Tin Tin Tur

Sudüşen Şelalesi-Yalova

Anasayfa » Trekking Turları » Sudüşen Şelalesi-Yalova
share on facebook  tweet  share on google  print  

Sudüşen Şelalesi-Yalova

"Trekking Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar

  

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

Her C.tesi ve Pazar

Sudüşen Şelalesi-Yalova

3.5-4 saat

22:00-23:00

Tur Programı

Belirtilen yerlerde buluşarak yaklaşık 3.5-4 saat Yalova -Termal Üvezpınar Köyü'ne varıyoruz. Köyde  aracımızdan inerek satabilize yolu takip eederek yaklaşık 2 saatlik bir yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüş oldukça rahat, herkes katılabilir. Yürüyüş sonunda sesini duyacağımız şelaleye yaklaşınca sola ayrılan patikadan iniyoruz. Yaklaşık 10 metreden akan şelalenin alt tarafına geçiyoruz. Daha sonra  zengin menülü Barbekü keyfimiz bizi bekliyor. Barbekü keyfinden sonra isteyenler uzman rehber eşliğinde şelalenin üstüne patikadan çıkabilir. Toplam gidiş-dönüş 4 saat süren Sudüşen Şelalesi gezisinden sonra çay molası verip İstanbul'a dönüyoruz.

Kalkış Yerleri
İncirli Boyner Mağazası Önü  07:00
Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  07:15
Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü  07:30
Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  08:00
Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da
spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. (günübirlik )  0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Gecelemeler bu doğrultuda hesaplanmıştır. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu  önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Sudüşen Şelalesi Tur Fiyatı ve Ödeme Şekilleri
Tur Ödeme Şekilleri

 Tur Ücreti

Nakit Ödeme Fiyatı

179 TL

 Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler  Dahil Olmayan Hizmetler
* Sabah Köy Kahvaltısı * Tüm kişisel harcamalar
* Öğle yemeği (Barbekü) * Ekstra harcamalar 
* Lüks araçlarla ulaşım  
* Araçlarda ikram ve servis  
* Rehberlik hizmeti  
Sudüşen Şelalesi Turu Fotoğrafları

   

Daha önce düzenlenen Sudüşen Şelalesi Turları'mızdan Fotoğraflar İçin Tıklayın!

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir: 18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Mitsubishi Safir veya Mercedes 403.

Kaynak : Trekking Turları, Yürüyüş Turları
Tür : Gezi Tarih : 8.05.2019
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]