Tin Tin Tur

Konaklamalı Pamukkale Turları, Pamukkale, Karahayıt, Buldan, Tavas Turları, Pamukkale Turu

Anasayfa » Konaklamalı Turlar » Konaklamalı Pamukkale Turları, Pamukkale, Karahayıt, Buldan, Tavas Turları, Pamukkale Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Konaklamalı Pamukkale Turları, Pamukkale, Karahayıt, Buldan, Tavas Turları, Pamukkale Turu

"Konaklamalı Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Konaklamalı

 

 

Konaklamalı Pamukkale Turları, Pamukkale Turları, Pamukkale Turu, Konaklamalı Pamukkale- Karahayıt-Buldan-Tavas Turları, Hiearapolis Turları, Pamukkale Travertenleri, Karahayıt Turları, Aphrodisias Kenti-Pamukkale Turları, Konaklamalı Pamukkale Turları 2013

 

 

 

 

 

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış

Haftasonu

 Pamukkale-Karahayıt-Buldan-Afrodiyas-Tavas

7-8 Saat

23:00-24:00

 

Tur Programı

 

1. GÜN 13 ARALIK CUMA 2013  AKŞAMI-İSTANBUL'DAN HAREKET

Belirtilen yerlerde buluşarak  Adapazarı, Bilecik, Kütahya, Afyon üzerinden Pamukkale’ye hareket ediyoruz.

 

2.GÜN 14 ARALIK C.TESİ 2013 HİERAPOLİS-PAMUKKALE–TRAVERTENLER-KARAHAYIT

 

Sabah erken  saatlerde ilk durağımız Bergama kralının eşi Hiera adına yaptırdığı şehir olan Hierapolis Antik Kenti gezisi içinde ; Cin Delikleri, Sütunlu Yol, Neron Devri'nde yıkılan ve yeni yerine yapılan Antik Tiyatro, Apollon Mabedi, Nekropol, Agora, Çaldağdan çıkan kalsiyum oksit içeren ırmağın sularının birikimiyle oluşan Travertenler... görülecektir. Kalsiyum içeren doğal su kaynakları nedeni ile oluşan ünlü beyaz Pamukkale Travertenleri'ni gezerek devam ediyoruz. Daha sonra yedi kilometre mesafedeki farklı bir doğal su kaynağının oluşturduğu kırmızı renkteki Travertenleri görebileceğimiz Karahayıt'a gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamandan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeğine kadar otelin aktiviteleri ve termal sularından faydalanmak için serbest zaman.  Akşam yemeği otelimizde.

 

KONAKLAMA : **** HERAKLES TERMAL OTEL

 

3.GÜN 15 ARALIK PAZAR 2013  APHRODİSİAS KENTİ-MÜZE –TAVAS-TİYATRO- ROMA HAMAMI - STADYUM-BULDAN

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra,el dokuması bezleriyle meşhur olan Buldan'a geçiyoruz.  Burada vereceğimiz alışveriş molasından sonra, antik çağlarda Büyük Menderes  Vadisi' nin en önemli ticaret merkezlerinden biri olan ve Afrodit Şehri diye de bilinen Afrodisyas'a gidiyoruz. Burada Afrodit heykellerinin ve şehrin Roma Dönemi'nde tüm Roma dünyasında isim yapmasını sağlayan mermer lahitlerin yer aldığı yer aldığı Afrodisyas Müzesi'ni geziyoruz. Daha sonra Stadyum, Roma Hamamları, Tetrapylon ve Antik Tiyatro'yu görebileceğimiz Afrodisyas Ören Yeri’ni geziyoruz.  Daha sonra Tavas üzerinden bölge halı yapım geleneğini tanıyabileceğimiz halı dokuma atölyelerini gezip, alışveriş için serbest zaman verdikten sonra İstanbul'a hareket ediyoruz.

 

 


Kalkış Yerleri

 

 

 

 İncirli Alfemo Mağazası Önü (Eski Boyner Mağazası)
 22:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü
 22:30
 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 23:00
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)
 23:30

 

Geziye Gelirken

 

 .: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.

.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

 

Açıklamalar

 

Gezi Süremiz 1 gece 2 gündür. (1 gece konaklama.). Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda Tin Tin Tur Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Tur Ödeme Şekilleri

 

 Tur Ödeme Şekilleri

 

 Tur Ödeme Şekilleri
 Tur Ücreti
 Nakit Ödeme Fiyatı
 

 

 Konaklama Şekli  2 ve 3 Kişilik Oda Kişi Başı  Tek Kişilik Oda
 Yarım Pansiyon
   

 

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olmayan Hizmetler

* 1 gece konaklama (Yarım Pansiyon)

* Tüm kişisel harcamalar

* 1 Sabah kahvaltısı

* Tüm yemeklerde alınan içecekler

* 1 Akşam yemeği

* Ekstra turlar

* Lüks araçlarla ulaşım

* Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

* Araçlarda  ikram ve servis

 

* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

 

* TURSAB Seyahat ve Kaza Sigortası

 

 

 

Konaklama Tesisi

 

 

 Konaklama: **** HERAKLES TERMAL OTEL   www.heraklestermal.com.tr

 

 

**** HERAKLES TERMAL OTEL : Termal Havuz, tüm odalarda termal su, yüzme Havuzu, hamam, sauna fitness, Jakuzi, canlı müzik gibi aktiviteler mevcuttur.

 


Taşıma Araçlarımız

 

 

 

 

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige. Yedigöller'in yol şartlarından dolayı, Safir veya 403 gibi büyük araçlarla gidilememektedir.

 

 

 

Kaynak : Pamukkale Turu, Oamukkale Turları, Pamukkale Tur
Tür : Gezi Tarih : 12.11.2013
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]