Tin Tin Tur

Yedigöller Turları, Haftaiçi Yedigöller Turu, Haftaiçi Günübirlik Turlar

Anasayfa » Haftaiçi Turları » Yedigöller Turları, Haftaiçi Yedigöller Turu, Haftaiçi Günübirlik Turlar
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yedigöller Turları, Haftaiçi Yedigöller Turu, Haftaiçi Günübirlik Turlar

"Haftaiçi Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yedigöller

F : 4712 - yedigollerilbahar_3.jpg F : 4716 - yedigollerilkbahar__8_.jpg

Yedigöller Turu, Yedigöller, Yedigöller Milli Parkı, Yedigöller Turları, Günübirlik Yedigöller, Yedigöller Gezisi

 

 

YEDİGÖLLER BİZDEN SORULUR!!! 

YEDİGÖLLER'DE GEZİLMEYECEK YER KALMAYACAK!!! 

ŞİMDİ YEDİGÖLLER'İN TAM ZAMANI!!!

 

TUR VİDEOLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Yedigöller turuna katılanların düşüncelerini okumak için TIKLAYIN!

 

Daha önce düzenlenen Yedigöller Turları'mızdan Fotoğraflar İçin Tıklayın!

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış

11 Ekim Salı 2016 

Yedigöller 

5-6 saat

23:00-24:00

 

Tur Programı

Yedigöller, Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle  mükemmel bir piknik alanı. Dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeri olan bilinen Yedigöller'de doğanın tadını çıkarmaya gidiyoruz. Kayan kütlelerin, vadilerin  önünü kapatması ile oluşmuş 7 adet gölden oluşur. Burada bulunan göller,  Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’dür.

Belirtilen yerlerde buluşarak Bolu-Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz.    Yurdumuzun en güzel karışık doğal ormanlarına sahip Yedigöller'e vardığımızda,  önce   1380 m. yükseltideki Kapankaya Tepesi Manzara Seyir Yeri'ne çıkılarak gölleri ve vadideki eşsiz peyzaj güzelliklerini görüyoruz. Yol üzerinde bulunan 500 yıllık Anıt Çam'ı  gördükten sonra, Yedigöller Milli Park Girişi'nde aracımızdan inerek kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Bu yürüyüş sırasında Pisagor Ağacı’nı görüp, barbekü alanımıza geçiyoruz. Göl kenarında bizim için hazırlanmış açık ateşte sucuk-köfte-tavuk-mantar-salata-içecek-meyve ekmek şeklinde yiyip, yürüyüşümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur... Hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Rehberimiz sizi geyiklerin yemeklerini yediği yaşama alanlarına bile götürecek:) Çok kolay parkurlardan biri olan cennet yer Yedigöller'de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalıklığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içinde bulacaksınız.  Yedigöller'i doya doya gezdikten sonra  İstanbul'a dönüşe geçiyoruz.  Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazligöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek Çeşmeleri, Gülen Kayalar, Şelaleler... Hepsi sizi bekliyor… Hava, yol ve trafik durumuna göre 23-24:00 gibi İstanbul'dayız.

Kalkış Yerleri
 İncirli Alfemo Mağazası Önü (Eski Boyner Mağazası)  06:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  06:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  06:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  06:45
Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah belirtilen yerlerde alınarak başlar. Müze ören yeri giriş ücretleri acentamıza aittir. Rehber tarafından gezi esnasında bunun için ekstra ücret toplanmaz. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Yedigöller Turu Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri
Tur Ödeme Şekilleri

Tur Ücreti

Nakit Ödeme Fiyatı

135 TL

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah kahvaltı paketi * Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği-Barbekü * Ekstra harcamalar 
* Lüks araçlarla ulaşım
* Araçta ikram ve servis
* Millipark giriş ücretleri

SABAH KAHVALTI PAKETİ: Poğaça+ meyve suyu + kraker + kek + puding

ÖĞLE YEMEĞİ (BARBEKÜ) Sucuk veya Köfte veya Tavuk+Kola veya Fanta veya Ayran+Salata

Not: Önceden belirtilmek şartıyla vejeteryan menü de hazırlanmaktadır. 

Yedigöller Turu Fotoğrafları

F : 3216 - yedigoller1.jpg F : 3219 - yedigollerilkbahar__3_.jpg F : 3220 - yedigollerilkbahar__8_.jpg 

  

Daha önce düzenlenen Yedigöller Turları'mızdan Fotoğraflar İçin Tıklayın!

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige. Yedigöller'in yol şartlarından dolayı, Safir veya 403 gibi büyük araçlarla gidilememektedir.


Tür : Gezi Tarih : 9.10.2015
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]