Tatil Dünyası
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta

Kurban Bayramı Havaii Turu, Hawaii Turları, Havaii Turları

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI » Kurban Bayramı Havaii Turu, Hawaii Turları, Havaii Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kurban Bayramı Havaii Turu, Hawaii Turları, Havaii Turları

"BAYRAM YURTDIŞI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

Bayramda Havaii Turları,  Hawaii Turu, Hawaii Turu, Havaii Turu

 

 

KOREAN HAVAYOLLARI İLE

KURBAN BAYRAMI

 

HONOLULU(5)-SEUL(1)

HAREKET TARİHLERİ:

06 KASIM 2011 8 gece

 

 

 

TUR PROGRAMI 

 

1.GÜN   İSTANBUL – SEUL

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminali gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 19:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Korean Air KE 956 sefer sayılı uçuşu ile 21.20’de Seul’e uçuş. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN   SEUL – HONOLULU

Yerel saat ile 12:25’de varışımızı takiben Seul şehir turu için hareket. Şehir turunda Seul’un önemli eserlerini yapacağımız panoramik turda görme imkanı. Honolulu uçuşu için yine Korean Air KE 051 sefer sayılı uçuş ile saat 19:00’de hareket. Amerika’nın en ünlü tatil adalarından biri olan Hawaii Adaları–Honolulu’ya aynı gün yerel saat ile 08:10’da varış. Alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve otelinize transfer. Odaların alınmasının ardından, Deniz kum ve Güneş’ten yaralanmanız için serbest zaman. Geceleme otelinizde. Büyük Okyanus’un yaklaşık 3.700 km açıklarında bulunan ve 18 Adadan oluşan Hawaii Adalarinda sıcaklık yıl boyunca genelde 20 C altına inmemesi nedeniyle Amerikalıların çoğunluğu tatilini bu konuksever adada geçirmektedir. Ayrica meşhur “Aloha” sözcüğünü hem selamlaşırken hem de vedalaşırken kullanabilirsiniz.

 

3.GÜN   HONOLULU

Sabah kahvaltısının ardından deniz kum ve güneşten yaralanmanız için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak Hummer Jipler ile yapılabilen ve yaklaşık 4-5 saat süren, Jurrasic Park, Pearl Harbour, 50 İlk Öpücük, Godzilla gibi ünlü filmlerin, ve tabiki Lost dizisinin de çekildiği bölgelere yapılan özel turlara katılabilirler (75 Euro). Geceleme otelinizde.

 

4.GÜN   HONOLULU

Sabah kahvaltısının ardından deniz kum ve güneşten yaralanmanız için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

5..GÜN   HONOLULU

Sabah kahvaltısının ardından Deniz kum ve Güneş’ten yaralanmanız için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz  olarak yapılabilen Atlantis Denizalti turuna katılabilirler. Yaklaşık 2 saat süren bu tur esnasında okyanusta derinlerinde bulunan batıkları, muhteşem resifleri ve Deniz Kaplanı görme şansınız olacak. (30 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 

6.GÜN   HONOLULU

Sabah kahvaltısının ardından deniz kum ve güneşten yaralanmanız için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

7.GÜN   HONOLULU – SEUL

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Korean Air KE 052 sefer sayılı uçuş ile saat 13:40’da Seul’e uçuş.

 

8.GÜN   SEUL

Yerel saat ile 19:30’da varış. 1 gece konaklama yapacağımız otele transfer ve dinlenebilmeniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

9. GÜN   SEUL – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Korean Air KE 955 sefer sayılı uçuş ile saat 13:20’de Istanbul’a uçuş. Türkiye yerel saati ile 18:15’te varış Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

  ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

*KOREAN AİR TARİFELİ SEFERİ İLE

*İSTANBUL/SEUL/HONOLULU/SEUL/İSTANBUL PARKURUNDA EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ VE ALAN VERGİLERİ

*ALAN-OTEL-ALAN TRANSFERLERİ,

*SEÇİLECEK KATEGORİ OTELDE HONOLULU’DA 5 GECE SADECE ODA KONAKLAMASI VEYA ODA+KAHVALTI KONAKLAMA,

*GİDİŞTE ÜCRETSİZ SEUL ŞEHİR TURU, DÖNÜŞ YOLUNDA SEUL’DE 1 GECE KONAKLAMA,

REHBERLİK HİZMETLERİ

 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

*VİZE ÜCRETİ  110 €

*YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

*SEYAHAT SAĞLIK VİZE SİGORTASI (15 €)

*VİZE RİSK SİGORTASI (30 €)

*ALTERNATİF TURLAR

*KİŞİSEL HARCAMALAR

  

NOTLAR : Tin Tin  tur , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tin Tin  tur sorumlu tutulamaz. Tin Tin  tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Tin Tin  tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yol üzerinde alternatif turlar grubun çoğunluğunun sağlanması halinde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu taktirde gerçekleştirilecektir, daha az katılım olduğu taktirde fiyatlardaki değişiklikler alternatif turlara yansıtılır Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tin Tin  tur sorumlu tutulamaz. Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dahil değildir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Tin Tin   Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.     

**Kampanya indiriminin geçerli olabilmesi için ödemenin tamamının kayıt tarihinden 2 gün içerisinde tarafımıza yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya indirimi geçerli olmayacaktır. Zorlayıcı Sebep (Force Majeure) haricinde  kampanyalı turlarımızda iptal ve iade yapılamamaktadır.

 

 

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başıTek Kişilik Oda Farkı Üçüncü Kişi0 – 2 YaşÇocuk03 – 12 YaşÇocuk
Ocean Resort Hotel Waikiki vb.(Kahvalti Hariç)www.castleresorts.com 1.999 Euro300 Euro1.999 Euro250 Euro1.799 Euro
Aston Waikiki Beach Hotel vb.(Kahvalti Dahil)www.astonhotels.com 2.299 Euro450 Euro2.299 Euro250 Euro2.099 Euro
Hyatt Regency Hotel vb.(Kahvalti Hariç)http://waikiki.hyatt.com 2.499 Euro500 Euro2.499 Euro250 Euro2.299 Euro
Sheraton Waikiki Hotel vb.(Kahvalti Hariç)www.sheraton-waikiki.com 2.599 Euro575 Euro2.599 Euro250 Euro2.299 Euro
Ohana Waikiki East Hotel vb.(Kahvalti Dahil)www.ohanahotels.com 2.999 Euro700 Euro2.999 Euro250 Euro2.599 Euro
 

Tür : Gezi Tarih : 12.09.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]