Tin Tin Tur

Her Gün Fethiye Turu, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon

Anasayfa » HER GÜN FETHİYE TURU » Her Gün Fethiye Turu, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon
share on facebook  tweet  share on google  print  

Her Gün Fethiye Turu, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon

"HER GÜN FETHİYE TURU" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Her

Fethiye Turları, 2017 Fethiye Tur, Fethiye Turu, Fethiye Gezisi, Fethiye Tatil, Fethiye Turları 2017, Fethiye Koy Turları, Kelebekler Vadisi Turu, Fethiye Gezi, 2017 Ölüdeniz Turu, Fethite Ölüdeniz Turu

 

 

 

24 SAAT REZERVASYON

0532 478 79 24 - 0212 244 22 00

 

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN, HER GÜN KALKIŞLI FETHİYE

ŞİMDİ KAYIT YAPTIR, İSTEDİĞİN ZAMAN KATILLLLLLLLLLLL

SABAH KAHVALTISI, ÖĞLE YEMEĞİ, AKŞAM YEMEĞİ DAHİL

ÜCRETSİZ TURLAR( JEEP SAFARİ, KELEBEKLER VADİSİ, 12 ADALAR, DALYAN TURU)

 


 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Konsept

Ulaşım

Her Gün Kalkışlı

Fethiye Ve Çevresi

Yarım Pansiyon

Ulaşımsız

Tur Programı

1.GÜN SERBEST ZAMAN-ÖLÜDENİZ
Türkiye’nin değişik illerinden veya yurtdışından gelen misafirlerimizi, otelimize yerleştiriyoruz.  Misafirlerimize turlarımız hakkında kısa bir brifing verip, serbest zaman veriyoruz. Misafirlerimize turlarımız hakkında kısa bir brifing verip, serbest zaman veriyoruz. Misafirlerimiz, otelimizin havuzunda yüzebilir veya oteldeki aktivitelerle zaman geçirebilir. Dileyen misafirlerimiz,  Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi olan Bild’in internette başlattığı, dünyanın en güzel sahili yarışmasında en yüksek oyu alarak birinci olan Ölüdeniz'de gün boyu denizin keyfini çıkarabilirler. Akşam yemeği otelimizde. NOT: Otele Giriş Saati: 14:00- Otelden Çıkış Saati: 12:00'dir. Bilginize.

KONAKLAMA 1: BUTİK OTELLER / FETHİYE

 

2.GÜN 12 ADALAR TEKNE TURU

Yassıca Ada, Kızıl Ada, Merdivenli Ada, Kleopatra Adası, Katrancı Koyu, Göcek Adası…
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Fethiye Limanı’nda bizi bekleyen teknemize biniyor ve 12 Adalar mavi yolculuğuna çıkıyoruz. Uğranılan her adada verilen molalar sırasında, dupduru denizin masmavi sularında doyasıya yüzüyoruz. Bu turumuzda ister iskelede güneşlenebilir ya da müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. 12 adalar tekne turunda, yüzmeye son derece elverişli sığ bir denizi ve incekum`dan oluşan bir sahiliyle irili ufaklı beş adadan oluşan Yassıca Adası, geçmişte kücük gemilerin yapım,bakım ve onarımının yapıldığı tersane nedeni ile anılan, Fethiye körfezi`ndeki en büyük adalardan olan Tersane Adası, bir bölümü sular altında kalmış Bizans Manastırı`nın kalıntıları görülen Cleopatra Hamamı, Bedri Rahmi EYÜBOĞLU’nun, ünlü mavi yolculuklarından birinde yaptığı balık resminin bulunduğu Bedri Rahmi Koyu ve sakin kristal sularıyla Göbün Koyu, gün batarken taş ve toprağın renginin kızıla dönmesi nedeni ile anılan Kızıl Ada, tarihte Meğri Adası, Fethiye Adası isimleriyle de anılan Aziz John`un şövalyelerinin burada bir müddet bulunduğu düşünülen Şövalye Adası … gezilecek yerler arasında. 12 Adalar tekne turu sonunda otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Tekne turuna katılmayanlar günü diğer aktivitelerle geçirebilirler.

