Tin Tin Tur

Marmaris Turu, 7 Gece 8 Gün, Yarım Paniyon

Anasayfa » HER GÜN MARMARİS TURU » Marmaris Turu, 7 Gece 8 Gün, Yarım Paniyon
share on facebook  tweet  share on google  print  

Marmaris Turu, 7 Gece 8 Gün, Yarım Paniyon

"HER GÜN MARMARİS TURU" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Marmaris


 

Marmaris Turu, 2017 Marmaris Tur, Marmaris Turları, Marmaris Tatil Turu, 2017 Marmaris Tatil, Her Gün Kalkışlı Marmaris Turu, Her Gün Kalkışlı Marmaris Turları, Marmaris Turlar, Her Gün Kalkışlı Marmaris Gezisi

 

 

HER GÜN KALKIŞLI MARMARİS TURLARI

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN

7 GECE KONAKLAMA 5 ÜCRETSİZ TUR

YARIM PANSİYON KONAKLAMA!!!

 

 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Konsept

Ulaşım

Her Gün  Kalkışlı

Marmaris Ve Çevresi

Yarım Pansiyon

Ulaşımsız

 

Tur Programı

 

1. GÜN: SERBEST ZAMAN- MARMARİS

Türkiye'nin her yerinden katılımlı misafirlerimizin otele yerleşmesi. Misafirlerimizin yol yorgunluğunu atmaları için bugün serbest zaman veriyoruz.  Gün boyu otelin aktivitelerinden faydalanabilir, Marmaris Sahili’nde yürüyüş yapabilir akşamda eğlencenin tadına doyamayacağımız Barlar Sokağı’na gidebilirsiniz.

KONAKLAMA 1: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

2. GÜN: MARMARİS TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 10.00’da Marmaris Tekne turu için  otelden araçla alarak sizi tekneye götürüyoruz. Toplam altı yerin gezileceği tekne turumuzda ilk durağımız Balık Çifliği, daha sonra akvaryum izlemeyi sevenlerin tercih ettiği Fosforlu Mağara’yı geziyoruz. Denizin temizliğine şahit olacağınız mağaradan sonra üçüncü gezi noktamız Kumlubük. Muhteşem gün doğuşuna şahit olan Kumlubük, tertemiz denizi, eşsiz doğası ve iki kilometrelik Kumlubük Plajı'nı görüp yüzme molası verdikten sonra öğle yemeğini burada alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra geçim kaynağının defne, adaçayı, bal, narenciye, üzüm ve  bu gibi ürünlerin yetiştiği Turunç’a hareket ediyoruz. Burayı  da gördükten sonra Amos’a geçiyoruz. Yeşil ve mavinin tüm tonları bir yıl boyunca görülen Amos’u görüp, dönüş yolu üzerinde bulunan Yeşil Deniz’de son yüzme molasını verdikten sonra, İçmeler Plajı üzerinden Marmaris’e dönüyoruz.

KONAKLAMA 2: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

3. GÜN: ATLANTİS SU PARK TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası modern su kayaklarının bulunduğu Atlantis Su Park'a gidiyoruz. Gün boyu ailenin tüm fertleri için 7'den 70'e eğlenme fırsatı bulacağınız tesiste space bowl, wıld rıver, black hole, kamıkaze, rainbow ve super slade başta olmak üzere bir çok kaydırak var. Güvenilir bir tesiste eğlencenin tadını çıkarabilmeniz için her şey düşünülmüş.  Aqua Dream Water Park'ta kafetarya dışında soyunma kabinleri, sıcak ve soğuk su bulunan özel kabin duş yerleri, kıymetli özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz güvenli kasalar bulunmaktadır. Tur sonunda sizi tekrar otelimize bırakıyoruz.

