Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

  ÜCRETE DAHİL SERVİSLER 

*FREEBIRD HAVAYOLLARI OZEL SEFERI ILE ISTANBUL/  ROMA  / ISTANBUL UCAK BILETI

*HAVALİMANI VERGİLERİ 150 € ( MECBURİDİR ).

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

*SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 3 GECE 4 GÜN ODA KAHVALTI KONAKLAMA.

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ.

*PANORAMIK ROMA  ŞEHİR TURU

*PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER *VİZE ÜCRETİ 110 € ( YEŞİL PASAPORTA VİZE GEREKMEMEKTEDİR. ) (NAKİT ÖDENİR).

*VAPORETTO ÜCRETİ (15 € ).

*SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).

*TAM KAPSAMLI SIGORTA (30 €)Vize reddi karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayan misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER.

*ŞAHSİ HARCAMALAR.

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

 

NOTLAR : Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir

   
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* Idea Hotel Nomentana vb.(Şehir Içi)499 Euro150 Euro499 Euro150 €449 Euro
3* Siracusa Hotel vb.(Şehir Merkezi)549 Euro180 Euro549 Euro150 €499 Euro
4* Albani Hotel vb.(Şehir İçi)599 Euro210 Euro599 Euro150 €549 Euro
4* Anglo Americano vb.(Şehir Merkezi)649 Euro240 Euro649 Euro150 €599 Euro
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]