Tin Tin Tur

Ankara Turu, Ankara Turları, Ankara Tur, Anıtkabir Turları, Tur Ankara

Anasayfa » Okul Gezileri, Okul Turu » Ankara Turu, Ankara Turları, Ankara Tur, Anıtkabir Turları, Tur Ankara
share on facebook  tweet  share on google  print  

Ankara Turu, Ankara Turları, Ankara Tur, Anıtkabir Turları, Tur Ankara

"Okul Gezileri, Okul Turu" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Ankara

          

Ankara tur  olarak  İstanbul'dan gece çıkışlı günübirlik olarak yapılmaktadır. Ankara Turları sabah açık büfe kahvaltı ve açık büfe öğle yemeği şeklinde yapılmaktadır.Ankara Turu, profesyonel kokartlı rehberler eşliğinde bölgeyi iyi bilen kişiler tarafından gezilmektedir.

 

 

Günübirlik Ankara Turu (Gece Çıkışlı)

 

24 SAAT REZERVASYON!!!  

0212 244 22 00 - 0532 478 79 24

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

İstenilen Tarihte

Ankara ve Çevresi

5-6 saat

23:00-24:00

Tur Programı

Gece belirtilen yerlerde saat 01:00’da buluşarak Ankara'ya hareket ediyoruz. Sabah erken saatlerde aldığımız kahvaltı sonrası, şehrin simgesi olan Ankara Kalesi ile başlıyoruz başkentimizi gezmeye. Anadolu arkeolojik eselerinin paleolitik çağdan başlayarak günümüze kadar kronolojik olarak sergilendiği müze dünyanın sayılı müzeleri arasında yer alan Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ni geziyoruz. Daha sonra Eski Meclis’e (1. Meclis Binası) geçiyoruz. Ulus semtinde bulunan ve Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak kullanılan I.Meclis Binası ve I. Meclis Binasına 100 metre uzaklıkta bulunan II.Meclis Binasını ziyaret ediyoruz. Daha sonra öğle yemeği için restoranımıza geçiyoruz. Yemekten sonra ilk olarak Anıtkabir'e gidip Atamızı ziyaret ediyoruz . Öğle yemeğinden sonra, Atatürk'ün 5 Mayıs 1925 yılında, Ankara'da modern bir çiftlik kurulması için verdiği talimat ile kurduğu Atatürk Orman Çiftliği’ne geçiyoruz. Atatürk Orman Çiftliği ve Türk Ulusu’nun Ata’sına sevgi ve saygısının kanıtı olarak Selanik’teki Atatürk Evi’nin aynı plan ve ölçüler içerisinde bir örneği, Ankara Ticaret Odası’nın girişimi ile Çarmıklı kardeşler tarafından yaptırılan Atatürk Evi’ni geziyoruz. Daha sonra Ankara'nın Sincan ilçesine bağlı Fatih semtinde bulunan ve 1 milyon 300 bin 'lik alanıyla Avrupa'nın en büyük parkı olan Harikalar Diyarı’nı gezip İstanbul’a hareket ediyoruz.

NOT: Özel dönemlerde tur programında değişiklik yapılabilinir. Bilginize.

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, gece belirtilen yerlerde alınarak başlar. Ertesi gün akşam dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Tur Ücretine Dahil Olan HizmetlerDahil Olmayan Hizmetler
* Sabah açık büfe kahvaltı* Tüm kişisel harcamalar
* Açık büfe öğle yemeği * Ekstra harcamalar
* Lüks araçlarla ulaşım* Akşam yemekleri
* Profesyonel rehberlik hizmeti* Müze ve ören yerleri girişleri (yetişkinler)
* Araçta ikram ve servis
* Müze ve Ören Yerleri (Öğrenciler)

 

TUR FİYATI ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TİN TİN TUR DETAY 0212 244 22 00 - 0532 478 79 24

 

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.

 

 

Kaynak : Okul Turları,Okul Gezileri,Okul Turu,Okul Gezisi
Tür : Gezi Tarih : 8.11.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]