Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Hongkong Pattaya Bangkok Turu, Pattaya Turları, Bangkok Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Hongkong Pattaya Bangkok Turu, Pattaya Turları, Bangkok Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Hongkong Pattaya Bangkok Turu, Pattaya Turları, Bangkok Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

 Bayramda Hongkong Turu, Uzakdoğu Turları, Pattaya Turları, Pattaya Turu

 

 

 

 

KURBAN BAYRAMI

UZAKDOĞU

BANGKOK (2)&HONG KONG(2) & PATTAYA (3)

 

AEROSVIT HAVAYOLLARI  Ile 7 Gece (9GÜN)

HAREKET TARİHİ

04 KASIM 2011

   

TUR PROGRAMI

1.GÜN  ISTANBUL – BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Kappatur Kontuarı önünde saat 07.30 ‘da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Aerosvit  Hava Yolları’nın VV 262 sefer  sayılı uçuş ile saat 09:55‘de Kiev’e hareket. Saat 12:00’de Kiev’e varış ve uçak değiştirmenin ardından VV171 sefer sayılı uçuş ile saat 1400’de Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta.  

 

2.GÜN   BANGKOK

Yerel saat ile 04:30‘de Bangkok’a varış. Pasaport ve Bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel otobüsümüz ile sabah kahvaltısı için otelimize hareket. Ardından Bangkok şehir turu. Şehir turunda içinde dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle, Yatan Buddha heykeli, Oturan Buddha heykeli, stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Buddha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı’nı geziyoruz. Daha sonra Cin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın su andaki Kral’ının Bangkok’taki Malikanesi görülecektir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif düzenleyeceği Kanallar Turuna katılabilirler (25 Euro) . Bu tur esnasında; Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayacak, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz. Gezi sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN   BANGKOK

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turu’na katılabilirler (35 Euro). Turumuz dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliği ile başlıyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay’lıların nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Daha sonra 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarim saatlik yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz, nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görme ve alışveriş yapma imkanı. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu atölyeleri gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel bicimde şekillendiğini göreceğiz. Öğleden sonra Bangkok’a dönüş ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif düzenleyeceği Sea Food Market & PatPong gece pazarı turuna katılabilirler (10 Euro). Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN   BANGKOK-HONG KONG

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına hareket. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Yerel Havayolları’nın uçuşu ile Hong Kong’a hareket. Varışın ardından ardından Panoromik Hong Kong şehir turu. Bu turumuz esnasında Abberden, Balıkçı köyü, Vıctorıa Tepesi, Repulse Bay görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer ve odalara yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Yemekli Tekne Turu’na katılabilirler (60 Eur). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

5.GÜN  HONG KONG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Okyanus Parkı turuna katılabilirler (80 Eur). Bu turumuzda Çin akrobasi showlarını, Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde teleferiğe binebilir, yunusların show’unu seyredebilirsiniz. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN  HONG KONG-BANGKOK-PATTAYA

Kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Hong Kong’dan Bangkok’a hareket. Varışın ardından Pattaya’daki otelimize transfer. Oda dagilimdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif duzenleyecegi Timsah Çiftliği Turu’na katilabilirler.(15 Euro) Burada timsahlarla yapilan tehlikeli gosteriyi izleyecek daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahceyi gezecegiz. Kaplanlar ile hatira fotografi cektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahcededeki cesitli uzakdoguya has canlilari gorebilecegiz. Gezi sonrasi otelimize donus. Aksam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği ünlü kabare Alcazar Show’da unutulamayacak bir gece geçirme imkanını bulacaklar.(25 Euro) Tayland’in Lido tarzi bu en guzel kabare show’unda, degisen sahne dekorlari, degisen kostumleriyle danscilari, muhtesem isik ve ses sistemleriyle guzel bir aksam geciriyoruz. Daha sonra rehberiniz esliginde Pattaya’yi yuruyerek yakindan taniyoruz. Geceleme otelimizde.

 

7.GÜN  PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin alternatif olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adası Turu’na katılabilirler (35 Euro). Pattaya sahilinden özel surat teknelerimizle palmiye ağaçları ile çevrili mercan tozlarından oluşmuş beyaz kumsalı ile bütün gün turkuaz sularında yüzebileceğimiz Mercan Adası’na gidiyoruz. Öğle yemeği ızgara balık salata ve tropik meyvelerden oluşuyor. Öğleden sonra otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

8.GÜN  PATTAYA

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin alternatif olarak düzenleyeceği Nong Nooch Tropik Bahçe Turu’na katılabilirler (25 Euro). Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Öğleden sonra otelimize dönüş. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin alternatif düzenleyeceği Fil safarisi Turuna katılabilirler (30 Euro). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşayacağız. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

9.GÜN  PATTAYA-BANGKOK-ISTANBUL

Sabah 02:00’de Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından AeroSvit Havayolları’nın VV 172  sefer sayılı uçuş ile saat 06:00’da Kiev’e hareket.  Lokal saatle 11:40’da varış. Uçak değiştirme ve  VV 265 sefer sayılı uçuş ile saat 13:45’de Istanbul’a hareket. Yerel saat ile 15:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

ÜLKEYE GİRİŞ VE VİZE HAKKINDA BİLGİLENDİRME

T.C. Vatandaşlarına Tayland’da vize uygulaması yoktur. Tur kalkış tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

   ÜCRETE DAHİL SERVİSLER 

*AEROSVİT HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – KİEV – BANGKOK – KİEV – İSTANBUL PARKURUNDA EKONOMİK SINIF UÇUŞLARI,

*YEREL HAVYOLLARI ILE BAGKOK-HONG KONG-BANGKOK UCUSLARI,

*1 SINIF KATEGORİ OTELLERDE ODA KAHVALTI BAZINDA 4 GECE KONAKLAMA,

*HAVAALANI - OTEL - HAVAALANI ARASI TRANSFERLER,

*BANGKOK VE HONG KONG’DA PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURU,

*PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

*HAVALİMANI VERGİLERİ

*ZORUNLU SIGORTA

  

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*VİZE ÜCRETİ  (110 € )

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*TAM KAPSAMLI SİGORTA (30 €): Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılamayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 3000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır

*VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

*REHBER VE ŞOFÖR TIPLERI

  

NOTLAR: Tin Tin tur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir.

  
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi03 – 12 YaşÇocuk0 – 2 YaşÇocuk
BANGKOK-A-ONE BANGKOK VB.HONG KONG-EATON HOTEL VB.PATTAYA-A-ONE ROYAL CRUISE VB.1199 €185 €1199 €1149 €150 €
    

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]