Tin Tin Tur

Yılbaşı Abant Gölcük Kartepe Turu, 2018 Yılbaşı Turları, Konaklamalı Abant Yılbaşı Turu

Anasayfa » YILBAŞI TURLARI » Yılbaşı Abant Gölcük Kartepe Turu, 2018 Yılbaşı Turları, Konaklamalı Abant Yılbaşı Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Abant Gölcük Kartepe Turu, 2018 Yılbaşı Turları, Konaklamalı Abant Yılbaşı Turu

"YILBAŞI TURLARI" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yılbaşı

 YılbaşıF : 278 - abantturufoto.jpg 

  

  

Yılbaşı  Abant Turları, Yılbaşı Turları 2018, Yılbaşı Konaklamalı Gölcük Turları, Abant Turu, 2018 Yılbaşı Turu, Konaklamalı Abant Turu

 

 

DOYA DOYA YILBAŞI EĞLENCESİ VE YEMEĞİ

LİMİTSİZ YERLİ İÇECEKLER

2 GECE 3 GÜN

 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

30 Aralık Cumartesi 2017

Abant Gölü-Gölcük Gölü - Kartepe

1.5 saat

21:00-22:00

 

Tur Programı

 

1. GÜN 30 ARALIK CUMARTESİ 2017– İSTANBUL'DAN KARTEPE'YE HAREKET

Belirtilen yerlerde buluşarak İstanbul'a en yakın kayak merkezi olan Kartepe'ye hareket ediyoruz.  Rehberimizin bölge hakkında verdiği bilgiler eşliğinde yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde, anlaşmalı olduğumuz tesisimizde (misafirlerimize özel indirimli) kayak malzemelerinden kiralayacaklar için mola veriyoruz. Daha sonra Kartepe'ye çıkıyoruz. Rehberimiz indirimli sucuk ekmek ve içecek fişlerinizi dağıttıktan sonra, (ekstra) isteyen misafirlerimiz  Kartepe'de  kayak yapabilirtelesiyej keyfi yapabilir, köy kızaklarıyla kayabilir ya da diğer aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Kayak bilmeyen misafirlerimize kayak hocası (ekstra) da ayarlıyoruz. Bilginize.  Saat 15:00 da aracımıza binerek Bolu'da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA 1 GECE :  **** YILDIZLI KÖROĞLU OTEL / BOLU

 

2. GÜN 31 ARALIK PAZAR 2017 - ABANT GÖLÜ 

Sabah otelde alınan kahvaltıs sonrası Abant'a hareket ediyoruz. Abant Gölü'ne vardığımızda girişte aracımızdan inerek göl etrafında 1 saatlik bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş oldukça rahat,  herkes katılabilir. İsteyenler göl kenarında yardımcı rehberimizle gezerek ya da ata veya faytona binerek geçirebilirler. Diğer misafirlerimizde uzman rehber eşliğinde gölün üstünde (göl manzaralı) bulunan patikalarda 1.5-2 saat yürüyüş yapabilir. Yürüyüşe katılmayanlar günü göl çevresindeki aktivitelerle geçirebilirler. Abant Gölü'nde ata ve faytona binme imkanı var.  Mükemmel panoramaya sahip olan Abant Gölü'nden ayrılarak otelimize geçiyoruz. Akşam bizim için özel olarak hazırlanmış YILBAŞI ÖZEL YEMEĞİ'nden alıyoruz.  Yeni yılın ilk saatlerine kadar  CANLI MÜZİKLİ 3 MÜZİSYEN  eşliğinde doyasıya eğleniyoruz.

 

YILBAŞI PROGRAMI VE MENÜSÜ

*CANLI MÜZİK 3.SANATCI EŞLİĞİNDE *YILBAŞI MENÜSÜ *ORDÖV TABAGI 14 ÇEŞİT *KİŞİ BAŞI MEVSİM SALATA *ARASICAKLAR *ARNAVUT CİGERİ *ÇİĞ KÖFTE *PAÇANGA BÖREĞİ *ANA YEMEK *KÖY HİNDİSİ *KESTANELİ İÇLİ PİLAV *MEYVE *YILBAŞI PASTASI *LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ *GECE 12.DEN SONRA İŞKEMBE ÇORBASI

 

KONAKLAMA :  **** YILDIZLI KÖROĞLU OTEL / BOLU

 

2. GÜN 1 OCAK PAZAR 2018 – GÖLCÜK GÖLÜ TURU

Sabah geç kahvaltıyı açık büfe aldıktan sonra, Gölcük Gölü'ne hareket ediyoruz. Bolu’nun 13 km güneyinde bulunan ''Kartpostallardaki Göl'' olan Gölcük Gölü'ne geçiyoruz. Her mevsim birçok kişi tarafından ziyaret edilen Gölcük Gölü’nün etrafı çam ve köknar ağaçları ile kaplıdır. Uzman rehberimiz eşliğinde  göl etrafında yapacağımız gezintiden sonra, İstanbul'a hareket ediyoruz.

 

  

Kalkış Yerleri
 İncirli Boyner Mağazası  Önü  07:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  07:15
 Göztepe Otobüs Durağı Önü (E-5)  07:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  07:45
 Kartal Köprüsü (E-5)  08:00

 

 NOT: Gebze - Tuzla  noktalarından binecek misafirlerimiz için alternatif kalkış durakları oluşturabiliriz.

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda 
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da 
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

 

Açıklamalar

Gezimiz  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Tur Fiyatları

 

 Konaklama Şekli

2,3 ve 4 Kişilik Oda Kişi Başı 07-12 Yaş Çocuk

Yarım Pansiyon

490 TL 370 TL

 

 

 

 

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* 2 gece yarım pansiyon konaklama (2 kahvaltı + 2 akşam  yemeği)
* Tüm kişisel harcamalar
* Yılbaşı Gala Yemeği  * Ekstra harcamalar
* Yılbaşı Eğlencesi
*Öğle yemekleri
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* Ektsra turlar
* TURSAB Seyahat ve Kaza Sigortası
 
* Gölcük Gölü Turu  
* Abant Gölü Turu
 
* Milli Park giriş ücretleri  
* Lüks araçlarla ulaşım  
* Araçta ikram ve servis  

 

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir:18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige.

 

 


Tür : Gezi Tarih : 01.01.2018
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]