Tin Tin Tur

Günübirlik İstanbul Turu, İstanbul Turları, İsatanbul Turu

Anasayfa » Okul Gezileri, Okul Turu » Günübirlik İstanbul Turu, İstanbul Turları, İsatanbul Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Günübirlik İstanbul Turu, İstanbul Turları, İsatanbul Turu

"Okul Gezileri, Okul Turu" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Günübirlik

        

İstanbul Turu, İstanbul Turları, Günübirlik İstanbul turu, İstanbul kültür turu, İstanbul gezilecek yerler, İstanbul turu Ankara'dan, İstanbul turu İzmir, İstanbul turu 2012, İstanbul sanal turu, Miniatürk Turları, Sultanahmet Turları

 

Günübirlik İstanbul Turu

 

24 SAAT REZERVASYON!!!  

 0212 244 22 00 - 0532 478 79 24

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

İstenilen Tarihte

İstanbul

30 dakika

18:00-19:00

 Tur Programı

OKul önünden misafirlerimi alarak  Haliç’in en güzel manzarasının izlendiği Piyer Loti Tepesi’ne çıkıyoruz. Burada vereceğimiz alışveriş ve fotoğraf molasından sonra, Türkiye'deki çeşitli yapıtların maketlerinin sergilendiği 60.000 metrekareyle dünyanın en geniş alana kurulmuş minyatür parkı olan Miniatürk’ü gezmeye gidiyoruz. Türkiye ve Osmanlı coğrafyasından seçilmiş eserlerin 1/25 ölçekli maketlerinin yer aldığı Miniaturk'ü gezip, Türkiye'de Ulaşım, Endüstri ve İletişim tarihine adanmış ilk önemli müze olan Rahmi Koç Müzesi’ne geçiyoruz. Lengerhane, Tersane ve Dış Mekan Sergi Alanı olarak üç ana bölümden oluşan müzeyi gezip, Sultanahmet’e geçiyoruz. Bizans İmparatoru I. Justinianus (527-565) tarafından Büyük Saray’ın su ihtiyacını karşılamak üzere yaptırılan Yerebatan Sarnıcı, Türk ve İslam dünyasının en ünlü anıtlarından birisi olan Sultanahmet Camii, At binenlerin, atların meydanı anlamına gelen Hipodrom Meydanı ve  Bizanslılarca dünyanın merkezi olarak kabul edilen yer olan Million Taşı gezileri sonrası için serbest zaman veriyoruz.

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah belirtilen yerlerde alınarak başlar. (günübirlik ) 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

İstanbul Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler Dahil Olmayan Hizmetler
* Lüks araçlarla ulaşım* Tüm kişisel harcamalar 
* Öğle yemeği

* Rehberlik hizmeti

 

                   TUR FİYATI ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TİN TİN TUR DETAY 0212 244 22 00 - 0532 478 79 24

 

 

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.

 

Kaynak : Okul Turları,Okul Gezileri,Okul Turu,Okul Gezisi
Tür : Gezi Tarih : 04.11.2014
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]