Tin Tin Tur

Marmaris Turu, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon

Anasayfa » HER GÜN MARMARİS TURU » Marmaris Turu, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon
share on facebook  tweet  share on google  print  

Marmaris Turu, 5 Gece 6 Gün, Yarım Pansiyon

"HER GÜN MARMARİS TURU" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Marmaris


 

Marmaris Turları, Marmaris Turu, Marmaris Tur, 2017 Marmaris Tatil Turları, Marmaris Tatil, Her Gün Kalkışlı 2017 Marmaris Turları, Her Gün Kalkışlı Marmaris Turu, Marmaris Turlar, Marmaris Gezileri

 

 

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN KATILIMLI!!!

HER GÜN KALKIŞLI MARMARİS TURU

5 GECE KONAKLAMA 4 ÜCRETSİZ TUR

YARIM PANSİYON KONAKLAMA!!!

8,9,10...  VEYA 1,2,3... GÜNLÜK  FİYATLARIMIZI DA LÜTFEN SORUNUZ!!!

 

 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Konsept

Ulaşım

Her Gün  Kalkışlı

Marmaris Ve Çevresi

Yarım Pansiyon

Ulaşımsız

 

Tur Programı

 

1. GÜN: SERBEST ZAMAN- MARMARİS

Türkiye'nin her yerinden katılımlı misafirlerimizin otele yerleşmesi. Misafirlerimizin yol yorgunluğunu atmaları için bugün serbest zaman veriyoruz.  Gün boyu otelin aktivitelerinden faydalanabilir, Marmaris Sahili’nde yürüyüş yapabilir akşamda eğlencenin tadına doyamayacağımız Barlar Sokağı’na gidebilirsiniz.

KONAKLAMA 1: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

2. GÜN: MARMARİS TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 10.00’da Marmaris Tekne turu için  otelden araçla alarak sizi tekneye götürüyoruz. Toplam altı yerin gezileceği tekne turumuzda ilk durağımız Balık Çifliği, daha sonra akvaryum izlemeyi sevenlerin tercih ettiği Fosforlu Mağara’yı geziyoruz. Denizin temizliğine şahit olacağınız mağaradan sonra üçüncü gezi noktamız Kumlubük. Muhteşem gün doğuşuna şahit olan Kumlubük, tertemiz denizi, eşsiz doğası ve iki kilometrelik Kumlubük Plajı'nı görüp yüzme molası verdikten sonra öğle yemeğini burada alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra geçim kaynağının defne, adaçayı, bal, narenciye, üzüm ve  bu gibi ürünlerin yetiştiği Turunç’a hareket ediyoruz. Burayı  da gördükten sonra Amos’a geçiyoruz. Yeşil ve mavinin tüm tonları bir yıl boyunca görülen Amos’u görüp, dönüş yolu üzerinde bulunan Yeşil Deniz’de son yüzme molasını verdikten sonra, İçmeler Plajı üzerinden Marmaris’e dönüyoruz.

KONAKLAMA 2: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

3. GÜN: ATLANTİS SU PARKI TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası modern su kayaklarının bulunduğu Atlantis Su Park'a gidiyoruz. Gün boyu ailenin tüm fertleri için 7'den 70'e eğlenme fırsatı bulacağınız tesiste space bowl, wıld rıver, black hole, kamıkaze, rainbow ve super slade başta olmak üzere bir çok kaydırak var. Güvenilir bir tesiste eğlencenin tadını çıkarabilmeniz için her şey düşünülmüş.  Aqua Dream Water Park'ta kafetarya dışında soyunma kabinleri, sıcak ve soğuk su bulunan özel kabin duş yerleri, kıymetli özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz güvenli kasalar bulunmaktadır. Tur sonunda sizi tekrar otelimize bırakıyoruz.