KONAKLAMA 2: BUTİK OTELLER / FETHİYE

 

3.GÜN İZTUZU PLAJI-DALYAN TEKNE TURU-ÇAMUR BANYOSU

Dalyan, Kaunos Kaya Mezarları, İztuju Plajı ve Çamur Banyosu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, üzerinde 180 çeşide yakın kuş türünün barındığı, sazlıklarla çevrili Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı’nda tekne turu yapmak için Dalyan’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen kanal teknemize binerek önce gençleştirici özelliği ile bilinen çamur banyosu yapmaya gidiyoruz. Çamur banyomuzu yaptıktan sonra tekrar teknemize binip kanallar arasında küçük bir gezintiye çıkıyoruz. Milatosun oğlu Caunos tarından kurulmuş, ve aslında bir liman kenti olan, M.Ö. 4. yy da kayalar üzerine oyulmuş zenginliğin ve gücün göstergesi olan Kaunos’un Kaya Mezarları’nı görüp fotoğrafladıktan sonra, ünü dünyaya yayılmış ve koruma altında bulunan, Caretta Caretta Kaplumbağaları'nın yumurtalarını bıraktığı, Türkiye’nin 2. uzun plajı ve İngilizlerin dünyanın en iyi 6 plajlarından biri olarak dile getirdikleri Dalyan İztuzu Plajı'na geçiyoruz. Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta’ların bulunduğu İztuzu Plajı’nda verilen yüzme molasının ardından aracımıza binerek Fethiye'ye dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA 3: BUTİK OTELLER / FETHİYE

 

4.GÜN JEEP SAFARİ (TLOS-YAKAPARK-SAKLIKENT)

Jeep Safariyle Saklıkent-Tlos-Yakapark

Sabah kahvaltısından sonra, jeepler ile veya programa göre servis araçlarıyla jeep safari başlangıç noktasına geçiyoruz. Tura başlamadan önce gün içinde yapılacak tur programı hakkında kısa bir brifing alıp, Fethiye’den hareket ediyoruz. Yol boyunca, yöre kültürünü ve insanların yaşayış tarzını tanıma fırsatı bulacağımız turda ilk durağımız Tlos Antik Kenti. Yaklaşık 500 rakımlı dik yamaçlarla doğal açıdan korunaklı akropol tepesinin çevresi, yer yer sur duvarları ile tahkim edilmiş antik kent önünde verilecek fotoğraf molasından sonra Yakapark’a geçiyoruz. İnsan emeği ve yaratıcılığı ile doğanın engin zenginliğinin birlikte oluşturduğu, su sesi ve kuş sesinin gizeminde unutulmaz anların yaşanacağı Yakapark’ta vereceğimiz serbest zamandan sonra (öğle yemeği burada da olabilir) jeeplere tekrar binerek Saklıkent’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 15 km uzunluğunda, içinde Bey Dağları'nın kaynak suyunu bulunduran eşine az rastlanır bir doğa harikası olan Saklıkent’in hikayesi de çok ilginç. ‘‘Rivayetlere göre bir çobanın keçisini buraya kaçırması sonucunda keçisinin peşinden gitmesiyle keşfettiği kanyon, çevre yerleşkelerde merak konusu olur. Burada sonsuz bir soğuk su akar. Akıntı çok şiddetlidir. Çobanın burayı bildirmesinin ardından Çevre ve Orman Bakanlığı'nın Saklıkent'i Milli Park ilan etmesinden sonra, özel firmalarında da desteği ile Saklıkent bugünkü halini alır.’’ Saklıkent’te verilecek öğle yemeği ve serbest zamandan sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA 4: BUTİK OTELLER / FETHİYE

 

5.GÜN KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU (ÖLÜDENİZ TEKNE TURU)

Kelebekler Vadisi, Deve Plajı, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Korsan Adası, Mavi Mağara

