Tin Tin Tur

Günübirlik Maşukiye, Kartepe, Sapanca Turu

Anasayfa » Şeker Bayramı Turları » Günübirlik Maşukiye, Kartepe, Sapanca Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Günübirlik Maşukiye, Kartepe, Sapanca Turu

"Şeker Bayramı Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Günübirlik

F : 2212 - masukiyeresimleri.jpg

Maşukiye Turu, Maşukiye Turları, Sapanca Turları, Sapanca Gezisi, Sapanca

Günübirlik Maşukiye-Kartepe-Sapanca Turu

 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış

1,3 ve 4 Eylül

Sapanca-Maşukiye-Kartepe-Kuzuyayla

1.5 saat

22:00-23:00

Tur Programı

Belirtilen yerlerde buluşarak ilk olarak İzmit-Derince’de bulunan Harikalar Sahili’ne geçiyoruz. Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan park 2006 yılında en iyi proje ödülüne layık görülmüştü. “Harikalar Sahili” adı verilen parkta Nasreddin Hoca, Keloğlan, Gargamel, Beyaz Atlı Prens, Dinozor Dino gibi masal ve çizgi film kahramanlarını orjinal boyutlarıyla görüp kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Burada alacağımız kahvaltıdan sonra (ekstra) doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için bulunmaz bir yere, Maşukiye'ye gidiyoruz. Maşukiye’ye vardıktan sonra, Sapanca Gölü ve Körfez’in manzarasını en iyi görebileceğimiz yer olan Kartepe’ye çıkıyoruz. Burada ilk olarak Kuzuyayla’ya geçip yürüyüş yapıyoruz. (isteğe bağlı) Yürüyüş her yaştan misafirimizin katılacağı kolay bir parkurdur. Yürüyüşe katılmak istemeyenler girişteki tesiste çay & kahve molası verebilirler. Yürüyüşümüzün ilk etabında kışın kayakçıların çıktığı Geyik Alanı zirvesine biz yürüyerek Kuzuyayla tarafından çıkıyoruz. Burada bulunan tesiste çay & kahve molası Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi manzarasında fotoğra molsaı verip dönüşe geçiyoruz. Yürüyüşten sonra öğle yemeğini Maşukiye'nin meşhur Kiremitte Alabalık & Köfte Menü almak üzere tesisimize geçiyoruz. Meşhur kiremitte alabalığımızı afiyetle yedikten sonra alışveriş molası verip Sapanca'ya geçiyoruz. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz serbest zamandan sonra İstanbul'a hareket ediyoruz. Hava, yol ve trafik durumuna göre 21:00-22:00 gibi İstanbul'da oluyoruz.

Kalkış Yerleri

İncirli Boyner Mağazası Önü07:00
Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı07:15
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü07:30
Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)08:00

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah belirtilen yerlerde alınarak başlar. (günübirlik ) 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Maşukiye-Kartepe- Sapanca Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri
Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

  
  
  

Tur Ücretine Dahil Olan HizmetlerDahil Olmayan Hizmetler
* Araçta ikram ve servis* Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği (Kiremitte Alabalık Menü)* Ekstra harcamalar
* Lüks otobüslerle ulaşım
* Milli Park giriş ücretleri

ÖĞLE YEMEĞİ: KİREMİTTE ALABALIK VEYA KÖFTE VEYA TAVUK +KİREMİTTE 1/2 MANTAR VEYA 1/2 KÖY PYENİRİ+SALATA+MEŞRUBAT

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.

 


Tür : Gezi Tarih : 24.08.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]