KONAKLAMA 3: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

4. GÜN:  DALYAN TEKNE  TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, üzerinde 180 çeşide yakın kuş türünün  barındığı, sazlıklarla çevrili Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı’nda tekne turu yapmak için Dalyan’a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen kanal teknemize binerek önce gençleştirici özelliği ile bilinen çamur banyosu yapmaya gidiyoruz. Çamur banyomuzu yaptıktan sonra tekrar teknemize binip kanallar arasında küçük bir gezintiye çıkıyoruz. Milatosun oğlu Caunos tarından kurulmuş, ve aslında bir liman kenti olan, M.Ö. 4. yy da kayalar üzerine  oyulmuş zenginliğin ve  gücün göstergesi olan Kaunos’un Kaya Mezarları’nı görüp fotoğrafladıktan sonra, ünü dünyaya yayılmış ve koruma altında bulunan,  Caretta Caretta Kaplumbağaları'nın yumurtalarını bıraktığı, Türkiye’nin 2. uzun plajı  ve İngilizlerin dünyanın en iyi 6 plajlarından biri olarak dile getirdikleri Dalyan İztuzu Plajı'na geçiyoruz.  Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta’ların bulunduğu İztuzu Plajı’nda verilen yüzme molasının ardından aracımıza binerek Fethiye'ye dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA 4:*** 3 YILDIZLI OTELLER

 

5. GÜN:-SERBEST ZAMAN

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimizin tur yorgunluğunu atmaları için bugün serbest zaman veriyoruz.  Gün boyu otelin aktivitelerinden faydalanabilir, Marmaris Sahili’nde yürüyüş yapabilir akşamda eğlencenin tadına doyamayacağımız Barlar Sokağı’na gidebilirsiniz.  Akşam yemeği otelimizde.  

KONAKLAMA 5: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

6. GÜN:   DIVING TURU
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 09.30-10.00 arasında rehberiniz sizi otelinizden alarak 10 dak. süren yolculuğun ardından İçmeler’de bulunan ve Diving Turu için sizi bekleyen teknemize transferinizi gerçekleştiriyor. Bu turda rahat etmeniz ve tedirgin olmamanız  için hemen birkaç cümle belirtmeliyiz. Diving turunda, ilk defa dalacak misafirlerimiz için hep zor ve ürkütücü olacağı düşünülmektedir. Aslında çok basittir, nasıl mı?
Mesela , yüzme bilmeniz gerekmiyor çünkü giyeceğiniz elbise ve içi hava dolu yelek ile batmanız mümkün değil. Türkiye’nin önde gelen hocalarından olan ve PADI, CMAS, SSI, BSAC sertifikalarına  sahip profesyonel hocaların başında bulunduğu ve alacağınız 20-30 dakikalık bir eğitim ile çok rahat bir şekilde suyun altında hocalarımız ile birlikte yüzebilecek hatta yürüyebileceksiniz. Her yıl yaklaşık 10.000 kişi, profesyonel hocalarımız eşliğinde bizim ile tura katılarak diving yapmakta.  Sekiz yaşındaki bir çocuk bile 20-30 dakikalık teknede alacağı eğitim ile diving yapabiliyor.
Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 farklı yerde, profesyonel hocalarımız eşliğinde  iki kez dalış yapıyoruz. Denizin altında elinize verilecek ekmek parçası ile küçük ve renkli balık besleyecek ve denizin altında fotoğraf çekilebileceksiniz. Bu turda denizin altındaki muhteşem atmosferde ilk defa göreceğiniz bir çok balık türü ve deniz bitkilerine şahit olacaksınız. İlk dalışınızın ardından teknede ücretsiz öğlen yemeği alacak sonrada ikinci dalışınızı gerçekleştireceksiniz. teknede size verilecek paletler ile çevrede yüzmek içinde boş  zamanınız olacak. Akşama doğru tekne ile içmeler limanına bırakılıp rehberiniz eşliğinizde otelinize transferiniz gerçekleştirilecektir.

