Tin Tin Tur

Konaklamalı Bursa - Cumalıkızık - Uludağ Turu

Anasayfa » Konaklamalı Turlar » Konaklamalı Bursa - Cumalıkızık - Uludağ Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Konaklamalı Bursa - Cumalıkızık - Uludağ Turu

"Konaklamalı Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Konaklamalı

  

 

Konaklamalı Bursa - Cumalıkızık Turları, Uludağ Turları, Uludağ Turu, Konaklamalı Bursa- Cumalıkızık-Uludağ Turları,  Konaklamalı Uludağ Turu,  2016 Cumalıkızık Turu, Uludağ Turu 2016,

 Gezi Tarihi

 Gezilecek Yer

 Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

 Her hafta sonu

 Bursa - Cumalıkızık - Uludağ

4-5 Saat

 23:00-24:00

Tur Programı


1.GÜN  2018 - İSTANBUL'DAN HAREKET - BURSA - CUMALIKIZIK TURU 

Belirtilen yerlerde buluşarak Bursa - Cumalıkızık Köyü'ne hareket ediyoruz.  Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti, çarşıları, camileri ve türbeleriyle hala geleneğini korumuş kentimiz Bursanın, arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüzyıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık’a geçiyoruz. İlk olarak bu tarihi köyde, bizim için özel hazırlanmış köy kahvaltısına (EKSTRA) geçiyoruz. Tesisimizde köy kahvaltısını aldıktan sonra Cumalıkızık Köyü'nü gezmeye başlıyoruz. Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örneklerini günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekan olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Köy meydanında köy geçmişine ait eşyaların sergilendiği Etnografya Müzesi ve Sanat Evi, Cin Aralığı Sokağı, (söylentiye göre dünyanın en dar sokağı) Cumalıkızık Cami, Cumalıkızık Hamamı, ve Zekiye Hatun Çeşmesi’ni gezip yöresel ürünlerin satıldığı tezgahlarda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra, Bursa merkezde bulunan otelimize geçiyoruz.

 

ÜCRETSİZ: Sauna, Türk Hamamı, Fitness Center, Buhar Banyosu

 KONAKLAMA : KONAKLAMA: **** HOLIDAY INN BURSA / NİLÜFER 

 

2. GÜN ULUDAĞ KAYAK TURU ( 1 GELİŞİM BÖLGESİ)

Belirtilen yerlerde buluşarak Uludağ'a hareket ediyoruz. (1.GELİŞİM BÖLGESİ) Uludağ'a vardığımızda tüm gün serbest zaman, isteyen misafirlerimiz rehber eşliğinde kayak-kızak kiralayarak gün içerisinde kayarak geçirebilirler. Dileyen misafirlerimiz ise telesiyejler eşliğinde zirveye çıkarak burada harika fotoğraflar çekebilir veya zirvedeki kafeteryalarda vakit geçirebilir, kar motoruna binebilir, otellerde vakit geçirebilir, dağın tepesinde sıcak şarap içebilir ya da çevre gezisi yapabilirler. Saat 17:00'de Uludağ'a veda edip Bursa'da bulunan  otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

 

 

Kalkış Yerleri
 İncirli Boyner Mağazası  Önü  07:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  07:15
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  07:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  07:45
Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

  

Açıklamalar

Gezi Süremiz , gece  belirtilen yerlerde  alınarak başlar.  0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

 

Tur Fiyatları

 

 

Konaklama Şekli 2,3 ve 4 Kişilik Oda Kişi Başı 07-12 Yaş Çocuk Tek Kişilik Oda

Yarım Pansiyon

269  TL 199 TL 369 TL

 

 

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* 1 gece yarım pansiyon konaklama
* Tüm kişisel harcamalar
* 1 açık büfe sabah kahvaltısı * Ekstra harcamalar
* 1  akşam yemeği
* Yemeklerde alınan içecekler
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti
* Ekstra turlar 
* TURSAB Seyahat ve Kaza Sigortası
* Kayak- Kızak Kiralama 
* Bursa - Cumalıkızık Turu * Ski-pass ücretleri
* Araçta ikram ve servis
 
* Lüks araçlarla ulaşım  
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri  
* Uludağ Turu  
* Milli park giriş ücreti  

    

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir:18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige.

 

 


Tür : Gezi Tarih : 13.01.2018
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]