Tin Tin Tur

BODRUM KARACASÖĞÜT, 4 GÜN 3 GECE, MAVİ YOLCULUK

Anasayfa » Mavi Turlar » BODRUM KARACASÖĞÜT, 4 GÜN 3 GECE, MAVİ YOLCULUK
share on facebook  tweet  share on google  print  

BODRUM KARACASÖĞÜT, 4 GÜN 3 GECE, MAVİ YOLCULUK

"Mavi Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

 

Mavi Yolculuk Turları, Mavi Yolculuk Bodrum, Bodrum Mavi Yolculuk, Mavi Tur

 Tur Süresi

 Tur Tarihi

 Tur Bölgesi

 Konsept

 4 Gün 3 Gece

Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi

 Bodrum Karacasöğüt

 Tam Pansiyon

 

TUR PROGRAMI

BODRUM - KARACASÖĞÜT
KABİN KİRALAMA
 

Çıkış Limanı: Bodrum
Varış Limanı: Karacasöğüt
 
 
1. Gün:  Saat 16.00 da ofisimizde buluşup, diğer misafirlerimizin de tamamlanmasıyla teknemize geçilir. Yetkili personel tarafından kabinleriniz gösterilir ve ardından akşam yemeğine kadar boş zaman verilir. Akşam yemeği teknemizde yenir ve sonrasında Bodrum gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme Bodrum Limanında yapılır.


2. Gün: Sabah kahvaltısı ve liman işlemlerinin bitimiyle teknemiz Orak Adasına doğru yola koyulur. Öğlen yemeği ve yüzme molası burada verilir. Daha sonra demir alan teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Çökertme ye doğru seyre başlar.

3. Gün: Kahvaltı öncesinde seyre başlayan teknemiz mercan resiflerinin bulunduğu eşsiz güzelliklere sahip Yedi Adalara ulaşır. Kahvaltı sonrasında demir alan teknemiz öğlen yemeği ve yüzme molası için Küfre ye hareket eder. Akşamüzeri tekrar demir alan teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Uzun limana doğru yol alır.

4. Gün: Erken saatte demir alan teknemiz sabah kahvaltısı ve yüzme molası için Tuzla Koyuna sonrasında da öğlen yemeği için Löngöz Koyuna hareket eder. Akşamüzeri Karacasöğüte geçen teknemiz akşam yemeğini burada verir. Dileyen misafirlerimiz burada teknemizden ayrılabilir veya Gecelemeyi teknede yapabilirler.

5. Gün: Sabah Kahvaltısı sonrasında saat 09.00 – 10.00 sularında güzel geçen bir turun ardından teknemize veda vakti.


 
NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

 

FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

 

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz, sıcak, soğuk, içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 

 

 TUR DÖNEMLERİ VE FİYATLARI

Temmuz 340 Euro
Ağustos410 Euro
Eylül340 Euro
Ekim260 Euro

 


Tür : Gezi Tarih : 14.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]