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, bütün gün sadece güneşlenip ve denizin serin sularından yüzmekten başka bir şey yapmak zorunda olmayan misafirimizlerle birlikte Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ölüdeniz Tekne Turu) çıkıyoruz. Ölüdeniz-Belcekız’da bizi bekleyen tekneye binerek, Belcekız’ın eşsiz koylarını gezdikten sonra Kaplan Kelebeğiyle ünlü mevsiminde binlerce kelebeğe ev sahipliği yapan, Kelebekler Vadisi'nde kıyıya yanaşıyoruz. Burada verilecek serbest zamanda isteyen misafirlerimiz karaya çıkıp vadi içerisinde keyifli bir yürüyüş yapabilirler. Ölüdeniz’in eşsiz koylarında vereceğimiz yüzme molalarımız arasında, Bizans İmparatorluğu döneminden kalma kilise kalıntıları bulunmasından dolayı 1. Derece doğal sit alanı olarak koruma altına alınmış Gemiler Adası, (Gemile Adası), yeraltı kaynak suyunun denize karıştığı noktada bulunan Soğuksu Koyu’nda ve Mavi Mağara’da yüzme molası veriyoruz. Son olarak Deve Plajı’nda da yüzme molası verip (deniz kabuğu toplayabilirsiniz) otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA 5: BUTİK OTELLER / FETHİYE

 

6.GÜN SERBEST ZAMAN-ÖLÜDENİZ

Sabah alınan kahvaltı sonrası, otelimizin havuzunda yüzebilir veya oteldeki aktivitelerle zaman geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz’e  gidebilirler. Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi olan Bild’in internette başlattığı, dünyanın En güzel sahili yarışmasında en yüksek oyu alarak birinci olan Ölüdeniz'de gün boyu denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Dönüşte misafirlerimizi  yolcu edip, başka bir tatilde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


HAVA, YOL, KATILACAĞINIZ GÜNE VE YOĞUNLUĞA GÖRE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILIR. BİLGİNİZE.


NOT: Otele Giriş Saati: 14:00- Otelden Çıkış Saati: 12:00'dir.

Yanınıza Almanız Gerekenler

Su geçirmez ayakkabı, havlu, yüzme kıyafeti, fotoğraf makinesi, güneş kremi, İçecekler için nakit para.

Serbest Günde Yapılacak Aktiviteler

Rafting, Dalış, 7 koylar Balık Turu, Üzümlü, Kadianda Antik Kenti Turu, Yamaç Paraşütü veya Cambottur

 

KONAKLAMA TESİSİ : BUTİK OTELLER / FETHİYE

            

TUR FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* 5 Gece Otel Konaklaması (Yarım Pansiyon) * Ana Ulaşım
* Jeep Safari Tlos-Yakapark-Saklıkent * Turlarda Alınan İçecekler
* Turlarda Öğle yemeği * Otelde alınan İçecekler
* Dalyan-İztuzu Plajı Turu * Serbest Zamanlarda Öğle Yemekleri
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti * Kelebekler Vadisi Giriş Ücreti (5 TL)
* Sabah kahvaltıları, Akşam Yemekleri * Aya Nikola Kilise Giriş Ücreti ( 8 TL)
* 12 Adalar Tekne Turu * Saklıkent Giriş Ücreti (5.5 TL), Öğrenci (2.75 TL)
* Kelebekler Vadisi Tekne Turu * İztuzu Plajı Giriş Ücreti (3 TL)

   

Tur fiyatları

 

 

 

 

 

BUTİK OTELDE KONAKLAMA (3 YILDIZLI OTELDE )

 

Dönem 2,3 ve 4 Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda 0-5 Yaş Çocuk 6-12 Yaş Çocuk

Temmuz-Ağustos-Eylül

 

790 TL 1090 TL Ücretsiz 590 TL

NOT: FİYATLAR KARA MANZARALI STANDART ODALAR İÇİN GEÇERLİDİR. BİLGİNİZE... 

 

 

 

 

Fethiye Dönüşü Yazılanlar

 

Merhaba Serkan Bey!
Fethiye turumuzdan bu pazar döndük ve Fethiye tatilimizden son derece memnun kaldık. Bu yüzden size teşekkürlerimizi iletmek istedik. Dediğiniz gibi belirttiğiniz otelde kaldık, gerçekten çok rahat ettik. Evimiz gibi oldu. Barış Bey, ailesi ve orada çalışan herkes gayet ilgili ve sıcaktılar. Orda güzel arkadaşlıklar edindik ve bizim için de aile ortamı gibi oldu. Fethiye çok güzeldi, insanlar çok güzeldi, turlar çok keyifliydi.. Kısacası unutulmaz bir tatil geçirdik.Tekrar teşekkür ederiz. İyi çalışmalar! FATMA FAHRİ-GÖKÇE ŞAHİN

Bana göre görülmeye değer ve eğlenceliydi bir dahaki sefere görmediğim ve farklı turlara katılmak isterim.İlk denememize rağmen memnun kaldım.Teşekkürler.SEVDA TOPKAPI

