Tin Tin Tur

Hongkok & Bangkok & Pattaya & Singapur 21 Kasım

Anasayfa » BAYRAM YURTDIŞI TURLAR » Hongkok & Bangkok & Pattaya & Singapur 21 Kasım
share on facebook  tweet  share on google  print  

Hongkok & Bangkok & Pattaya & Singapur 21 Kasım

"BAYRAM YURTDIŞI TURLAR" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

    


 

KURBAN BAYRAMI
UZAKDOĞU
HONG KONG (2) BANGKOK (2) &  PATTAYA (3) & SINGAPUR (1)
Singapur Havayolları ile … 8 Gece 11 Gün
21 Kasım 2009 Hareket

21 Kasım  ISTANBUL – SINGAPUR
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali Acentamız Kontuarı önünde saat 10.00 da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının SQ 491 seferi ile Singapur’a saat 12.35 de hareket. Geceleme uçakta.

22 Kasım  SINGAPUR – HONG KONG
Sabah saat 07.15 de varışımızı takiben yapılacak aktarma sonrası yine Singapur Havayollarının SQ 860 seferi ile Hong Kong’a saat 08.30 de hareket. Yerel saat ile 12.15 de varış ve şehir turu. Turumuz esnasında Kawloon Meydanı, Victoria Peak, Repulse Bay ve Abeerdeen köyü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele dönüş. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek yemekli tekne turuna katılabilirler (50 Euro). Geceleme otelinizde.

23 Kasım  HONG KONG 
Sabah kahvaltısından ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Shenzhen turuna katılbilirler (75 Euro). Bu turumuzda ünlü Eiffel Kulesi, Mısır Piramitleri ve Tac Mahal gibi Dünya’nın önde gelen yapılarının küçük kopyalarının bulunduğu Window of the World parkı gezilecektir. Geceleme otelinizde.

24 Kasım  HONG KONG – BANGKOK
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Özel Havayolları ile Bangkok’a hareket, varış ve şehir turu. Turumuz esnasında Altın Buda Tapınağı, Uyuyan Buda Tapınağı, Mermer Buda Tapınağı, Parlamento Binası, Kralın İkametgahı, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı göreceğimiz yerler. Turumuzun ardından dünyanın en fazla değerli taş üreten 5 ülkesinden biri olan ve devlete ait olan, kraliyetin askerleri tarafından korunan mücevher fabrikasını ziyaret edeFceğiz. Şehir turundan sonra otele transfer, odaların alınması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz dinlenebilirler yada alışveriş yapmak ve çevreyi tanıma amaçlı gezebilirler. Geceleme otelinizde.

25 Kasım  BANGKOK
Sabah kahvaltısından ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Floating Market – Yüzen Çarşı (35 Eur) turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında bir Hindistan Cevizi Çiftliğini ziyaret ederek, Tayland Krallığı halkının hala klasik olarak tekneleri ve nehirlerindeki yaşamlarını görecek, James Bond adlı hızlı teknelere binecek, küçük kanallarda yaşayan Tayland’lılardan pazarlık usulü otantik eşyalar alıp, egzotik meyveleri tadabilecek daha sonra ise dünyanın en dayanıklı ve en sert ağaçlarından biri olan Teak (Tik) ağacının işlendiği ve bu ağaçtan harikalar yaratan ustaların elinden çıkmış olan ev eşyalarının üretildiği yerel bir fabrikayı gezeceğiz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

26 Kasım  BANGKOK - PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından özel araçlarımız ile Pattaya’ya transfer. Arzu edenler rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Timsah Çiftliği (15 Euro), veya Fil Safari (30 Euro) turlarına da katılabilirler. Pattaya’ya varış ve otelinize transfer. Odaların alınmasından sonra dinlebilmeniz ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

27 Kasım  PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği öğle yemekli Mercan Adaları turuna (35 Euro) katılabilirler. Bu turumuz esnasında süratli büyük bir tekne Mercan Adasına ulaşıyoruz. Arzu ederseniz Banana ve paraşüte binip sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Öğle yemeğinizi kömür ateşinde son derece lezzetli olarak pişirilmiş mercan balığı ile alıp, turistlerin çok rağbet ettiği bu küçük okyanus adasının ince kumlu kumsalında geçiriyoruz. Geceleme otelinizde.

28 Kasım  PATTAYA
Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

29 Kasım  PATTAYA – BANGKOK – SINGAPUR
Sabah kahvaltı ardından odaların boşaltılması ve özel araçlarımız ile havalimanına hareket. Alana varışımızı takiben bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Singapur Havayollarının SQ 973 seferi ile Singapur’a saat 11.15 de hareket. Yerel saat ile 14.40 da varışımızı takiben alanda bekleyen özel araçlarımız ile Singapur şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda esnasında Orchard Caddesi, Çin Mahallesi, Merlion Anıtı, Sri Mariamman Hindu Tapınağı, tarihi Raffles Otel, Parlamento Binası, Sir Raffles’ın heykeli, Doğu Sahili göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

30 Kasım  SINGAPUR – ISTANBUL
Sabah kahvaltı ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ise rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği ünlü Sentosa Adası turuna (60 Eur) katılabilirler. Bu turumuzda II.Dünya Savaşı esnasında İngiliz Askerlerinin Japon Donanmasına karşı toplarını koydukları Singapur’a hakim bir tepe olan Faber Tepesine çıkacak, buradan teleferikler ile Sentosa Adasına geçecek, Singapur tarihini yakından görebileceğiniz dünyaca ünlü mumyalar müzesini ziyaret ederek, daha sonra adanın etrafını ve dünyaca ünlü akvaryumu dolaşacağız. Tur bitimi alana transfer, bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Singapur Havayollarına ait SQ 490 sefer sayılı uçuş ile saat 23.40 da Istanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

1 Aralık  ISTANBUL
Yerel saat 07.40 da Istanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

 

Hong Kong – Panorama Hotel vb.

Bangkok – Fortune Hotel vb.

Pattaya – Discovery Beach Hotel

vb.Singapur – York Hotel vb.

 

1.049 Euro

400 Euro

999 Euro

250 Euro


 


 

 

 

 

 


 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 Singapur Havayolları ile İstanbul – Singapur – Bangkok – Singapur – İstanbul parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,
 Özel Havayolları ile Hong Kong – Bangkok parkurunda ekonomik sınıf uçuşları,
 Belirtilen yada benzeri kategori otellerde 8 gece konaklama,
 Tüm havaalanı otel - havaalanı ve şehirlerarası transferler,
 Hong Kong, Bangkok ve Singapur’da şehir tanıtım turları,
 Acentamız profesyonel rehberlik hizmetleri


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:  
                                        
 Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli (250 Euro)
 Seyahat sigortası (15 Euro)
 Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
 Yurtdışı çıkış harcı bedeli

Acentamız, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 

Kaynak : Hongkok & Bangkok & Pattaya & Singapur 21 Kasım
Tür : Gezi Tarih : 19.10.2009
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]