Tin Tin Tur

Nüzhetiye Şelalesi, Nüzhetiye Şelalesi Turu

Anasayfa » Trekking Turları » Nüzhetiye Şelalesi, Nüzhetiye Şelalesi Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Nüzhetiye Şelalesi, Nüzhetiye Şelalesi Turu

"Trekking Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

Nüzhetiye Şelalesi Turları, sabah zengin köy kahvaltısı alındıktan sonra başlayacak yürüyüş sonrası tesiste öğle yemeğini kiremitte alabalık olarak alıyoruz. Nüzhetiye Şelalesl turu rahat parkurlardan biri olup isteyen herkesin katılacağı günübirlik doğa turlarındandır.

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

Derece

İstanbul'a Varış 

Her C.tesi ve Pazar

İzmit

3 saat

Orta

21:00-22:00

Nüzhetiye Şelalesi Tur Programı

Belirtilen yerlerde buluşarak Kocaeli üzerinden Yuvacık yolunu takip ederek Nüzhetiye Köyü’ne hareket ediyoruz. Birkaç şelaleden oluşan Nüzhetiye’de ilk olarak köy kahvaltımızı yapıp yürüyüşe başlıyoruz. Zengin ağaç çeşitlerinin oluşturduğu orman, bitki örtüsü ve şelaleleriyle meşhur doğa yürüyüşünü sevenlerin uğrak yeri olan bu şirin köyümüzde orta zorluktaki parkurda gidiş dönüş 5 km.'lik bir yürüyüş yapıyoruz. Küçük şelale'den başlayan yürüyüşümüz Büyük Şelale'de son buluyor. Yürüyüşe katılmak istemeyenler küçük şelalenin bulunduğu yerde olan ve yürüyüş dönüşü öğle yemeğimizi alacağımız Alabalık Çiftliğinin restaurant ve kafeteryasında dinlenebilirler. Kayın, kestane ve ıhlamur ağaçları arasında yapacağımız yürüyüşte birbiri ardına dizili birçok şelaleyi görme fırsatımız olacak. Yürüyüş sonunda alacağımız geç öğle yemeği sonrası  ya da çay & kahve molası verip İstanbul'a hareket ediyoruz.  

 

Kalkış Yerleri
İncirli Boyner Mağazası Önü  07:00
Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  07:15
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  07:30
Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  08:00
Aytepe Gezisine Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar


Gezi Süremiz, sabah  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. 0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.  Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir.  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Aytepe  Turu Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri
Tur Ödeme Şekilleri

 Tur Ücreti

Nakit Ödeme Fiyatı

179 TL

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah köy kahvaltısı * Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği (Kiremitte Alabalık veya Köfte Veya Tavuk) * Ekstra harcamalar 
* Lüks araçlarla ulaşım
* Araçlarda ikram ve servis
* Rehberlik hizmeti

ÖĞLE YEMEĞİ: Kiremitte Alabalık veya Köfte veya Tavuk + Salata + Mantar + İçecek

 

Taşıma Araçlarımız

 

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403. 


Tür : Gezi Tarih : 19.09.2019
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]