Eğlenceli idi hoşuma gitti.İlkten çok tereddüt etmeme rağmen çok memnun kaldım.İyi ki eşim ısrar edipte gelmiştik.Otel çalışanlarına teşekkür ederim. AYHAN TOPKAPI


Çok güzel ve eğlenceli bir tatil.SALİH GÜLER


Beklentimin üzerinde gerçekleşti. Her şey için teşekkürler. H.ÖNDER ACUN

Teşekkürler Tintin Tur ve otelimizin tüm personeline saygılar ve saygılar.AYSUN EROĞLU BİNAY

Katıldığım 2 gezi turunda daha önce gezdiğim Nevşehir Kapadokya bölgesinde yaşadığım tüm o güzel anıların hala hikayesi devam etmeyken birde Fethiye turu akıllarda silinmeyecek her günü farklı güzelliklerle dolu hayatın anlamlaştığı bir tur özelliği taşıyarak hafızama otelin tüm personelinin ekseninde altın harflerle kazınacak bir haftalık dolu dolu tatil turu gerçekleştirmemiz dolayısıyla teşekkürlerimi ve saygılarımı belirtmek yani hayat dolu turlarda bir arada olmaktan dileğiyle hoşçakalın…MUTLU BİNAY

Merhaba , belki hatırlamazsınız ama ben geç kaldım teşekkür etmek için.. Geçen yaz Fethiye konaklamalı turunuza katıldım. Herkese şunu söylüyorum ; hayatımın en güzel tatiliydi.. Kardeşimle gittiğim turdan 10 süper arkadaşla döndüm.. Hakikaten çok eğlendim.. her gün bambaşka aktiviteler ve ilgi süper.. Yarı yolda kalmadık.. Çok eğlendik.. süperdi... tek kelimeyle.. Herşey için çok teşekkürler.. Bu yaz da eğer tatil fırsatı yaratabilirsem soluğu sizin yanınızda alacağım Serkan Bey .. ve ekibine sonsuz teşekkürler.. NİLAY ÖZTÜRK

 

Merhaba çok güzel bir tatildi.Çok ama çok eğlendik bütün turlar güzeldi fethiye tatil için süper biyer bence gitmeye değer arkadaşlar. Hotel çalışanlara rehberlerimize çok teşekkür ederim çok ilgilendiler...... Bu turlara katılmalısınız....:)) GÜLİZAR BAŞER

 

Çok güzel bir tatildi. Bu kadar eğlenebileceğimizi düşünmemiştik. 12 adalar ve safari turu özellikle cezbetti bizi. Otelimizin sıcak ortamı, çalışanlarının sıcaklığı ve leziz yemekleri evinizi aratmadığını söyleyebilirim. Hayatınızda bir kerede olsa bu güzel tura katılmanızı öneriyorum.. TÜRKAN İNAN

 

Gerçektende herşeyiyle mükemmel bi yer bizi ağırlayan buraya gelmemize vesile olan Tin Tin  Tur'a serkan beye teşekürler ÜNAL TANRIVERDİ

Fethiye turunda çok güzel vakit geçirdik ,tin tin tura sevgili serkana çok teşekkürler.Tekrar en kısa zamanda yeni turlarda beraber olmak dileğiyle .Herkese TİN TİN TUR ile güzel neşeli seyahatler dilerim...                  TC CEYDA ARSLAN

Herşey mükemmeldiii....çokkkk eğlendik..teşekkür ederizzzzz..  TC EMEL SAYIN

Tatilin 3 günündeyiz herşey yolunda tskler tin tin tur. ESENGÜL AYBAY

Fethiye muhteşem...Havasıyla deniziyle...Bıkmadan tekrarlanacak tatil beldelerimizden biri...Ben çok keyf aldım,eğlendim...Organizasyondan dolayı Tin tin tura teşekkürler... TC ŞERİFE SAYIN YAVUZ

Tatilimiz cokkk güzeldi turlarımiz mukemmeldi. Otelimizde temiz ve yemeklerimiz cok güzeldi. Herkese tavsiye ediyorum. Anne kiz gittik cok eğlendik:) tatil firsatini sundugunuz icin cok tesekkurler:) EBRU ULU

 


Tür : Gezi Tarih : 15.01.2017
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]