Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Barcelona Turu, Barcelona Turları, Barcelona Tur

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Barcelona Turu, Barcelona Turları, Barcelona Tur
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Barcelona Turu, Barcelona Turları, Barcelona Tur

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Barcelona Turu, Barcelona Turları, Barcelona Tur, Yurtdışı Tur

 

 

 

 

 

SONBAHAR DÖNEMİ

BARCELONA

 

Freebird Havayolları Özel Seferi ile

05 Kasım 2011 Hareket

   

TUR PROGRAMI

1. Gün   İSTANBUL – BARCELONA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tin Tintur kontuarında 10:00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Freebird Havayolları uçağı ile Barcelona’ya hareket. Barcelona’ya varışın ardından Barcelona Şehir turu. Turumuz esnasında; Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolombo Heykeli, Sagra De Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi ve Plaza De Espanya bulunmaktadır. Tur sonrasında otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

  

2. Gün   BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı.  Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Gerona & Figueras turu:65€

Flamenco Gecesi: 55€

  

3. Gün  BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli sıradağlarının eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

Montserrat & Sitges turu: 65€

 

4. Gün   BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Freebird Havayollarının uçağı ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not: Kampanya yerlerimiz sınırlıdır!!

 

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır.

 

** Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

   ÜCRETE DAHİL SERVİSLER *FREEBİRD HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – BARCELONA – İSTANBUL UÇAK BİLETİ

*HAVALİMANI VERGİLERİ,

*ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI,

*TERCİH EDİLEN OTELLERDE TOPLAM 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMALAR

*HAVALİMANI – OTEL – HAVALİMANI TRANSFERLERİ,

*BARCELONA PANORAMİK ŞEHİR TANITIM TURU

PROFESYONEL TURKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER *VİZE ÜCRETİ 120 €

*YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 YTL

*SEYAHAT SAĞLIK VE VİZE SİGORTASI (15 €).

*PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR

*PROGRAMA DAHİL OLMAYAN TÜM YEMEK VE İÇECEKLER

*ŞAHSİ HARCAMALAR

*MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

*ALTERNATİF TURLAR

   

NOTLAR: Tin Tin Tur,havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin tur sorumlu tutulamaz.Tin Tin tur , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin tur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan alternatif turlar çoğunluk sağlandığı taktirde yapılacaktır. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.Tarifeli uçuşlarda havayollarının kurallarına göre aynı gün içersinde bilet değişikliği veya iptali yapılabilir. Diğer günlerde yapılacak değişiklik ve iptaller için havayollarının uyguladığı ceza prosedürü geçerlidir.

    
OTELLERİki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda FarkıÜçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
3* NH Sant Boi vb.(Şehir Dışı)549 Euro150 Euro549 Euro150 Euro499 Euro
3* NH Forum vb.(Şehir İçi)599 Euro180 Euro599 Euro150 Euro549 Euro
4* NH Calderon vb.(Şehir Merkezi)649 Euro210 Euro649 Euro150 Euro599 Euro
4* NH Constanza vb.(Şehir Merkezi)699 Euro240 Euro699 Euro150 Euro649 Euro
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]