KONAKLAMA 3: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

4. GÜN: JEEP SAFARİ TURU
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 09.30-10.00 arasında rehberiniz sizi otelinizden alarak Jeep Safari turumuzun başlangıç yeri olan buluşma noktasına kadar transferinizi gerçekleştiriyor.Burada tur rehberimiz güzergahımızı ve gezeceğimiz yerlerin bilgisini verdikten sonra Çağatay Yolda Programının da tur programı olarak kendisine seçtiği ve misafir ettiğimiz fantastik turumuz olan Jeep safari turumuza başlıyoruz.
Değirmen yanı denilen Datça güzergahı üzerinde bulunan toprak yolda ağaçların arasından geçerek ilerliyoruz ve ilk molamızı değirmen yanında vererek ağaçların altında çaylarımızı yudumluyoruz. Daha sonra Orhaniye – Kızkumu yolunu takip ederek Kızkumu Plajı’nda yüzme molamızı veriyor ve denizin içine yaklaşık 700 mt. ince bir şerit şeklinde yol oluşturan kızkumunda yürüyoruz. Deniz molamızın ardından Turgut Köyündeki restaurantımızda öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra Turgut’ta ormanlık bir arazinin içinde bulunan Turgut şelalesini ziyaret ediyor ve buz gibi suların keyfini sürüyoruz. Şelale gezimizin ardından Bayır Köyü’ne geçiyor ve 2000 yıllık olduğu söylenen dilek ağacını ziyaret ediyor ve bu civarın meşhur ve tamamı ile doğal olan ballarından tadarak yolumuza devam ediyoruz. Osmaniye güzergahı üzerinden eğlenceli jeep safarimizin son durağı olan İçmeler yakınlarındaki tepelerde durarak fotoğraf molası veriyor ve İçmeler üzerinden otelimize dönüyoruz.

KONAKLAMA 4: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

5. GÜN DALYAN TEKNE  TURU   Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, üzerinde 180 çeşide yakın kuş türünün  barındığı, sazlıklarla çevrili Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı’nda tekne turu yapmak için Dalyan’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen kanal teknemize binerek önce gençleştirici özelliği ile bilinen çamur banyosu yapmaya gidiyoruz. Çamur banyomuzu yaptıktan sonra tekrar teknemize binip kanallar arasında küçük bir gezintiye çıkıyoruz. Milatosun oğlu Caunos tarından kurulmuş, ve aslında bir liman kenti olan, M.Ö. 4. yy da kayalar üzerine  oyulmuş zenginliğin ve  gücün göstergesi olan Kaunos’un Kaya Mezarları’nı görüp fotoğrafladıktan sonra, ünü dünyaya yayılmış ve koruma altında bulunan,  Caretta Caretta Kaplumbağaları'nın yumurtalarını bıraktığı, Türkiye’nin 2. uzun plajı  ve İngilizlerin dünyanın en iyi 6 plajlarından biri olarak dile getirdikleri Dalyan İztuzu Plajı'na geçiyoruz.  Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta’ların bulunduğu İztuzu Plajı’nda verilen yüzme molasının ardından aracımıza binerek Fethiye'ye dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

  

KONAKLAMA 5: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

6. GÜN:  SERBEST ZAMAN-OTELDEN ÇIKIŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 12:00’de otelden çıkışımız gerçekleşiyor. Bir başka gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

 

NOT: DİĞER MARMARİS OTEL SEÇENEKLERİMİZİ GÖREBİLİR, TESİSLERİMİZİN DURUMUNA GÖRE FİYAT FARKI EKLEYEBİLİR YA DA DÜŞÜREBİLİRİZ. BİLGİNİZE.


HAVA, YOL, KATILACAĞINIZ GÜNE  VE YOĞUNLUĞA GÖRE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILIR. BİLGİNİZE.


NOT: Otele Giriş Saati: 14:00- Otelden Çıkış Saati: 11:00'dir.

Yanınıza Almanız Gerekenler

Su geçirmez ayakkabı, havlu, yüzme kıyafeti, fotoğraf makinesi, güneş kremi, İçecekler için nakit para.

Serbest Günde Yapılacak Aktiviteler

Dalyan tekne turu, ATV safari, At safari turu...

Konaklama Tesisleri Hakkında

*** 3 YILDIZLI OTELLER

F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg 

 

     

 DAHİL OLAN HİZMETLER   DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 * 5 Gece Yarım Pansiyon  Konaklama * Ana Ulaşım
 * Turlarda Öğle yemeği * Atlantis Su Park'ta öğle yemeği
 * Profesyonel Rehberlik Hizmeti * Turlarda Alınan İçecekler
 * 4 ÜCRETSİZ TUR *  Kişisel harcamalar
 * Atlantis Su Parkı Turu
 * Hisarönü Tekne Turu
 * Marmaris Tekne Turu
 * Jeep safari Turu  
 * Turlarda öğle yemeği  

 

 

Tur Ücreti Ve Ödeme Seçenekleri

 

 

 

BUTİK OTELDE KONAKLAMA (3 YILDIZLI OTELDE )

 

Dönem 2,3 ve 4 Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda 0-5 Yaş Çocuk 6-12 Yaş Çocuk

Temmuz-Ağustos-Eylül

 

790 TL 1090 TL Ücretsiz 590 TL

NOT: FİYATLAR KARA MANZARALI STANDART ODALAR İÇİN GEÇERLİDİR. BİLGİNİZE... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak : Marmaris Turu, Marmaris, Marmaris Otel
Tür : Gezi Tarih : 20.02.2017
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]