Tin Tin Tur

Adalar Turu, Büyükada Turları, Heybeliada Turları, Günübirlik Adalar Turları

Anasayfa » Okul Gezileri, Okul Turu » Adalar Turu, Büyükada Turları, Heybeliada Turları, Günübirlik Adalar Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Adalar Turu, Büyükada Turları, Heybeliada Turları, Günübirlik Adalar Turları

"Okul Gezileri, Okul Turu" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Adalar

F : 4521 - yedigollerdesonbahar.jpg F : 4522 - yedigollerdesonbahar3.jpg

Günübirlik Adalar Turu, Okul Turu, Adalar Tatil, Adalar Turu, Büyükada Turları, Heybeliada Turları, Heybeliada Turu, Büyüada Tur, Büyükada

Okul gezileri kapsamında İstanbul yakınında bulunan Adalar'da fayton turuna çıkmak, vapurla seyahat etmek isteyenler için hazırlanmıştır. Okul gezi programında hazırlanan  Adalar turunda Heybeliada ve Büyükada gezilmektedir. 

 

 

 

TUR VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Yedigöller turuna katılanların düşüncelerini okumak için TIKLAYIN!

 

Daha önce düzenlenen Yedigöller Turları'mızdan Fotoğraflar İçin Tıklayın!

 

DİĞER GÜNÜBİRLİK TURLAR İÇİN TIKLAYIN

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

İstenilen tarihte

Büyükada-Heybeliada

1 saat 45 dakika

18:00-19:00

Tur Programı
 
Sabah okul önünde misafirlerimizi alarak, Adalar gezimiz için Eminönü'nden kalkan vapura biniyoruz. Burgazada ve Kınalıada’yı görüp Heybeliada’ya iniyoruz. Tarihi 1773’e kadar dayanan Deniz Lisesi’ni (Eski Deniz Harp Okulu) görüp kısa tur programımıza başlıyoruz. Değirmen Burnu'na giderken yol üzerinde bulunan tarihi İsmet İnönü’nün Evi’ni ziyaret ediyoruz. Sonra adanın en güzel noktası olan Değirmen  Burnu’na çıkıyoruz. Değirmen Burnu’ndan mükemmel manzarayı fotoğraflıyoruz. Ve kısa bir çay molası verip ardından ada merkezine inerek tekrar vapura binip Büyükada’ya geçiyoruz. Büyükada’da öğle yemeği ardından Birlik Meydanı’ndan faytonla küçük tura   çıkıyoruz. (EKSTRA)  Birbirinden görkemli köşkler, konaklar, çam ağaçları arasında Dil Burnu mesire yerinin sırtından geçiyoruz. Yörük Ali Plajı’nı altımızda bırakıp koyu dolaşarak bu defa Aya Yorgi Kilisesi eteğinden geçiyoruz. Kilise tepemizde kalıyor. Burada çay molası verip tekrar faytona binip geri dönüyoruz.  Ünlü romancı Reşat Nuri Güntekin'in Evi’ni de uzaktan görüp, Sedef Adası manzarası eşliğinde, kıyıda demirli teknelere bakan, restoranlar ve çarşının arkasından geçip fayton parkına ulaşıyoruz.  Adaya veda etmeden önce vapur saatine kadar serbest zaman verip Eminönü'ne dönüyoruz.
 
 
Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah belirtilen yerlerde alınarak başlar. Müze ören yeri giriş ücretleri acentamıza aittir. Rehber tarafından gezi esnasında bunun için ekstra ücret toplanmaz. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Yedigöller Turu Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah kumanya paketi * Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği * Fayton Turları
 * Kabataş- Büyükada-Heybeliada vapur geçiş ücretleri  
* Lüks araçlarla ulaşım

 

ÖĞLE YEMEĞİ Döner veya Köfte veya Tavuk+ Salata +İçecek

 

                   TUR FİYATI ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TİN TİN TUR DETAY 0212 244 22 00 - 0532 478 79 24

 

Yedigöller Turu Fotoğrafları

 

F : 4521 - yedigollerdesonbahar.jpg F : 4522 - yedigollerdesonbahar3.jpg

F : 3220 - yedigollerilkbahar__8_.jpg 

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige. Yedigöller'in yol şartlarından dolayı, Safir veya 403 gibi büyük araçlarla gidilememektedir.


Tür : Gezi Tarih : 03.11.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]