Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Palermo Catania Turu, Palermo Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Palermo Catania Turu, Palermo Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Palermo Catania Turu, Palermo Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Palermo Turları, Palermo Turu, Catania Turları, Catania Turu 

 

 

 

 

6 KASIM CATANIA (2)  PALERMO (1)

3 Gece 4 Gün

CATANIA GİDİŞ/PALERMO DÖNÜŞ

KURBAN BAYRAMI

06 KASIM HAREKET Hareket…3 Gece

  

CATANIA (2) & PALERMO (1)

Pegasus Havayolları Özel Seferi ile

06 Kasım 2011 Hareket … 4 Gece

  

06 Kasım  ISTANBUL – CATANIA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tin  tur  kontuarında buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC ile Catania’ya hareket. Varışın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz Catania şehir turu. Tur bitimi otelinize transfer odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelnizde.

 

07 Kasım  CATANIA 

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Etna Yanardağı turuna katılabilirler. Dünyanın en aktif ve en yüksek volkanik yanardağı olan Etna Yanardağını görme fırsatı (50 Euro). Tur sonrası otelimize dönüş, geceleme otelimizde.

 

08 Kasım   CATANIA – PALERMO

Sabah kahvaltısının ardından Palermo’ya ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz Taormina turuna kaılbailirler (35 Euro). Muhteşem bahçeleri, villaları, çiçeklerle süslü sokakları, küçük dükkanlarıyla ünlü olan Taormina’yı geziyor ve Taormina’nın sembolü haline gelmiş Greko-Romen dönemi tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Palermo'ya hareket ve varışımıza istinaden Palermo Şehir Turu. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

09 Kasım  PALERMO – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar kişisel aktiviteler ve alışveriş için serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanı’na hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 ÜCRETE DAHİL SERVİSLER *PEGASUS HAVAYOLLARI OZEL SEFERI ILE ISTANBUL/  CATANIA  / PALERMO /  ISTANBUL UCAK BILETI

*HAVALİMANI VERGİLERİ 150 € ( MECBURİDİR ).

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

*SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 3 GECE 4 GÜN ODA KAHVALTI KONAKLAMA.

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ.

*PANORAMIK CATANIA, PALERMO  ŞEHİR TURU

*PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER *VİZE ÜCRETİ 110 € ( YEŞİL PASAPORTA VİZE GEREKMEMEKTEDİR. ) (NAKİT ÖDENİR).

*VAPORETTO ÜCRETİ (15 € ).

*SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).

*TAM KAPSAMLI SIGORTA (30 €)Vize reddi karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayan misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır.

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER.

*ŞAHSİ HARCAMALAR.

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ.

  

NOTLAR : Tin Tin tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin  Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir

  
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
 3* & 4* OtellerCATANIA             3* IDEA HOTEL OGNINA vb.PALERMO             4* SAN PAOLO PALACE HOTEL vb.499 Euro180 Euro499 Euro150 €449 Euro
  

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]