Tin Tin Tur

Kartepe Turları, Kartepe Turu, Günübirlik Kartepe Turları, Kartepe Kayak Turu

Anasayfa » Günübirlik Turlar » Kartepe Turları, Kartepe Turu, Günübirlik Kartepe Turları, Kartepe Kayak Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kartepe Turları, Kartepe Turu, Günübirlik Kartepe Turları, Kartepe Kayak Turu

"Günübirlik Turlar" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Kartepe

 

 

Kartepe Turları, Günübirlik Kartepe Turları, Kartepe Tur, Günübirlik Kartepe Kayak Turları, Günübirlik Kartepe, Kartepe Kayak Turu, Kartepe Ulaşım, Kartepe Günübirlik

 

Kartepe turları günübirlik ve haftasonu 1 gece konaklamalı olarak yapılmaktadır. Günübirlik Kartepe turları sabah İstanbul'dan kalkışlı olarak düzenlenmektedir. Kartepe turu konaklamalı olarak düzenlenen gezimiz ise cumartesi sabah çıkışlı pazar akşamı dönüşlüdür. Günübirlik Kartepe turunda  sabah kahvaltı paketi kahvaltı verilmektedir.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KONAKLAMALI ABANT-GÖLCÜK-KARTEPE-MAŞUKİYE TURU İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

KAYAK MERKEZLERİ KAR KALINLIKLARI İÇİN TIKLAYIN 

 

 

''TURLARIMIZA KATILANLARIN DÜŞÜNCELERİ'' TIKLAYIN

KAYAK MERKEZLERİ VE PİST HARİTALARI

 Kartepe

  

Tıklayın

 Uludağ 

Tıklayın

 Kartalkaya

Tıklayın

 Ilgaz 

Tıklayın

 

 

Gezi Tarihi

Gezilecek Yer

Yolculuk Süresi

İstanbul'a Varış 

Her Gün

Kartepe-Maşukiye

1 saat 30 dakika

21:00-22:00

Tur Programı

 
Kalkış noktalarından misafirlerimiz alarak İstanbul'a en yakın kayak merkezi olan Kartepe'ye doğru yola çıkıyoruz.  Araçta misafirlerimiz için özel ve özenle hazırlanmış olan kumanya paketlerinin dağıtımı ve rehberimizin bölge hakkında bilgilendirmeler eşliğinde yolumuza devam ediyoruz. Rehberimizin bölge olarak detaylı tanıtımı ve bilgilendirmesiyle bölge hakkında bilgi sahibi olup yolculuğumuza eğlenceli bir şekilde devam ediyoruz. Yol üzerinde, anlaşmalı olduğumuz tesisimizde (misafirlerimize özel indirimli) kayak malzemelerinden kiralayacaklar bunun için mola veriyoruz. Daha sonra Kartepe'ye çıkıyoruz. Rehberimiz indirimli ve lezzetli sucuk ekmek ve içecek fişlerinizi dağıttıktan sonra, (ekstra) isteyen misafirlerimiz  Kartepe'de  kayak yapabilir, telesiyej keyfi yapabilir, köy kızaklarıyla kayabilir ya da diğer aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Kayak bilmeyen misafirlerimize kayak hocası (ekstra) da ayarlıyoruz. Bilginize.  Saat 16:00 da aracımıza binerek Maşukiye'ye iniyoruz. Burada  aışveriş molası verip İstanbul'a hareket ediyoruz. 
 
 
 

Kalkış Yerleri

 

 İncirli Alfemo Mağazası Önü (Eski Boyner Mağazası)  06:00
 Mecidiyeköy INGBANK Önü-Likör Fabrikası Yanı  06:15
Göztepe Otobüs Durağı Önü  06:30
 Bostancı Sapağı Otobüs Durağı (E-5)  06:45
 Kartal Köprüsü (E-5)  07:00

 

 

 

 

 

 

Geziye Gelirken

.: Programda doğa yürüyüşü de olacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, yağmurluk vb.) Geziye gelirken her ihtimale karşı yağmurluk veya şemsiye almayı kesinlikle unutmayın.
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda
üşüyebilirsiniz.)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur.
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı.)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın.
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz.
.: Varsa ilaçlarınız.
.: Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil.

