Tin Tin Tur

FETHİYE MARMARİS FETHİYE, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ TUR

Anasayfa » Mavi Turlar » FETHİYE MARMARİS FETHİYE, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ TUR
share on facebook  tweet  share on google  print  

FETHİYE MARMARİS FETHİYE, 8 GÜN 7 GECE, MAVİ TUR

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

     

 

Mavi Tur Göcek, Göcek Mavi Tur, Göcek Mavi Yolculuk, Marmaris Mavi Tur 

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 8 Gün 7 Gece

Her Cumartesi

 Fethiye Marmaris Fethiye

 Tam Pansiyon

  TUR PROGRAMI

FETHIYE - MARMARIS - FETHIYE
KABİN KİRALAMA

Çıkış Limanı: Fethiye

Varış Limanı: Fethiye


1.Gün: Öğlenden sonra yat limanındaki ofisimizde buluşulur, formalite işlemleri tamamlanır ve  teknemize saat 18.00 civarı geçilir. Personel ve yolcuların birbirini tanıması ve tur hakkında kısa bir bilgilendirmenin ardından akşam yemeğine kadar serbest zaman verilir. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanın da yapılır. (1.Gece).

2.Günün sabahı: Kahvaltı Fethiye Limanın da yapıldıktan sonra liman çıkış işlemleri tamamlanır ve demir alınır. İki saatlik bir yolculuğun ardından öğle yemeği ve yüzme molası vermek üzere Yassıcalar Adasına demirlenir. Buradaki  molamızın ardından akşam yemeğini ve geceyi geçireceğimiz Ağa Limanına doğru seyir başlar. (2.Gece).

3.Günün sabahı: Erken saatlerde demir alınarak üç dört saatlik bir yolculuğun ardından kahvaltı için Ekincik Koyuna varılır. Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ücretlerini kendileri ödemek şartıyla buradan ufak teknelerle Dalyan (Caonus) turuna katılabilirler. Burada Caunus antik şehrini ziyaret etme ve çamur banyosuna katılma fırsatını da yakalarlar. Tekne de kalan misafirlerimiz ise denizin ve güneşin tadını çıkarmaya devam ederler. Beş çayı akşam yemeği ve geceleme Ekincik Koyun da yapılır. (3.Gece).

4.Günün sabahı: Kahvaltının ardından iki saatlik bir yolculukla öğle yemeği ve yüzme molası vereceğimiz. Marmaris Kadırga koyuna varılır. Beş çayı ve yüzme molası Kumlubük te ardından da akşam yemeği ve geceleme için Cennet Adasına demir atılır. (4.Gece).

5.Günün sabahı: Kahvaltının ardından kumanya, yakıt ikmali ve yolcu giriş çıkışı için Marmaris limanına demirlenir. Burada turu biten misafirlerimiz tekneden ayrılırken Marmaris - Fethiye rotasında bize katılacak yeni misafirlerimiz teknemize giriş yapar. Bu işlemler yapılırken saat 12 ye kadar dileyen misafirlerimiz şehri gezme fırsatı bulurlar. Tüm bu işlemlerin ardından demir alınır ve beş çayı ile akşam yemeği vereceğimiz Ekincik limanına doğru yol alınır. Yüzme molası akşam yemeği ve geceleme Ekincik Koyunda yapılır. (5.Gece).

 6.Günün sabahı: Erken saatlerde başlayan seyrin ardından kahvaltı ve yüzme molası vereceğimiz Göcek Adalarından Domuz Adasına demirlenir. Ardından öğle yemeği, yüzme molası ve kısa bir gezinti yapma imkanı da bulacağınız Cleopatra Hamamına demirlenir. Daha sonra ise beş çayı, akşam yemeği ve geceleme için Bedri Rahmi Koyuna geçilir. (6.Gece).

7.Günün sabahı: Bedri Rahmi Koyundaki sabah kahvaltımızın ardından yüzme ve öğle yemeği molası vereceğimiz Göcek Adasına seyir yapılır ve demirlenir. Daha sonra bir saat civarındaki bir seyirden sonra beş çayı Turunç Koyunda, akşam yemeği ve geceleme Turunç Koyunda veya Fethiye Limanında yapılacaktır. (7.Gece).
8.Günün sabahı: Güzel geçen bir mavi yolculuğun ardından çıkış limanımız olan Fethiye Limanında kahvaltıdan sonra turumuz tamamlanmış olur. (Tur bitişi).

 

NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

 

FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz, sıcak, soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

Temmuz 399 Euro
Ağustos399 Euro
Eylül350 Euro
Ekim300 Euro


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]