Tin Tin Tur

Günübirlik Maşukiye-Sapanca-Kerpe-Kefken-Harikalar Sahili

Anasayfa » Şeker Bayramı Turları » Günübirlik Maşukiye-Sapanca-Kerpe-Kefken-Harikalar Sahili
share on facebook  tweet  share on google  print  

Günübirlik Maşukiye-Sapanca-Kerpe-Kefken-Harikalar Sahili

"Şeker Bayramı Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Günübirlik

      F : 2212 - masukiyeresimleri.jpg

 

Maşukiye turları, Günübirlik Bayram Turları, Sapanca Turu, Kerpe Turları

Şeker bayramında her gün Harikalar Sahili-Kerpe-Kefken- Pembe Kayalar- Maşukiye-Sapanca turu var. Günübirlik bayram turları kapsamında her gün düzenlenen  turumuzda sınırlı kontenjan olduğundan erken rezervasyon yaptırmanızda yarar var. İyi Bayramlar.

BU TUR BAŞKA YERDE YOK!!!

DİĞER GÜNÜBİRLİK TURLAR İÇİN TIKLAYIN

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

Bayramda

Harikalar Sahili-Kerpe-Kefken- Pembe Kayalar-Maşukiye-Sapanca

1 saat

22:00-23:00

Tur Programı

Belirtilen yerlerde buluşarak ilk olarak  İzmit-Derince’de bulunan Harikalar Sahili’ne geçiyoruz. Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan park 2006 yılında en iyi proje ödülüne layık görülmüştü. “Harikalar Sahili” adı verilen parkta Nasreddin Hoca, Keloğlan, Gargamel, Beyaz Atlı Prens, Dinozor Dino gibi masal ve çizgi film kahramanlarını orjinal boyutlarıyla görüp Nuhun Gemisi’nde  açık büfe kahvaltımızı (ekstra) alıyoruz. Burada alacağımız kahvaltıdan sonra Kefken'e hareket ediyoruz. Yol üzerinde bulunan Kocakaymaz Baraj Gölü'nü fotoğraflayıp, Kefken  Kovanağzı Köyü'nde bulunan Pembe Kayalıkları'na geçiyoruz. Karadeniz'in hırçın dalgalarına göğüs gerip, şekilden şekile girmiş, heykeltraşları bile kıskandıracak, görenleri hayrete düşürecek kadar ilginç bir görünüm sergileyen kayalarda, kısa bir yürüyüş ve  fotoğraf molası verip Kerpe'ye hareket ediyoruz. İlk olarak Kerpe’nin simgesi olarak bilinen  Kerpe Kayalıklar’a geçiyoruz. Birçok sanatçı için klip mekanı, moda dergileri için katalog ve dergi çekimleri için muhteşem bir mekan olmuş Kerpe Kayalıkları'nda fotoğraf molası verip öğle yemeği için restaoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeği sonrası   sonra doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için bulunmaz bir yere, Maşukiye'ye gidiyoruz. Maşukiye Vadisi'nde vereceğimiz serbest zamandan sonra Sapanca'ya geçiyoruz.  Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz çay & kahve molasından sonra İstanbul'a hareket ediyoruz. Hava, yol ve trafik durumuna göre 22:00-23:00 gibi İstanbul'da oluyoruz.

Kalkış Yerleri

 İncirli Boyner Mağazası Önü 07:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı 07:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5) 08:00

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah belirtilen yerlerde alınarak başlar. (günübirlik ) 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri
Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

  
  
  

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler Dahil Olmayan Hizmetler
* Araçta ikram ve servis* Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği * Ekstra harcamalar 
* Profesyonel Rehberlik hizmeti
* Lüks otobüslerle ulaşım

NOT: Öğle yemeği : Köfte veya Tavuk +Salata+ İçecek

DİĞER GÜNÜBİRLİK TURLAR İÇİN TIKLAYIN

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.

DİĞER GÜNÜBİRLİK TURLAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak : Maşukiye Turu, Maşukiye Turları, Maşukiye
Tür : Gezi Tarih : 12.07.2011
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]