Tin Tin Tur

Şile-Ağva-Efteni Gölü-Güzeldere-At Çiftliği

Anasayfa » KONAKLAMALI BABALAR GÜNÜ » Şile-Ağva-Efteni Gölü-Güzeldere-At Çiftliği
share on facebook  tweet  share on google  print  

Şile-Ağva-Efteni Gölü-Güzeldere-At Çiftliği

"KONAKLAMALI BABALAR GÜNÜ" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Şile-Ağva-Efteni

Abant-Günübirlik-HER 

 

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL İNDİRİMLER

SADECE ÜYELERE ÖZEL İNDİRİM

1. KİŞİ 199 TL 2. KİŞİYE % 50 İNDİRİM

KONTENJAN 1 ARAÇLA SINIRLIDIR. BİLGİNİZE.

Şile-Ağva-Efteni Gölü-Güzeldere Şelalesi-Düzce At Çiftliği

2 GÜN 1 GECE

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

19-20 Haz. 

Şile-Ağva-Efteni-Güzeldere-At Çifliği 

2-3 saat

23:00-24:00

Tur Programı

1.GÜN. 19 HAZİRAN C.TESİ:  ŞİLE-ŞİLE FENERİ-AĞVA-GÖKSU NEHRİ

Sabah belirtilen yerlerde buluşarak Şile'ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde bulunan tesisimizlerde kahvaltı molası verdikten sonra,  Şile'de ilk olarak Kültür Parkı Seyir Terası'na çıkıp Şile hakkında genel bilgi alıyoruz.  Eskiden Rumların yaşam merkezi olan Kültür Parkı Vadisi, Bizans İmp. Andronikos'un kardeşini hapsetmek için yaptırdığı Ocaklı Ada Kalesi, dünyanın ikinci büyük feneri olan  Şile Feneri  göreceğimiz yerler arasında. Şile'ye veda etmeden önce, son olarak  Ağlayan Kaya Plajı ve  Dilek Ağacı'nı geziyoruz.  Öğle yemeği için Ağva'ya hareket ediyoruz.  Nehir kenarında bulunan restaurantımızda öğle yemeğini (EKSTRA)alıyoruz. Daha sonra  yeşillikler arasında bulunan Göksu Nehri'nde  tekne turu bizi bekliyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız bu tur tam size göre. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz,  nehir kenarında bulunan  tesislerde  vakit geçirebilir, kano ve deniz bisikleti de kullanabilirler. ( İsteğe bağlı ve ücretlidir)  Dönüşte Ağva merkeze geçip alışveriş için serbest zaman verdikten sonra  Düzce'de bulunan termal otelimize hareket ediyoruz.

Konaklama :  Eftenia Thermal Otel /Düzce www.eftenia.com

 

2.GÜN. 20 HAZİRAN PAZAR:  EFTENİ GÖLÜ-GÜZELDERE - AT ÇİFTLİĞİ 

Belirtilen yerlerde buluşarak Düzce’ye hareket ediyoruz. İlk olarak, Efteni Gölü’ne hareket ediyoruz. Su kuşlarının göç yolu üzerinde önemli bir sulak alan olması ve içinde 150 çeşide yakın kuş türünü barındırması nedeni ile 1992 yılında Orman Bakanlığı'nca "Yaban Hayatı Koruma Alanı" olarak tescil edilmiş bir sulak alan olan Efteni Gölü’nde vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Güzeldere Şelalesi’ne geçiyoruz. Cevizlik deresi üzerinden 120 m. yüksekliğinde blok kayaların üzerinden aşağı düşüş yapan  Güzeldere Şelalesi’ne, rehberimiz eşliğinde inip gezdikten sonra, öğle yemeğini alıyoruz. (Ekstra) Yemekten sonra, Düzce At Çiftliği’ne gidiyoruz. Burada verilecek serbest zamanda, misafirlerimiz ata binebilir, at nalından yapılan hediyelik ürünlerden alabilir veya otantik bir ortamda Çerkez kültürü hakkında yapılacak sohbetlere katılabilirler. Düzce At Çiftliği’nde verilecek serbest zamandan sonra İstanbul'a hareket ediyoruz.

Kalkış Yerleri

 İncirli Boyner Mağazası Önü  07:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  07:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  07:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  08:00

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezimiz sabah belirtilen yerlerde  alınarak başlar. Milli Park Giriş Ücretleri  acentamıza aittir. Rehber tarafından gezi esnasında bunun için ekstra ücret toplanmaz. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Tur Ücreti ve Ödeme Şekilleri

Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

2. Kişi

Nakit Ödeme Fiyatı

199 TL

100 TL

Kredi Kartına Tek Çekim

209 TL

105 TL

Kredi Kartına 6 Taksit

219 TL

110 TL

Kredi Kartına 10 Taksit

229 TL

120 TL

 Ödeme

 2 Kişilik Oda Kişi Başı

 3 Kişilik Oda Kişi Başı

 Tek Kişilik Oda

0-5 Yaş

 6-12 Yaş Çocuk

Tur Ücreti

199 TL

189 TL 

249 TL

Ücretsiz

99 TL 

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* 1 gece konaklama (Yarım Pansiyon) * Tüm kişisel harcamalar
* 1 sabah kahvaltısı * Tüm yemeklerde alınan içecekler
* 1 akşam yemeği * Ekstra turlar
* Lüks araçlarla ulaşım * Ekstra harcamalar
* Araçlarda ikram ve servis * Öğle yemekleri
* Rehberlik hizmeti
* TÜRSAB Seyahat ve Kaza Sigortası
* Milli Park giriş ücretleri
  

Konaklama

Konaklama :  Eftenia Thermal Otel /Düzce www.eftenia.com

    

* Yukarıdaki konaklama fiyatları yarım pansiyon bazında verilmiş olup, açık büfe sabah kahvaltısı  ve  açık büfe akşam yemeği dahildir.

* ÜCRETSİZ: Açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, termal havuz ve açık  havuz girişleri,kablosuz internet.

* ÜCRETLİ: Öğlen yemeği, aile banyoları, telefon, fax, yemeklerdeki tüm içecekler, minibar, çamaşır yıkama, oda servisi, bilardo.

* Termal Havuzlarımız   BAY-BAYAN AYRI OLUP,KARMA ÜNİTELER YOKTUR.

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403. Yedigöller'in yolundan dolayı büyük araçlarla gidilmemektedir.

 

Kaynak : Babalar Günü Turları, Konaklamalı Ağva Turları
Tür : Gezi Tarih : 30.04.2010
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]