Tin Tin Tur

Konaklamalı Darıca-Harikalar S-Maşukiye-Sapanca-Abant-Gölcük Turu

Anasayfa » Konaklamalı Turlar » Konaklamalı Darıca-Harikalar S-Maşukiye-Sapanca-Abant-Gölcük Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Konaklamalı Darıca-Harikalar S-Maşukiye-Sapanca-Abant-Gölcük Turu

"Konaklamalı Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Konaklamalı

  

 

 

 

Konaklamalı Darıca Hayvanat Bahçesi - Harikalar Sahili - Maşukiye - Sapanca - Abant - Göcük Turları, Gölcük  Turları, Abant Turu, Konaklamalı Maşukiye-Abant Turları,  Maşukiye Turu,  2016 Sapanca - Maşukiye Turu, Abant Turu 2016, 2016 Maşukiye Turları, Konaklamalı Abant  Turu, Konaklamalı Abant-Gölcük Turları, Gölcük Gölü Turu, Abant Gölü Turu, Abant Turları 2016

 

 

 Gezi Tarihi

 Gezilecek Yer

 Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

 12 - 13 Mart 2016

 Darıca Hayvanat Bahçesi-Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca-

Abant Gölü-Gölcük Gölü

 1,5 - 2 Saat

 23:00-24:00

Tur Programı

 

1.GÜN 12 MART CUMARTESİ 2016 DARICA HAYVANAT-HARİKALAR SAHİLİ-MAŞUKİYE-SAPANCA TURU

Belirtilen yerlerde buluşarak ilk olarak Darıca Hayvanat Bahçesi'ne hareket ediyoruz.  Avrupa Hayvanat Bahçeleri Birliği tam üyesi olan, Avrupa standartlarında kabul edilmiş, ülkemizin ilk ve tek hayvanat bahçesi olan Darıca Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi ve Botanik Bahçesi 80 dönümlükalana kurulmuştur. Hayvanat bahçesinde 200 çeşide yakın 2.000 adedi aşkın hayvan ile Türkiye’nin en çok türe sahip hayvanat bahçesidir. Bunun dışında  250 bitki türünün üzerindeki zenginliğiyle de,ülkemizin  sayılı botanik parkını gezdikten sonra, İzmit-Derince’de bulunan Harikalar Sahili’ne geçiyoruz. Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan park 2006 yılında en iyi proje ödülüne layık görülmüştü. “Harikalar Sahili” adı verilen parkta Nasreddin Hoca, Keloğlan, Gargamel, Beyaz Atlı Prens, Dinozor Dino gibi masal ve çizgi film kahramanlarını orjinal boyutlarıyla görüp misafirlerize çay ve kahve molası veriyoruz.  Daha sonra doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için bulunmaz bir yere, Maşukiye'ye gidiyoruz. Maşukiye'de misafirlerimize vereceğimiz yarım saat serbest zaman sonrasında,  Sapanca'ya geçiyoruz.  Sapanca Gölü kenarında yürüyüş ardında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

KONAKLAMA : HAMPTON BY HİLTON / İZMİT / KOCAELİ 

 

 

2.GÜN 13 MART PAZAR 2016 ABANT - GÖLCÜK TURU - İSTANBUL' HAREKET

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Abant'a hareket ediyoruz. Abant Gölü'ne vardığımızda girişte aracımızdan inerek göl etrafında 1 - 1.5 saatlik bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş oldukça rahat,  herkes katılabilir. Daha sonra özel olarak hazırlanmış zengin menülü BARBEKÜ bizi bekliyor. (EKSTRA) Barbekü keyfinden sonra misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz, göl kenarında  ata veya faytona binerek zaman geçirebilirler. Mükemmel panoramaya sahip olan Abant Gölü'nden, sonra Gölcük Gölü'ne hareket ediyoruz. Bolu’nun 13 km güneyinde bulunan ''Kartpostallardaki Göl'' olan Gölcük Gölü'ne geçiyoruz. Her mevsim birçok kişi tarafından ziyaret edilen Gölcük Gölü’nün etrafı çam ve köknar ağaçları ile kaplıdır.  Uzman rehberimiz eşliğinde  göl etrafında yapacağımız gezintiden sonra İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. 

 

 

 

Kalkış Yerleri
 İncirli Boyner Mağazası  Önü  07:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  07:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  07:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  07:45
 Kartal Köprüsü (E-5)  08:15

NOT: Gebze - Tuzla - İzmit noktalarından binecek misafirlerimiz için alternatif kalkış durakları oluşturabiliriz.

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

  

Açıklamalar

Gezi Süremiz , gece  belirtilen yerlerde  alınarak başlar.  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

 

Tur Fiyatları

 

Konaklama Şekli 2,3 ve 4 Kişilik Oda Kişi Başı 07-12 Yaş Çocuk Tek Kişilik Oda

Yarım Pansiyon

195  TL 110 TL 280 TL

 

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* 1 gece yarım pansiyon konaklama
* Tüm kişisel harcamalar
* 1 sabah kahvaltısı * Ekstra harcamalar
* 1 akşam yemeği (Set Menü)
* Yemeklerde alınan içecekler
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
*  Ekstra turlar 
* TURSAB Seyahat ve Kaza Sigortası
* Darıca Hayvanat Bahçesi giriş ücreti 
* Darıca-Harikalar Sahili-Maşukiye-Sapanca Turu  
* Araçta ikram ve servis
 
* Lüks araçlarla ulaşım  
* Milli Park giriş ücretleri  
* Abant - Gölcük gölüTuru   

   

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir:18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige.

 

 


Tür : Gezi Tarih : 26.02.2016
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]