Açıklamalar

Gezi Süremiz, sabah  belirtilen yerlerde  alınarak başlar. (günübirlik )  0-2 yas grubundaki çocuklardan ulaşım için ücret alınmaz, koltuk verilmez. 3-6 yaş çocuklardan koltuk karşılığı sadece ulaşım ücreti tahsil edilir. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda TinTin Seyahat Acentesi'nin  sorumluluğu yoktur. Turlarımız İstanbul’dan hareket ettiği anda başlar, İstanbul’a dönüldüğü anda biter. Turlarımız  otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu  önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı TinTin Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda TinTin Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.01.01.2008 N/S.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

 

Rehber gerekli gördüğü takdirde tur programını gerçekleştirmek kaydıyla programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

Kartepe-Maşukiye Turu Fotoğrafları

 

 

 

 

 

Daha önce düzenlenen Kartepe-Maşukiye Turları'mızdan Fotoğraflar İçin Tıklayın!

 
 
 

 

Kartepe-Maşukiye Tur Fiyatı

 

 KARTEPE - MAŞUKİYE KAYAK TURU 

 

Tur Ödeme Şekilleri Tur Ücreti
Nakit Ödeme Fiyatı   
 
                                                         
TURA DAHİL OLAN HİZMETLER                       DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Sabah kahvaltı paketi (kumanya paketi) * Ski-Pass Ücretleri
* Öğle yemeği ( Barbekü) * Kayak-Board Kiralama Ücretleri
* Seyahat sigortası  
* Kartepe giriş ücretleri   
* Profesyonel rehberlik hizmetleri  
* Araçta ikram ve servis  

Sabah Kumanya Paketi: Sandviç+ meyve suyu + kek   

Öğle yemeği (Barbekü) : Sucuk veya köfte + İçecek

 

 

 

TELESİYEJ KISA TUR  TL UZUN TUR  TL 

KIZAK VEYA ŞAMBRELLE KAYMA SAATİ  TL 

 

 

Taşıma Araçlarımız

Not: Belirtilen saatler hava ve yol durumuna bağlı olarak değişebilir. Geziden bir önceki gün yapılan iptallerde kaparo iade edilmez. Gezilere kişi sayısına göre şu araçlarla gidilmektedir:18 kişi için 18 kişilik Volkswagen VOLT veya Mercedes SPRINTER, 27 kişi için 27’lik Isuzu, Powerbus veya Prestige, 46 kişi için Travego
 
 
MAŞUKİYE

Yeşil Ormanlar, dereler, şelaleler ve meyve bahçeleri ile şehir gürültüsünden, kalabalığından temiz hava ve huzur arayanlar için en ideal yerdir.

Karadeniz iklimiyle Akdeniz ikliminin kesişim noktasında bulunduğu için her iki iklimden de etkilenmiştir ve ortaya eşsiz bir doğa çıkmıştır. Maşukiye adı ise “ maşuk " kelimesinden gelmektedir. Maşuk arapça dilinde “ aşık " anlamına gelir.

Maşukiye ayrıca komşu illerden yeni evlenenlerin balayıların geçirmek için seçtikleri bir yer olmuştur. Yerel halk Maşukiye'ye gelen aşık olur diyerek köyü aşıklar köyü olduğunu söyler.
 
KARTEPE KAYAK MERKEZİ 
 
İstanbul ve çevresi şehirlere yakınlığı ve ulaşım kolaylığından yerli, yabancı turistlerin odağında olan bir Kayak merkezi ve doğa parkıdır. Denizden 1600 metre rakımda olup, harika bir körfez manzarası bulunan Kartepe Kayak Merkezinde kış aylarının yanı sıra yaz aylarında da doğa yürüyüşü , piknik alanları ve çevresinde bulunan bir çok etkinlik imkanı tercih edilme sebebidir. Kış turizminin en canlı olduğu aylar Aralık, Ocak ve Şubat aylarıdır.

Yaz mevsiminde Kartepe’ye doğa yürüyüşü veya piknik için gitmeyi düşünüyorsanız hava koşullarını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Şehir merkezinde yaklaşık 30 derece sıcaklıklarda Kartepe zirvesinde bu sıcaklık 13-18 derecelere kadar düşmektedir. Bu nedenle uygun kıyafetler bulundurmanız önemli.

 
 
 
 
 
 
 
Kaynak : Kartepe Turu, Kartepe Otobüs, Kartepe, Haftasonu
Tür : Gezi Tarih : 17.01.2022
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]