 

KONAKLAMA6: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

7. GÜN: JEEP SAFARİ TURU
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 09.30-10.00 arasında rehberiniz sizi otelinizden alarak Jeep Safari turumuzun başlangıç yeri olan buluşma noktasına kadar transferinizi gerçekleştiriyor.Burada tur rehberimiz güzergahımızı ve gezeceğimiz yerlerin bilgisini verdikten sonra Çağatay Yolda Programının da tur programı olarak kendisine seçtiği ve misafir ettiğimiz fantastik turumuz olan Jeep safari turumuza başlıyoruz.
Değirmen yanı denilen Datça güzergahı üzerinde bulunan toprak yolda ağaçların arasından geçerek ilerliyoruz ve ilk molamızı değirmen yanında vererek ağaçların altında çaylarımızı yudumluyoruz. Daha sonra Orhaniye – Kızkumu yolunu takip ederek Kızkumu Plajı’nda yüzme molamızı veriyor ve denizin içine yaklaşık 700 mt. ince bir şerit şeklinde yol oluşturan kızkumunda yürüyoruz. Deniz molamızın ardından Turgut Köyündeki restaurantımızda öğlen yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra Turgut’ta ormanlık bir arazinin içinde bulunan Turgut şelalesini ziyaret ediyor ve buz gibi suların keyfini sürüyoruz. Şelale gezimizin ardından Bayır Köyü’ne geçiyor ve 2000 yıllık olduğu söylenen dilek ağacını ziyaret ediyor ve bu civarın meşhur ve tamamı ile doğal olan ballarından tadarak yolumuza devam ediyoruz. Osmaniye güzergahı üzerinden eğlenceli jeep safarimizin son durağı olan İçmeler yakınlarındaki tepelerde durarak fotoğraf molası veriyor ve İçmeler üzerinden otelimize dönüyoruz.

KONAKLAMA 7: *** 3 YILDIZLI OTELLER

 

6. GÜN:  SERBEST ZAMAN-OTELDEN ÇIKIŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 12:00’de otelden çıkışımız gerçekleşiyor. Bir başka gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

 

NOT: DİĞER MARMARİS OTEL SEÇENEKLERİMİZİ GÖREBİLİR, TESİSLERİMİZİN DURUMUNA GÖRE FİYAT FARKI EKLEYEBİLİR YA DA DÜŞÜREBİLİRİZ. BİLGİNİZE.


HAVA, YOL, KATILACAĞINIZ GÜNE  VE YOĞUNLUĞA GÖRE TUR PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK YAPILIR. BİLGİNİZE.


NOT: Otele Giriş Saati: 14:00- Otelden Çıkış Saati: 11:00'dir.

Yanınıza Almanız Gerekenler

Su geçirmez ayakkabı, havlu, yüzme kıyafeti, fotoğraf makinesi, güneş kremi, İçecekler için nakit para.

Serbest Günde Yapılacak Aktiviteler

Dalyan tekne turu, ATV safari, At safari turu...

Konaklama Tesisleri Hakkında

*** 3 YILDIZLI OTELLER / MARMARİS

F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg F : 2021 - Kopyasi_000028.jpg 

 

 

 

 DAHİL OLAN HİZMETLER   DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 * 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama * Ana Ulaşım
 * Turlarda Öğle yemeği * Atlantis Su Park'ta öğle yemeği
 * Profesyonel Rehberlik Hizmeti * Turlarda Alınan İçecekler
 * 5 ÜCRETSİZ TUR *  Kişisel harcamalar
 * Atlantis Su Park Turu
 * Hisarönü Tekne Turu
 * Marmaris Tekne Turu
 * Jeep safari Turu  
 * Diving Turu  
 * Turlarda öğle yemeği  

 

 

Tur Ücreti ve Ödeme Seçenekleri

 

 

BUTİK OTELDE - 3 YILDIZ OTELLERDE

 

 

 

Dönem 2,3 ve 4 Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda 0-5 Yaş Çocuk 6-12 Yaş Çocuk

Temmuz-Ağustos-Eylül

 

990 TL

1.590 TL

Ücretsiz

590 TL

 

NOT: FİYATLAR KARA MANZARALI STANDART ODALAR İÇİN GEÇERLİDİR. BİLGİNİZE...

 

 

 

 

 

 

Kaynak : Marmaris Turları, Hergün Kalkışlı Marmaris Turu
Tür : Gezi Tarih : 20.02.2017
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]